Вирішили вперше спробувати роли в цьому закладі. Візуально із замовленням було все добре, але на запах риба була смердюча і це вперше коли скуштувавши рол (запах спочатку не почула, бо видно соєвий+васабі цей запах перебив) я бігла його випльовувати і полоскати рота. Це жах, ніколи більше не робитиму тут замовлення і нікому не рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Kseniia Melnyk ★☆☆☆☆
-
Елена Мороховец ★★★★★
Страви дуже смачні, атмосферна обстановка, помірні ціни, дуже привітний та уважний колектив закладу!
-
Тетяна Мик ★★★★★
Заклад затишний та цікавий інтер'єр, обслуговування на вищому рівні, дякую офіціанці Юлії, уважна, професійна!!! Смачна їжа, різноманітне меню на різний смак, сервіс, рекомендую!!!
-
Маша Иванова ★☆☆☆☆
Удон з куркою не смачний:( Зелень, яка була додана зверху смердить згнившою цибулею, хоча на картинці не було видно цієї зеленої добавки, вона все зіпсувала. сама лапша ніяка.. Суші смачні, сподобались
-
Ольга ★☆☆☆☆
1. Буябес - відразу відштовхнув зовнішнім виглядом: пів сантиметровий шар жиру, як не мішали, нікуди в супі не росходився, жирна субстанція так зверху і залишась. (фото) 2. Буябес - На смак - зовсім ніякий, від слова жодної спеції, навіть звичайної солі. Наповнення - дуже слабке: 2 кільця кальмара, 2 креветки, 2 раковини мідії. 3. Буябес - Креветки з нечищеними стравоходами та з хітином на хвостиках. Ну вибачте, це ж не стріт фуд. В такій вишуканій страві, як суп, не можливо руками виловити слизьку креветку за маленький хвостик, щоб відкусити. Враховуючи, що і ложки, нам також не поклали. (фото) 4. Буябес - Мідії - з 2 раковин, що були в супі - одна була, на жаль, порожня і в моїй тарільці так і не знайшлась( 5. Чорний дракон з вугрем - попались кістки з вугра, що взагалі не очікуєш, коли їсиш суші. (фото) 6. Співвідношення розмірів ролів. Філедьфія де Люкс - на нашу думку, це рол з вищим рівенем якості у порівнянні зі звичайним, можливо особливе поєднання інградієнтів. По факту, це рол в 2+ рази більший за звичайний рол, а це вже не влазе в рот жодному дорослому за один укус. Тож його приходиться кусати двічі, він логічно розвалюється прям в соєвому соусі і ось, якось виловлюєш його, щоб доїсти. (фото) На жаль, це розчарування з першого ж замовлення.
-
Igor Artiukh ★★★★☆
Замовили устріци, очікували що вони будуть живі, як це розповідали в програмі Мандруй Україною, але...були просто устріци))). Кальмари з криветками були смачні. Тунець, мабуть, на любителя і не для нашої родини. А взагалі, питання до всіх рестораторів. Приходить в заклад компанія, замовляє одночасно собі меню, і потім ці блюда виносять по одинці кожному відвідувачі з інтервалом 10 хвилин, потім ще через 15 хвилин, потім ще. І виявляється кумедна ситуація, поки один їсть, всі інші дивляться. Потім другому принесли, всі інші знову дивляться вже разом з першим, бо він вже встиг поїсти. І так далі...)))) Це так має бути? Я розумію, що можно замовляти заздалегідь, але багато відвідувачів приходить спонтанно.
-
Наталия Островерхая ★★★★★
Була вперше, скажу правду,все що замовляли було занадто смачно і є привід прийти ще)))дякуююю
-
Виталий Анатольевич ★★★★★
Був проїздом у Полтаві, та знайшов цей заклад за допомогою Google Маp. Всім раджу! Замовив гарбузовий крем суп з креветками, та салат з креветками. Обидві страви приготовлені чудово!
-
Анна Кузьменко ★★★★☆
Гарний ресторан, страви смачні, обслуговування швидке. Зірку зняла за те що одяг пропах їжею, в цьому закладі якісь негаразди з витяжкою.
-
Marina Tristan ★★★★☆
Популярний ресторан у центрі міста. Ціни високі, хоча готують смачно, але б не сказала, що порції більші, ніж у подібних закладах. Скоріше за все, вони "беруть" якістю продукції та асортиментом. Бокал вина від 68 грн, макі від 90, устриці від 34 за шт. Аби провести тут вечір і не піти голодним, потрібно мінімум 800-1000 грн на двох. Дитяче меню не дуже різноманітне. Крім того, в закладі доволі тісно, з малими дітьми буде некомфортно. Також, особисто для мене, мінусом виявилась відкрита кухня. Оскільки багато страв (ті ж самі устриці, які дуже популярні) подаються на таці з льодом, то подрібнювач працює дуже гучно, на весь ресторан. Через це, як на мене, псується атмосфера ресторану. З негативного - російська мова в офіціантів. Як розумію, заклад не має чіткої позиції і не враховує законодавство.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Риба?
Риба знаходиться за адресою вулиця 1100-річчя Полтави 12, Шевченківський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Риба?
Зв'язатися з Риба можна за номером телефону +38 (050) 990-72-90
Як можна дістатися до Риба?
Дістатися до Риба можна за посиланням