Відгуки

  1. Віталій Саламаха ★☆☆☆☆

    Прибав у чорну пʼятницю Іmac, одразу мене попросили внести аванс 20000 який я вніс. Товар приїхав в понеділок в магазин. Загалом на наступний день після «чорної пʼятниці» цей Імак мало того що подешевшав на 3000грн так щей в комплекті поклали клавіатуру без touch id після графіювання. Загалом коли я прийшов оглядати товар - мене просто поставили перед фактом що клавіатура тут буде інша (смішно те ще й що я доплатив за гравіювання) і ані «вибачте ані нічого». Тепер я змушений придбати окремо клавіатуру, яку мені якраз таки треба, магазин не вибачився, менеджер з Києва пообіцяв передзвонити, але за дві години в магазині він так і не передзвонив. Отак от на жаль працює зараз Авік, а колись був гарний магазин Загалом: Товар на чорну пʼятницю дорожче аніж після неї Клавіатуру поклали в комплект не ту яка на сайті Гравіювання якісне) Обслуговування будо так «та ви знаєте, я взагалі вперше продаю Імак і нчого не знаю» жах Підтримка з Києва обіцяла вийти на контакт і пропала

  2. Dmitrij Titenko ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс, замовляв навушники, товар приїхав в помʼятій коробці, повернути кошти магазин відмовляється

  3. Vitaliy Borodin ★☆☆☆☆

    Жахлива компанія. Неодноразово вводили в оману, привласнили кошти та не виконали зобов’язання з постачання товару. Ми замовили та оплатили ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 14AHP9 (83D3003CRA). Замовлення було прийняте менеджером Антоном. Лише через кілька тижнів та після численних нагадувань нас перенаправили до юриста компанії AVIC, який у грубій формі повідомив, що ми маємо подавати позов до їхнього ж співробітника. Цей співробітник, діючи від імені AVIC, надав свої особисті реквізити для оплати, отримав кошти та не виконав поставку. У результаті ні компанія AVIC, ні її співробітник не повернули нам ані ноутбук, ані кошти. Юриста компанії звати Григорій. Він заявив, що юридична структура компанії побудована за принципом «ФОП на ФОП» і що ми не зможемо захистити свої права, а також підкреслив, що компанію не цікавлять наші претензії. Співробітник, який вчинив ці дії, наразі переховується. Григорій також наголосив, що ситуація, у яку ми потрапили, є виключно нашою проблемою, і AVIC до цього не має жодного відношення. Така позиція є вкрай неприйнятною та несумісною з належними діловими практиками, особливо зважаючи на нашу попередню історію співпраці з AVIC.

  1. Ann Latenkova ★☆☆☆☆

    Авік, авік….стільки техніки купили у вас і ось. Сталося те, чого менш всього очікували… Новий айфон 16 за 50000грн з царапками на єкрані… БУ техніка? Як нова? Звісно нам сказали, що такого бути не може. Не купуйте, не марнуйте свій час, бо якщо у вас буде проблема вам ніхто в Авіку не допоможе .

  2. Анна Дунаева ★☆☆☆☆

    Зробила замовлення, дзвонить менеджер і говорить що цей товар не в наявності , а тільки з доставкою , а доставка платна (близько 2000грн), я попросила притримати товар і надати відповідь пізніше , так як не очікувала на додаткові витраті (дивні витрати на транспортування товара зі складу). Тому я не змогла прийняти рішення одразу і попросила трохи часу на рішення. Через декілька днів я пишу запит і виявляється що моє замовлення вирішили самостійно скасувати , і зараз мій товар вже коштує на 2491 грн. Менеджерам потрібно дати премії! І магазину ще премію, за кращий «сервіс».

  3. Alena Zdorovtsova ★★★★★

    Приємний персонал, швидке обслуговування, якісний товар!

  1. Oleksandr Shepel ★★★★★

    Відмінний сервіс та приємна атмосфера

  2. Andrii S ★☆☆☆☆

    Якщо платити картеою - ціна на 4% дорожче

  3. Vitalii Petrenko ★★★★★

    Магазин - огонь! Ціни - супер! Якість - гідна!

  1. Наталія Балега ★★★★★

    Дуже задоволена , приємний колектив , все супер ❤️

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AVIC?

AVIC знаходиться за адресою Павлівський майдан, 8, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону AVIC?

Зв'язатися з AVIC можна за номером телефону +38 (080) 030-79-00

Як можна дістатися до AVIC?

Дістатися до AVIC можна за посиланням

Advertisements