Відгуки

  1. Кошеганова Оксана ★★☆☆☆

    Їжа смачна але є зауваження. Штрудель з вишнею був досить сухий. Шаурму віддали через десять хвилин попри помірну загруженість, розігріли так, що вона майже розвалилась на 2 частини.

  2. Елизавета Садовая ★★★☆☆

    У молочному коктейлі було кучу льоду + їжа холодна

  3. Вікторія Дзьобан ★☆☆☆☆

    Пів години гріли замовлення. Одна з продавчинь кричить як бішана. Почала кричати на дівчину, що вона забрала не своє замовлення, заставила показати оплату. Я чекала поки нагріють моє замовлення (гречка з котлетами) пів години. Підійшла до продавчині запитала, коли буде готове замовлення, вона підвищеним тоном відповіла що не працює на кухні тому не знає

  1. Alina K ★☆☆☆☆

    Кожен раз зачиняють двері ще до кінця зазначеного робочого дня! Судячи з інших відгуків, таке постійно і власники нічого не роблять з цією проблемою! Зтикались з такою ж проблемою у Києві, але там швидко відреагували. А тут всім байдуже !

  2. Ольга Фокина ★☆☆☆☆

    Зачинили двері перед дітьми за 15 хвилин до кінця робочого дня. Не перший раз зтикаємось з хамський відношенням саме у цьому закладі!

  3. Ромашов ★★★★★

    Куліничі ті, що знаходяться напроти лабораторії «Синєво». Дуже подобається обслуговування, приємні касири, якщо правильно розглянула їхні імена, то Тамара та Зоя. Я заходжу вранці, тому завжди все свіже, постійно пропонують розігріти і дуже ввічливі. спасибі

  1. Никита Озеров ★☆☆☆☆

    Все дуже сухе. Більше не зайду. Не рекомендую брати в цих Кулину!

  2. Ольчик Ольчиковна ★★★★★

    Чи не велике приміщення, але дуже затишне. Завжди хороше обслуговування. Завжди свіжа продукція. Плюс цього місця, там завжди мало людей.

  3. Vasiliy SOKOLOV ★★☆☆☆

    Їжа напої смачні, обслуговування огидно, попросивши розігріти слойку вже на оплату у відповідь почув що «раніше треба було ж сказати», друзі, нагнітайте компетентних людей люблячих обслуговувати своїх гостей, а не дівчині які можуть тільки нахамити і пообсуждать особисті питання так що б чули нууу все

  1. Stanislav Ssergejewitsch ★★★★★

    Хорошое отделение кулиничей.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Кулиничи?

Кулиничи знаходиться за адресою вулиця Полтавський Шлях, 155/1, 1 этаж, Харків, Харківська область, Україна, 61064

Який номер телефону Кулиничи?

Зв'язатися з Кулиничи можна за номером телефону +38 (080) 050-70-07

Як можна дістатися до Кулиничи?

Дістатися до Кулиничи можна за посиланням

Advertisements