Найжахливіші сінабони в моєму житті, навіть найжахливіший десерт, це сухо, несмачно, приторно, крему немає взагалі, ніякої пропитки, як корж, фу! Скуштувала і була розчарована, хоча ціни завищені на все. Не рекомендую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Татьяна ★☆☆☆☆
-
Іванна Мендиль ★☆☆☆☆
Все почалося досить добре: мене ввічливо зустріли, я замовила каву та шматочок рулету. Побачила ще один новий десерт і вирішила запитати про нього — на жаль, бариста сказала, що не куштувала і нічого не знає про смак. Добре, повернулась до перевіреного рулету. Далі почалися моменти, які остаточно зіпсували настрій: 1. Мені не видали чек — банальна річ, але важлива. 2. Каву подали в брудному стакані з плямами та патьоками. 3. І найгірше — у десерті я виявила волосся. Я одразу підійшла до баристи, показала тарілку, але замість бодай якогось вибачення вона просто почала обслуговувати іншого клієнта. Жодного “перепрошую”, жодної реакції. Коли я озвучила, що хочу повернення коштів, вона сфотографувала десерт, віддала гроші. Без жодного вибачення, навіть без “до побачення”. Так, ніби це нормальна ситуація — подати людині десерт із волоссям. Після цього я вирішила залишити свій відгук на Google-картах і була неприємно здивована: це не поодинокий випадок. Люди вже неодноразово писали про хамовите ставлення баристи, брудний посуд і навіть випадки з волоссям чи пліснявою в десертах.
-
Галина Менжунова ★★★★★
Затишна кав'ярня, велика чашка смачної кави, різноманітна свіжа випічка. Уважно та швидко обслуговують. Той заклад, куди хочеш повернутись ще раз.
-
Christina B. ★★★☆☆
Смачна кава. Куштувала сінабон,теж доволі смачний. Дуже подобається інтер'єр кав'ярні, затишно, комфортні стільці. Хочеться більш позитивного обслуговування. Це зрозуміло, що зараз невеселі часи у країні і т.ін., але сфера обслуговування зобов'язує тебе бути привітним. Навчіть своїх робітників основам. Бо саме персонал створює атмосферу та спонукає гостей приходити знову й знову.
-
Анна Д ★★★☆☆
Хотіла спробувати «плоский» круасан,який бачила у мережі «Крендель»,забігла на Сумську,як раз був у меню. Спочатку враження від кафе.Маленький заклад на декілька столиків,велика вітрина з солодощами (булочки, тістечка, тортики, цукерки, козинаки),але все це із стійким запахом чогось старого.Є пару столиків на вулиці, у літній період краще присісти там. Обслуговування привітне. Їжа.Замовила матчу на рослинному молоці та «плоский» круасан.Круасану не один день,зовсім не смачный,не зʼїла,матча зовсім не сподобалася. Раніше тестила тортик в іншому «Крендель»,теж був сухий та зі старим присмаком.
-
Яна Новикова ★★★★★
Дуже затишна атмосфера. Відчуваєш себе наче дома. Смачні десерти, а особливо еклер з фісташкою та манго маракуєю. При нагоді обов'язково прийду ще не один раз з жрузями до вас.
-
надежда винникова ★★★★☆
Затишне місце, чудові десерти, помірні ціни та смачна кава – це з плюсів. Офіціантка і касир в одній особі, тому може бути вчасно не прибраний столик і черга. Туалет не завадило б прибирати частіше, та відрегулювати кран, бо він геть здурів. Якщо Ви зайшли помити лише руки, можливо, прийдеться скупатись повністю.
-
SP ★★★★★
Вчора зайшов випити кави, та новорічно вмовили купити кекс під ялинку ,ваша бариста дівчина супер) Сьогодні ще куплю,смачний!
-
Yuriy Kirichenko ★★★★☆
Приємна дівчинка продавчині, дуже старана. Але ціни занадто високі.
-
Ярослава Свідерська ★★★★☆
Дуже приємний персонал і смачна кава ❤️
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Крендель?
Крендель знаходиться за адресою вулиця Сумська, 15, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Крендель?
Зв'язатися з Крендель можна за номером телефону +38 (057) 750-66-22
Як можна дістатися до Крендель?
Дістатися до Крендель можна за посиланням