Що для вас зрада і чи вважаєте ви себе після цього винним? Я хочу написати свою точку зору щодо цього. До знайомства з Костею я мав свій майстер. Ходив до нього природно тільки за потребою і стосунки були виключно: "можна записатися і прийду? - Так, окей приходь." Тобто виключно у справі. Він то й чув мене і робив, що я хочу і начебто залишався задоволений. Відносини клієнт-майстер. Але буває таке, що потрібно терміново зробити порядок на голові, а твій майстер тебе взяти не може або вихідний і ти втрачений у пошуках "придатних вариків". Слава богу є таке як "п'ять рукостискань" хто знає той зрозуміє)) і мене направили до Кості, дали контакти, на пиши, що треба погодь і вперед. Перша зустріч, як на мене одна з найважливіших, вона говорить тобі про подальші дії та стосунки з цією людиною. Я сходив. І найцікавіше, що я був захоплений від частини) мені було комфортно та затишно з цією людиною, я розслабився та отримував задоволення від стрижки. Я побачив різницю, а для багатьох усе пізнається порівняно! Вибір став очевидним, що наступного разу я йду сюди! І вдруге для мене був як зрада своєму майстру, але повертатися не хотів. Я знайшов ту людину, яка не тільки чує, але й скаже свою думку, покаже як краще і зробить у сто разів крутіше) Слово-РЕКОМЕНДУЮ, не підходить, потрібно прийти, відчути цю атмосферу)) ти знаходишся у своїй тарілці і кайфуєш від процесу. Або відпочиваєш і засинаєш, або покурюєш кальян, або обговорюєте про все) ви не клієнт-майстер, ви близькі, а близькі роблять і бажають кращого! Дякую. Ми живемо один раз, вибирайте найкраще для себе і будьте щасливими, навіть у таких дрібницях як стрижка. А стрижка говорить багато про людину) як кажуть по одязі зустрічають і ось ти створюєш першу думку про себе. Додати мені нічого, я отримую задоволення від кожної нашої зустрічі майже півроку) Тому, ще раз до зустрічі і дякую!
Фотогалерея
Про нас
Key.d_barber — салон-перукарня. Тут доступні стрижки, барбер та навчання. У роботі підтримують затишну атмосферу. Окрім основних послуг, проводяться навчальні курси.
Відгуки
-
John Mackenzie ★★★★★
-
Димитрий Касинов ★★★★★
Найкращий барбер у місті, справжній профі! З півслова розуміє бажання клієнта та робить все на найвищому рівні! При необхідності, дає пораду та готовий виконати будь-які побажання))
-
Danil Danil ★★★★★
Стрибу вже півтора роки, завжди результат перевершує всі очікування, класна атмосфера і затишок )))
-
Tatiana Syomik ★★★★★
Він неймовірний майстер. Кожен проект – це шедевр. Дуже рекомендую!
-
Даня Зезюлин ★★★★★
Щоразу приходжу і щоразу залишаюся задоволеним! Дякуємо за професіоналізм! Завдяки йому я хочу без шапки:))
-
Alex Saparov ★★★★★
Неодноразово звертався за послугами до Костянтина – робить якісно, швидко та бездоганно. Більш того знаю, що він викладає курси стрижки і має безліч нагород та сертифікатів. Однозначно раджу відвідати його студію.
-
Влад Smile ★★★★★
Мене дуже круто постригли))) сподобалося, що барбер дуже досвідчений, підказав і зробив усе на високому рівні!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Key.d_barber?
Key.d_barber знаходиться за адресою вулиця Римарська, 20, Харків, Харківська область, Україна, 61057
Як можна дістатися до Key.d_barber?
Дістатися до Key.d_barber можна за посиланням