Відгуки

  1. Ольга Романовская ★★★★★

    Сьогодні на касі в мене вкрали банку шпрот,мила дівчина касирша, будьте уважні,коли складаєте покупки в сумку.

  2. Єлизавета Лаврова ★★★★☆

    4 зірочки. 1 зняла за прибиральницю, яка залишаючи купу сміття на проході йде у своїх справах в інший кінець залу! Та ставлять покупцям питання: "Чого це вони приперлися о 08:00(субота) до супермаркету, чи порозглядати?" Я була здивована, грубо кажучи даним інцедентом будучи слухачем! Тобто висновок такий, що засновники магазину забули спитати думку прибиральниці: "Чи варто їм відкривати магазин вранці?" Щоб приходячи на роботу, прибиральниця мала змогу у свій робочий час подрімати десь у коморі, щоб налаштувати свій емоційний стан. Адміністрація зверніть велику увагу на дану ситуацію(02.03.2024. 08:10), адже це репутація вашого магазину, яка залежить від язика прибиральниці. А магазин в цілому гарний, розташований у зручному районі Харкова. Хотілося відмітити приємний, вічливий персонал (дівчата касирши та хлопці охоронці). Це рідкість для супермакеркетів АТБ.

  3. Gennadich_ ★☆☆☆☆

    Вирішив сходити до атб за цією адресою прийшов туди 09.01.2024 о 21:50 а двері зачинені але графік роботи написаний до 22:00 Все би нічого здавалося але у той момент з атб виходила жінка а за нею охоронець який відчинив двері і випустив жінку з магазину і я вирішив зайти але охоронець одразу швидко закрив перед моїм обличям двері на ключ зі словами "ми зачинені я вас не впущу" Деякі люди працюють до 20:00 або до 21:00 і не встигають прийти раніше але тих хто встигає хочаб за 10 хвилин до закриття просто не хочуть впускати до магазину Чому так відбувається що робітники цього атб зачиняаються так як їм захочеться а не працюють за графіком

  1. Kostyantin Isaiev ★★★★★

    Гарний вибір товарів! Лагідні ціни та зручне розташування!

  2. Andrey Soyko ★★★★☆

    Дуже маленький та тісний магазин, але добре що в центрі міста

  3. Vitaliya Miller ★★★★★

    Гарне місце розташування, більш якісний асортимент, ніж в атб не в центрі

  1. Дмитро Шевченко / Dmytro Shevchenko ★★★★☆

    Класичний АТБ зі зручним розташуванням у "тихому" центрі Харкова. Якби ото ще посеред проходів не лишали тачок з товаром ;)

  2. Svitlana Gerts ★☆☆☆☆

    Цей "АТБ" не рекомендую.Тому,що касири та охороники дурять людей,користуючись тим,що ваги є тільки на касі.Професійні касирші при зважуванні кладуть руки на веса.Причому,огидно,що не помилково,а цілеспрямовано і планованно розмірковують над тим,що би обдурювати покупців.Натомність,охорона захищає касирів.Яка ганьба.Ведуть себе нахабно та самовпевненно і касири,і охоронники.Є безліч мереж магазинів і я краще піду в інше місце

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою вулиця Гіршмана, 16, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону АТБ-Маркет?

Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements