Відгуки

  1. Julia Tkachenko ★★★★☆

    Нормальний мінімаркет. Головне - біля дому. Старенький, маленький асортимент. Але це найкраще з того, що є поблизу

  2. Евгений ★☆☆☆☆

    Один з хамовитих магазинів, від касирів до охоронців Особливо бикуваті охоронці.... Ніколи не ходить до цього бикуватого магазину....(справа не в мережі АТБ)… а в конкретній ситуації.....

  3. Иван Кравченко ★★★☆☆

    В гіршу сторону виділяється від навколишніх атб.

  1. Максим Гордійко ★★★★★

    Мені дуже сподобалося ,все дуже просторо ,весь персонал ввічливий.

  2. Maryna Chernyshova ★★☆☆☆

    Звичайний маленький АТБ, був би непоганим, якби не два мінуси. Перший - в пандемію працюють дві каси з чотирьох, і не через одну, а поруч, що унеможливлює соціальну дистанцію. Друге - це персонал, 2/3 яких не вітаються з покупцями при обслуговуванні на касі і обслуговують з таким виглядом, ніби роблять послугу, дозволяють собі нахамити.

  3. Oleksii Pakholkov ★★★★☆

    Гарний АТБ магазин з прийевлими цінами, нема великого різноманітя, але можна знайти все необхідне.

  1. I P ★★☆☆☆

    Маленький магазин, не зручно розташовані товари. Маленький асортимент товару.

  2. Оксана Чередник ★★★☆☆

    Невеличкий магазинчик. Працює цілодобово, що дуже зручно. Товари відносно дешеві. Часто бувають акції. Персонал цілком адекватний. З мінусів у пікові години досить великі черги. Касирш щиро шкода. Через ці черги та мою неуважність трапився зі мною такий випадок. Просрочки я загалом у них не зустрічала. Але одного разу взяла м'ясо позначене як дешевий товар (думала акційне), а вже на касі касирша мене попередила, що це не акція, а розпродаж товару у якого сьогодні виходить термін придатності. Йти назад і міняти було ліньки, бо стояла велика черга. Тому взяла. Дома розкрила, а м'ясо з запахом. Ні, не гниле, але, як на мене, до вжитку мало придатне (котам можна дати, або собкам, якщо не дуже вередливі). Вважаю, що так робити не можна. Якщо термін виходить сьогодні, то м'ясо не повинне, соррі, смердіти. Смердіти воно повинно через день, або навіть через два (бо термін надається з запасом). А якщо воно вже просрочене, то його треба списувати, а не продавати. Якби не цей випадок поставила б 4 зірочки, або навіть 5 (бо ціни нормальні й до персоналу питань немає), а так 3.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою 21B, вулиця Валентинівська, 21Б, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону АТБ-Маркет?

Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements