Відгуки

  1. Дмитрий Гавловский ★★☆☆☆

    Прошу звернути увагу на підготовку персоналу в Полтаві. За невеликої кількості замовлень, час очікування досить тривалий. Замовлення чекали близько 17хв. При цьому деякі страви вже були холодні, так як чекали поки зберуть решту замовлення.

  2. Dinesh Sharma ★☆☆☆☆

    Дуже поганий досвід, чесно кажучи. Вони щойно почали продавати новий овочевий бургер і рол — це було жахливо! Ні смак, ні якість не були хорошими. Я очікував побачити овочі, як на фото та на екрані під час замовлення, але коли отримав своє замовлення, був повністю розчарований. Заплатити за цю їжу — це просто марна трата грошей! Вони повинні попрацювати над цим — якщо вже запускають щось нове, то хоча б нехай дають якісну їжу! Усередині не було жодного листя салату, нічого, окрім котлети та якогось соусу. Я взагалі не розумію, за що саме я заплатив? Very bad experience, honestly, they just started a new veggie burger and wrap , it was pathetic , neither the taste was good nor the quality, I expected some veggies as they shown in the photo and as I saw on the screen while ordering but when I got my order , I was utterly disappointed, paying for this food was literally waste of money!!!!!! They should work on it , if they started something new atleast they should give some quality food ! There was no lettuce nothing inside except that petty and some sauce , I dont understand what exactly I paid for? Date 12.10.25

  3. Маргарита Зигун ★★☆☆☆

    Кожного разу відвідую з надією, що щось зміниться, але все стабільно: бургера холодні, картопля скоріше запечена, аніж смажена та хрустка(( Морозиво з пластиковим присмаком і крапелькою карамелі. Взагалі не відповідало фото в меню( Тепер між тим, щоб під час повітряної тривоги перечекати і потім сходити в мак або відвідати кфс, буду згадувати сьогоднішній візит і чекати відбою(((

  1. Юлія Кропивка ★★★★★

    Щодо їжі - то все подобається. Як для фастфуду, то це найкращий варіант з усіх загальновідомих пропозицій. Щодо сервісу, то порівнюємо заклади міста Київ, також Одеса і в Полтаві, то, нажаль, в Полтаві найсумніша ситуація. По суті, ми й полюбили KFC завдяки закладам у місті Києві. Якщо детальніше, то в Полтаві є два момента, які псують атмосферу KFC: 1. Швидкість обслуговування помітно повільніша, ніж в інших містах. Навіть спостерігаючи за персоналом можна помітити на скільки ефективно працюють хлопці та дівчата в м.Київ і на скільки в комфортному режимі працює персонал KFC в м.Полтава. Проте, мабуть, це така особливість міста (комфорт, власний темп ... тощо). 2. І найбільшою проблемою в цьому закладі є абсолютно вільний доступ до туалету. Я знаю, що за обмеження доступу по чеках є багато негативних відгуків, але, враховуючи особливості культурного розвитку населення - це є одним із важливих і необхідних заходів для підтримання чистоти і позитивної атмосфери закладів по типу KFC. І це є абсолютно екологічно, говорячи про KFC в ТЦ ЦУМ. Тому що в самому ТЦ є загальнодоступний туалет. А так, на зараз, даний ресторан перетворився на "прохідний двір" для всіх категорій населення і в т.ч. таких, які не володіють елементарними правилами гігієни (це люди, від яких відсахуються в міському транспорті та на вулиці ...). Після цих людей неможливо зайти в санвузол навіть для того, щоб помити руки, не говорячи про те, щоб добратися до унітазу (Вибачте за подробиці). Туалет ресторану перетворився на безкоштовний туалет привокзальної площі. Відмічу ще один неприємний момент - ми два рази були в KFC вже у цьому році і обидва рази в зал заходили люди певної категорії і підходили до столиків та просили в клієнтів KFC фінансової допомоги.... Це вже схоже на привокзальну площу, ніж на мережевий ресторан... Не знаю жодного пристойного кафе в місті, куди б абсолютно всі-всі просто так ходили в туалет. І тут вже мова не про Закон, який дозволяє кожному зайти в туалет будь-якого громадського закладу... Це про атмосферу закладу. Ну чомусь же ця певна категорія населення не ходить попрошайнічати і справляти нужду в сусідні заклади громадського харчування, що знаходяться по центральній вулиці міста... І звісно, що KFC близький до населення, але, на мою думку, все ж таки повинні бути якість правила поведінки і обслуговування в кожному громадському закладі.

  2. Inna Klymenko ★★★★★

    На вході привітний персонал - перевіряють COVID-сертифікати. Касира попросила порекомендувати справу згідно мого запиту - все було точно і швидко. Звичайно це не здорове харчування, але всі знають куди йдуть. Доволі смачно, чисто, привітно.

  3. Roman O ★★☆☆☆

    Не знають своїх повноважень. Вимагають надати ковід сертифікат. Довго очікували замовлення. Ніжки були щойно приготовлені, відповідно дуже гарячі та дуже жирні. Олія просто тікла з тих ніжок. Не раджу.

  1. Eka Pryved ★★★★★

    Можна обрати смачні страви. Як правило, людей завжди багатенько, але чекати не дуже довго

  2. Владислав Кушніренко ★★★★☆

    Гарне місце, привітни працівники, але ми чекали довго на замовлення (около 30 хв)

  3. Анна Полюхович ★★☆☆☆

    Швидке обслуговування, але їжа, на мій погляд- прісна і несмачна. Можна піти перший і останній раз!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса KFC?

KFC знаходиться за адресою вулиця Соборності 28/13, Шевченківський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна

Який номер телефону KFC?

Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 672-47-42

Як можна дістатися до KFC?

Дістатися до KFC можна за посиланням

Advertisements