Відгуки

  1. Дима Клец ★★★★★

    Дуже гарний магазин та обслуговування. Дуже уважні продавці та якісна продукція.

  2. Яна Бабаева ★★★★★

    Магазин взуття на ХТЗ залишив приємне враження. Гарний вибір взуття, доступні ціни та привітний персонал, який завжди готовий допомогти з вибором. Покупкою задоволена, із задоволенням завітаю ще раз.

  3. Ольга Фоменко ★★★★★

    Хочу подякувати персоналу цього магазину за відмінне обслуговування. Продавці знають свої обов'язки у роботі з покупцями. Привітні,уважні. Також хочеться відмітити якість взуття,задоволена на всі 100%.

  1. Екатерина Щербак ★☆☆☆☆

    Не дуже віриться що комусь тут жаль. Забрали з пошти заклеяні. Після цього вони не витримали навіть двох днів носіння, з тим що у покупця сидяча робота. А з моменту покупки протрималися 10 хвилин. Знову клеяти будете тяп-ляп? Чи таки кошти повернете? Чи до вас одразу з юристом йти?

  2. Анна Богданова ★☆☆☆☆

    Такі приємні продавці і така жахлива якість. Купили взуття на подарунок (босооніжки). Людина навіть не змогла дійти до роботи у перший же день як відірвалась лямка, на тому місці видніється чорна кліюча речовина. На іншому така сама історія, але він якось протримався. Звернулися до магазину за поверненням коштів (вказали саме повернення, не ремонт, не заміну на іншу пару). У підсумку щось там адміністрація розглядала і надіслала заклеяне поштою. Куди звертатися далі для повернення грошей? А, і приємний голос консультантів як підмінили, в трубу гаркнули "заберіть посилку, там відповідь на всі ваші питання". Можливо треба стояти під магазином з антирекламою щоб вберегти інших покупців та повернути своє? Це вже третій випадок із власного кола спілкування саме у цьому магазині. Будьте обережні, тут не знають що таке захист прав споживачів, можуть лише зіпсувати подарунок та влаштувати довгий шлях до повернення коштів

  3. Shamaniac Angel ★★★★★

    Дякуємо магазину на ХТЗ! Купили чоловікові зимові черевики, дуже класне каяння.

  1. Людмила Пашкова ★★★★★

    Дякуємо великий продавцям Ользі та Олені дівчинки дуже уважні. Це єдиний з ваших магазинів, де мене зустрічали привітно і єдиний магазин, де хочеться купити товар. Я вже не один рік тут купую товар і завжди виходжу з магазину з гарним настроєм. Дякуємо вашим дівчаткам

  2. Оля Чудакова ★★★★★

    Добрий день, дуже люблю робити покупки в магазині Sandalini, який знаходиться на ХТЗ у Харкові. Обслуговування на вищому рівні: продавці доброзичливі і ввічливі. Взуття дуже хорошої якості, практична і зручна. Продовжуйте і надалі радувати постійних клієнтів відмінним сервісом і класної взуттям!

  3. Олеся Миллер ★★★★★

    Я постійно купую в цьому магазині взуття, в основному в магазині, що на ринку ХТЗ знаходиться. Крім гарного взуття я там для себе знайшла чудовий сервіс. Дівчата завжди дуже доброзичливі і допомагають у підборі взуття стільки часу, скільки необхідно. Завжди рекомендую цей магазин своїм друзям.

  1. Ольга Попова ★☆☆☆☆

    Купила в цьому магазині черевики зимові, в надії проносити кілька років. В цей же день після покупки полетів бігунок і защепка на змійці, прийшла в магазин поміняти мені сказали що за якість змійки і інших аксесуарів вони не ручаються і взагалі "дівчина Ви самі вирвали цей бігунок силою")) менше ніж через місяць я бачу таку картину , напевно якби я прийшла туди знову мені б сказали що я навмисне порвала черевики. Не рекомендую однозначно.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sandalini?

Sandalini знаходиться за адресою вулиця Бекетова, 21, Харків, Харківська область, Україна, 61007

Який номер телефону Sandalini?

Зв'язатися з Sandalini можна за номером телефону +38 (099) 614-82-40

Як можна дістатися до Sandalini?

Дістатися до Sandalini можна за посиланням

Advertisements