Відгуки

  1. Olya777 ★★★★★

    Дуже сподобався Сінабон з сиром і шпинатом, ніжний, м'який, смачний..мммм.. за нього 5) сервіс відмінний, за нього теж 5, але другий Сінабон з куркою мені був так собі, дивний фарш, за нього 4. В цілому якщо я буду там і голодна, я обов'язково зайду!

  2. Aleksandr Stepanov ★★★★☆

    Смачна випічка навіть якщо вчорашня (а її багато — але зі знижкою 30%). Кава тільки одного об'єму, капучино 250 мл обмаль :-( Усередині мало посадкових місць, не дуже зручно. Пікуть, судячи з усього, там же. Є проблема з екологічністю — можна було б у посуді подавати випічку, але натомість під кожен пиріжок величезна коробка. Кава теж у склянці. Навіщо запитувати із собою, чи ні... Милий інтер'єр.

  3. Александр Степанов ★★★★☆

    Смачна випічка навіть якщо вчорашня (а її багато — але зі знижкою 30%). Кава тільки одного об'єму, капучино 250 мл обмаль :-( Усередині мало посадкових місць, не дуже зручно. Пекут, судячи з усього, там же. Є проблема з екологічністю — можна було б у посуді подавати випічку, але натомість під кожен пиріжок величезна коробка. Кава теж у склянці. Навіщо питати із собою, чи ні... Милий інтер'єр.

  1. Anna Chehova ★☆☆☆☆

    Просто жахливо. Мало того, що продавці з незадоволеними особами як із радянського союзу, взяла каву з собою маленьку з кокосовим молоком - викинула. Пити неможливо, як макуху якусь. Дуже несмачно, за 45 грн можна було постаратися краще

  2. Kirill Yermakov ★★★★★

    Випічку не куштував. Але кава цілком стерпна. Місце звичайно зовсім трохи, але оформлення лаконічне і трохи нагадує булочну десь на півдні Франції.

  3. Валерия Бухаченко ★☆☆☆☆

    Забігли з подругою спробувати випічку. Чи не сподобалося абсолютно, ще й так брудно. Хотілося швидше піти. Місце хоч і нове, але дуже посереднє. На один раз, так би мовити ... Персонал нерозторопний і навіть кілька переляканий. Можливо, з часом налагодиться робота і покращиться якість, якого зараз немає. На сьогоднішній день оцінка найнижча.

  1. Anna Honcharenko ★★★★★

    Сіннабони дуже смачні і солодкі і солоні. Досить великі за розміром і ситні, одним сіннабоном можна щільно наїстися, а не перекусити. Багет теж полетів за один присід. Будемо заходити частіше. Хочеться спробувати все сіннабончікі)

  2. Ірина Карпова ★★★★★

    Чудова випічка. хліб, синабони солодкі та солоні. Сінабон з куркою супер смачний. Багет зі шпинатом та сиром поза конкуренцією.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Пекарня PROTESTTO?

Пекарня PROTESTTO знаходиться за адресою вулиця Ярослава Мудрого, 38, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Пекарня PROTESTTO?

Зв'язатися з Пекарня PROTESTTO можна за номером телефону +38 (050) 323-67-70

Як можна дістатися до Пекарня PROTESTTO?

Дістатися до Пекарня PROTESTTO можна за посиланням

Advertisements