гарний салон і сервіс
Фотогалерея
Про нас
Nail Me — студія краси. Тут доступні манікюр та педикюр. У роботі підтримують затишну атмосферу, уважне ставлення та невимушену гостинність.
Відгуки
-
Елизавета Диденко ★★★★★
-
Тетяна Шерстюкова ★★★★★
Записувалась до майстра по коротким жіночим стрижкам. Записали до Інни. Очікувати не довелось, записали на зручний час. Дівчата на ресепшн ввічливі та приємні. Майстер дуууже скрупульозно стригла, більш ніж півтори години, але воно того варте!) Потилиця рівненька, скроні - ідеальні! Я ще отримала консультацію щодо догляду за волоссям та шкіри голови. Тож, сміливо можу рекомендувати цей салон та майстра Інну!
-
Наталя Шевченко ★★★★★
Комфортне місце з професійним майстрами
-
Інна Денисова ★☆☆☆☆
Не рекомендую, почну з того, що в перший мій візит у мене відразу ж наступного дня відколовся лак, мені довелося приїжджати витрачати гроші на бензин, витрачати свій час і за підсумком мені переробили навіть 2 нігтя тільки вже інший майстер! Коли я показувала ніготь адміністратору то вона підтвердила що так дійсно це недбалість майстра що відколовся лак! Після я робила педикюр і знову така ж ситуація, або у Вас майстри без досвіду або у Вас погані матеріали! Тому що до цього я ходила до одного майстра 10 років і ніколи таких моментів не було! Педикюр не колись було вже переробляти, не стала навіть дзвонити з'ясовувати чому це вдруге повторюється! Останній візит остаточно поставив крапку, щоб більше сюди не приходити не витрачати гроші час! Записувалася по телефону за годину до візиту, уточнила, що манікюр з покриттям гель лаку за 530 грн! За підсумком у мене була форма мигдальна, коли майстер знімала старе покриття у мене від нігтя дуже сильно щось відлетіла і стала моторошно не приємно за відчуттями, потім вона мені каже у вас там пошкоджений ніготь, я не знаю пошкодився він під час зняття гель лаку або раніше до цього ніяких претензій немає за ремонт Через те, що ніготь був пошкоджений мені запропонували прибрати довжину, ніхто не повідомив, що якщо прибирають довжину, то за це я ще повинна заплатити гроші! За підсумком виявляється, що у мене був майстер топ, його послуги 580 грн але ніхто мене не повідомив! Хоча я спочатку сказала манікюр за 530 грн, зміна форми нігтя, у мене просто прибрали довжину, відповідно матеріалом потрібно витратити менше, часом менше тому що вже не випилювали мигдальну форму, але мені порахували ще плюс по грошах! Питання інший а якби у мене не було грошей більше, і чому не попереджають спочатку що прибрати довжину потрібно заплатити, чому замість звичайного майстра дають топ і кажуть тоді, коли я прийшла оплачувати вже! Після спілкувалася з подружками і розповідала цю ситуацію вони мені цей салон не рекомендували тому що теж робили і через день відколовся лак! Не рекомендую і більше до Вас не прийду! Поїхала робити в інший салон педикюр, ціна дешевша навіть ніж у Вас, дівчата привітні, зробили просто ідеально!
-
Ste Lla ★☆☆☆☆
Салоні працюють не дружелюбний персонал. Начебто й кажуть "здравствуйте", "до побачення", але відчувається ворожнеча і напруженість, за якою повертатися не хочеться. Чай / кава пропонують тільки обраним, але якщо ви там ще працюєте, то вам дозволено пити все що є. Якщо ви у них щось питаєте, вони кажуть що передзвонять і не передзвонюють. Про салон-надто тісно і без вікон.
-
Марина Сафонова ★★★★★
Відмінні майстри! Манікюр зробили дуже бістро, якісно та красиво
-
Дарья Черняева ★★★★★
Була у цьому салоні на педикюрі. Прекрасне, затишне місце з привітним персоналом, відчуваєш турботу з порога. Одразу запропонували напої. Сервіс супер! Усі співробітники вітаються і навіть через захисну маску відчувається їхня посмішка) Педикюр дуже задоволена, прийду ще обов'язково.
-
Ирина Бульканова ★★★★★
Була в даному салоні на пушкінській, все чудово, персонал привітний, кава смачна. Окреме спасибі майстрам у яких я була на паралелі Ірині та Анастасії! Адміністратор усміхнений, дуже приємна дівчинка! Прийду обов'язково ще не раз!
-
Виктория Иванова ★☆☆☆☆
Відвідувала даний салон близько року, робила гель лак і манікюр. Зважилася сходити на корекцію та фарбування брів про що пошкодувала (((( На окрему увагу заслуговують «майстра» бровісти і огидне ставлення салону, якщо вам зробили замість обіцяних коричневих, брови Брежнєва, чорні і широкі, а ви блондинка і просите якось це виправити, в салоні різко закінчуються Ремувер, час, добре ставлення до постійних клієнтів і Т. Д. і Т. П... До стерильності при виконанні манікюру питань немає, майстри нігтьового сервісу роблять роботу якісно. Все б нічого але ціни на послуги беруть з «стелі» і не завжди говорять про використання люксових лаків, при оплаті округлюються очі коли замість 330 тобі називають вартість 470 і це без дизайну. За такі гроші можна знайти фахівців яким не все одно і які готові нести відповідальність за виконану роботу.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Nail Me?
Nail Me знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 49а, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Nail Me?
Зв'язатися з Nail Me можна за номером телефону +38 (050) 051-36-13
Як можна дістатися до Nail Me?
Дістатися до Nail Me можна за посиланням