Мати персонального менеджера - дуже зручно! В мене Юлія Леонідівна Мовчан.
Фотогалерея
Відгуки
-
Yuliya Kopiika ★★★★★
-
Дарья Лисицкая ★☆☆☆☆
Спілкування касиром та менеджером банка відбувається виключно російською мовою, коли я як клієнт розмовляю виключно українською з ними - для мене це не адекватно ціннісно і пряме порушення закону. Сумно, що для робітників банку це не є базовими вимогами і немає контролю зі сторони керівництва. Також негативно вразило, що за відкриття картки в банку неможливо розрахуватись апл пей, а тільки готівкою в касі і доносять це таким тоном ніби ти винен, що немає такої можливості. Дуже неприємне обслуговування від касира пані Внуковоі. Сподіваюсь, банк прийме до уваги такі важливі базові потреби і не буде їх порушувати.
-
Oleg Tereschenko ★★★★★
Дякую за роботу фахівців, все було ввічливо, швидко та професійно
-
Dmytro Lukhovytskyi ★★★★★
Дуже ввічливе та швидке обслуговування ! Завжди уважні до потреб клієнта, роблять усе можливе для вирішення потреб) Вул. Болбочана, 3 Харків
-
Yevhenii HUDKOV ★★★★★
Дякуємо про ввічливе обслуговування, людяне відношення до нас, клієнтів похилого віку. Гарного настрою, здоров'я, Божого захисту і покрову, всього найкращого
-
Simple person ★☆☆☆☆
Працівники (руда дівчина) дають неправдиву інформацію, щоб активувати карту потрібно типу з карти в якусь скарбничку перевести гроші. Карта активна після того як я придумав пін код на касі при видачі або ж вставив в банкомат її. Я ввічливо відмовився, але думаю бабуся, яка не розуміє, то такі співробітники нав'яжуть, що завгодно і вигідно їм) Шкода, що такі люди працюють в банках, які обманюють. Будьте уважні.
-
Елена Артёмова ★★★★★
Була сьогодні, хвилин за 15 до обідньої перерви (до речі, варто додати годинник перерви 13.00-14.00 в Google). Черги не було. Дуже привітні дівчинки. Все пояснили і оформили "в 4 руки" (поки друга оператор була вільна - допомогла моїй з документами). Ніхто не кричав "у нас вже перерву", дохідливо проконсультували з усіх питань, підказали, де найближче відділення пошти. Загалом, дуже приємний візит. Дякую!
-
Алексей Марковский ★★☆☆☆
Хочу залишити швидше негативний відгук ніж позитивний ..., відкрив в березні 2021 го депозит на відносно скромну суму 5000 доларів з можливістю поповнення ..., так уже склалося, що мій перерву на роботі збігається з перервою вищевказаного банку, за підсумком відділення на годину (з 13-14) повністю закривається і ніяка робота по обслуговуванню фізичних та юридичних осіб не проводиться, іншими словами робота відділення повністю паралізується. Залишається тільки дзвонити на гарячу лінію і чекати надцять хвилин поки тобі відповість будь-якої вільний оператор. Другий неприємний момент це те що я хотів поповнити свій депозит і так як в будні дні у мене не виходить з вищевикладених причин відвідати банк, вирішив прийти в суботу, при цьому на дверях відділення вказано графік роботи з пн-сб за фактом воно в суботу повністю закрито ... Резюмуючи вишенаписанное, в моєму випадку, у мене взагалі немає можливості потрапити в банк. Невже керівництво банку не може впорядкувати графік роботи (на обід можна відправляти і по черзі, тим самим не закриваючи відділ) ... п.с. іноді для залучення клієнтів не потрібні високі відсотки по депозитах, а досить просто зробити комфортним і зручним відвідування і обслуговування потенційних і діючих клієнтів. Банком незадоволений, що відкрив депозит желею, не рекомендую. Дякую всім.
-
Aleksei Shulga ★★★★☆
Ставлення нормальне. Черг немає. Зараз ввели санітарний перерву 13-14 для операціоністів
-
Александр Ревтов ★☆☆☆☆
Досить не приємне ставлення до людей з боку співробітників даного відділення. У банку немає зовнішнього банкомату, але існує система доступу по карті в тамбур, де банкомат по ідеї є. Підійшли до банку, як-раз, коли співробітники закривали основну частину відділення в кінці робочого дня. Запитали у них, чи можна пройти до банкомату: нас попросили почекати поки стане на охорону, потім можна буде пройти по картці до банкомату в тамбурі. Прочекали хвилин 5, поки вони стояли біля дверей, закривали. Як закрили - співробітники розвернулися і пішли, щось пробурмотів. Виявилося - що ця система не працює вже давно. З нами зібралося людини два ще, чекаючи доступ. Невже складно по-людськи відразу дати зрозумілу відповідь?
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ощадбанк?
Ощадбанк знаходиться за адресою вулиця Петра Болбочана, 3, Харків, Харківська область, Україна, 61064
Який номер телефону Ощадбанк?
Зв'язатися з Ощадбанк можна за номером телефону +38 (057) 766-55-02
Як можна дістатися до Ощадбанк?
Дістатися до Ощадбанк можна за посиланням