Відгуки

  1. Serg Nadtochiy ★★★★★

    Дуже люблю цю мережу кавʼярень! Вони обсмажують найкраще, є бізіборди навіть на маленьких кавʼяреях! Гарні тістечка та привітливі бариста!

  2. Oleksandr Markov ★★★☆☆

    Протягом кількох років це була наша улюблена кава. Завжди відмінний смак та прийнятна ціна. У суботу 29 січня за традицією приїхали до парку Горького і одразу попрямували випити улюблену каву. На наш подив, ціна зросла на 50%. Зрозуміло, ціни на сировину зростають, оренда та інші послуги теж, але 50% це виглядає занадто різко. Думаю, що спостерігаючи протягом кількох місяців за ціновою політикою інших кав'ярень, можна буде зрозуміти, наскільки об'єктивним було таке різке подорожчання. Але таким чином Ви переходите зовсім в іншу цінову категорію і відсікаєте більшу частину клієнтів, багато з яких знайдуть альтернативу просто з принципу.

  3. Ольга * ★★★☆☆

    Кофе так себе. Обслуживание на троечку.

  1. Михаил Александрович ★★★★★

    Відмінна кава, працює хлопець і дівчина, 4 Чашки обійшлися в 160 грн. Робили довго хоча людей було не багато. Кава, як кава, не можна відзначити супер-який смак, але і не пересмажена пійло. Є бізіборди по краях кафе, діти зайняті поки батьки чекають свої напої, що дуже зручно і оригінально, такого більше не зустрічав. В асортименті є розриву випічка та солодощі. Прийом замовлень та видача відбувається в різних віконцях, що теж зручно і оригінально.

  2. Katya Kateryna ★★★☆☆

    Згодна з відкликанням, що в парку Горького на жаль гірше кави і сервіс, ніж по місту в кав'ярнях. Особисто мені подобається на Пушкінській, 60, найкращу каву. Раніше часто заходила на вул.Ярослава Мудрого, 2, теж подобалося. Хотілося б що б і в парку Горького було відповідно.

  3. Catherine ★★★☆☆

    Згодна з відгуком, що в парку Горького на жаль гірше за каву та сервіс, ніж по місту в кав'ярнях. Особисто мені подобається на Пушкінській, 60, найкраща кава. Раніше часто заходила на вул. Ярослава Мудрого, 2, теж подобалося. Хотілося б, щоб і в парку Горького було відповідно.

  1. Samvel Oganesyan ★☆☆☆☆

    Ні для кого не секрет, що еспрессо необхідно подавати з водою, щоб запити кави, проте працівники про це не в курсі і зроблять зауваження що ви багато вимагаєте

  2. Lida V ★☆☆☆☆

    Так, люди! Треба щось вирішувати! Купа жалоб- наливають помиї, гидота, хамське ставлення, маски знімають, дихають вам в стакан! Власник пише, що їм дуже шкода. Але на жаль, нічого не змінюється. Сьогодні брали капучино після довгого перерива- облом, смак дешевого кавового напою з цукром. Причому в місті "Светр" - це хороший кави. Що в Парку відбувається? Є варіанти?

  3. Yuliya ★★☆☆☆

    У парку гіркого зробила зауваження продавцю, що працює без маски (висіла на підборідді). З незадоволеним виглядом натягла на обличчя, доки мене розраховувала. Але, коли почала готувати мій капучино, тут же стягнула її з обличчя.. дуже нерозумно так поводитися в розпал пандемії. А потім власники сфери обслуговування ображаються, що їх закривають на карантин. Так інакше ж не розуміють!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sweeter?

Sweeter знаходиться за адресою вулиця Сумська 81 Парк Горького, напротив роллердрома, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Sweeter?

Зв'язатися з Sweeter можна за номером телефону +38 (050) 424-02-08

Як можна дістатися до Sweeter?

Дістатися до Sweeter можна за посиланням

Advertisements