Немає решти. Це проблема магазину, не моя
Фотогалерея
Відгуки
-
Таня Рудниченко ★★☆☆☆
-
Pavlo Bondarenko ★☆☆☆☆
Більш хамського адміністратора магазину останні роки не зустрічав. Це я про випадок 18 жовтня 2025 року, коли при покупці була списана більша сума коштів ніж на ціннику. На моє прохання пояснити це, замість вибачення отримав порцію лайки та історію про неправильні цінники.
-
Alina Lev ★☆☆☆☆
Консультант веде себе непрофесійно, намагається принизити клієнта по типу лінійки «мейбелін» яка в них вважається «люкс» хоча це далеко не так . Звідки знати їй який у мене бюджет? Якщо мені сподобається продукт , я його куплю не важливо за скільки . І ще обурило те , що мені так вона нічого і не обрала , бо не змогла , хоча я прийшла з певним запитом . І казала «мені від глембі не треба».
-
Sofi Keremet ★★★★★
14.02 була на зміні дівчина-консультант (Марія чи Марина, маю дуже погану памʼять на імена) - дуже приємна! Всім би людям так любити свою роботу)
-
Татьяна Половинкина ★★★★★
Ввічливе обслуговування Дуже гарно
-
alina alina ★☆☆☆☆
Наді мною сміявся співробітник магазину! Сьогодні зайшла у відділення біля метро Масельського. Тут царство хамства та неповаги! Набрала в кошик товарів і зупинилася біля полиць із парфумерією. Вибирала різні тестери, бризнула 2 рази на папірець і розтрусила його щоб понюхати. У цей момент, сама не знаю як, крапля парфумів потрапила мені в око. Я заплющила очі, тому що стало жахливо боляче. І тут чую сміх дорослого чоловіка. Через сльози розплющую очі і бачу СПІВРОБІТНИКА ЄВИ який тикає в мене пальцем і ржот!!!! "Невже такий гарний запах, що аж очі закрила від задоволення?". Я сказала, що духи потрапили в око і страшенно пече. На що співробітник магазину пішов до іншої дівчини працівника і голосно регочучи розповідати їй хохму про мене. Дуже жалкую, що не подивилася як його звуть і одразу не пішла до адміністратора. Вибігла з магазину з пульсуючим оком вся в сльозах, вже не до з'ясування було.
-
Gala Palan ★★★☆☆
Важко пройти з колясою!
-
Good child ★★☆☆☆
Вузькі проходи між стелажами, велика черга на касі.
-
Елена Кульбакова ★★★☆☆
Взагалі магазини Єва люблю. Але Єва на Рибалку – особливий випадок. Таке враження, що там є постійна інвентаризація. Продавці постійно сидять із кошиками з товаром під стелажами, покупцю до товару підійти складно. І при цьому, на стелажах безліч пустих місць (без товару).
-
светлана Ххх ★★★★★
А пляжу взагалі немає. Для тих хто не вміє плавати це не пляж, а сміття.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EVA?
EVA знаходиться за адресою проспект Героїв Харкова, буд.256, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону EVA?
Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00
Як можна дістатися до EVA?
Дістатися до EVA можна за посиланням