Отримала замовлення шубку із еко хутра овчини та у дарунок рукавички! Дуже вдячна Вам! Речі чудові! Якісні та чарівні! Швидка доставка, класне дбайливе пакування. Дякую ❤️
Фотогалерея
Відгуки
-
Лариса Анатольевна ★★★★★
-
Юлія Кашук ★★★★★
Перша за все хочу подякувати магазину за чудову продукцію, яку ви робите! Це щось неймовірно! Шубка якісна, м'якенька та тепла. Повністю задоволена Шубкою!
-
Уляна Недзельська ★★★★★
Купила у них шубку. Просто неймовірна якість, дуже тепла. В спідничці та колготках 20 ден і температурою -15 навіть не відчула холоду. Комунікація на вищому рівні - менеджер завжди на зв’язку якщо виникають якісь питання. Точно знову щось замовлю та порекомендую близьким :)
-
Oksana Ukrainets ★☆☆☆☆
До останнього не хотіла писати негативний відгук, але терпець увірвався. Почну з того, що я замовляла шуби у різних розмірах, але вони мені не підійшли: XS-M замала, L-XL завелика. Але скарга не в цьому. Закономірно, вирішила повернути гроші, бо замовляла насамперед в цьому магазині, бо було обіцяно безкоштовне повернпння. Коли 9.12.2021 повернена шуба прибула в відділення до магазину і я відправила підписану заяву на повернення коштів, мені було сказано, що повернення буде нараховано впродовж 1-2 робочих днів. Я чекала рівно тиждень, дала час на якісь затримки, і 17.12.21 попросила перевірити статус повернення. Мені сказали знову "сьогодні-завтра". Чекаю 3 дні і 20.12.2021 питаю ЗНОВУ і мені ЗНОВУ по шаблону відповідають "сьогодні-завтра". Два дні потому ніякого повернення так і не надійшло, писати в вайбер щоб отримати ту ж шаблонну відповідь ВЧЕТВЕРТЕ вже відчувається якимось приниженням. Три тисячі гривень це не ті гроші на які можна просто забити і забути. Прикро, я думала повернусь до цього магазину за іншими речами в майбутньому, але тепер точно ні і вам не раджу.
-
Masha Basyk ★☆☆☆☆
Гірше не було , або зіпсована подорож закордон!! Замовила шубу 25 листопада , попереджала не раз що літак в мене 11 грудня! Хоча обіцяли, що срок доставки 5-10 днів !!!! В результі поганий розмір - вибір шуба завеликий і не сів взагалі , а і плюс до цього не все поклали в замовлення а і доставку зробили не те відділення , отримала шубу за пару годин до вильоту і у відчаї з зіпсованими вихідними , щиро дякую Якісь виробу хороша,але розміри взагалі не доречні ! Зробіть людські С-М , М-Л, Л- ХЛ!!! А то сильно великі розбІжності з розмірами !!!!! Я можу писати ще багато ! Але чесно ще не ридала перед поїздками ніколи . Хах, все буває вперше
-
TarGal Slob ★★★☆☆
Отримала замовлену шубу з еко-хутра. 1) Не зовсім зрозуміла історія з оплатою - забронюйте шубу за 200 грн, аванс ще 300 грн, прийшла на пошту - оплата без врахування цих всіх броней і авансів. Потрібно виясняти і чекати, поки ці оплати знайдуть і змінять суму платежу. 2) Пошиття все-таки бажає кращого - не може бути такий грубий шов в місці пришиття рукава, він заважає. Зрозуміло, що там сходиться хутро, слімтекс, підкладка, але фабричні шуби не мають такого вузла. Тому рішення є, його просто треба знайти. Також дуже топорщиться передня пола шуби - це псує зовнішній вигляд. І защіпається на 1 гудзик, а не на 2, як написано в описі до шуби. Висновок простий - купляти шубу тільки після примірки, обов'язково.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Monro Store?
Monro Store знаходиться за адресою проспект Науки, 17, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Monro Store?
Зв'язатися з Monro Store можна за номером телефону +38 (095) 213-43-72
Як можна дістатися до Monro Store?
Дістатися до Monro Store можна за посиланням