Не вказано, що вони мають обід з 13.00 до 14.00! На офіційному табло режим роботи без обіду, на аркуші формату А-4 (наклеєного на двері), обід з 13.00 до 14.00. Чи бідний банк чи ліниві керуючі відділення, що не можуть поміняти офіційну таблицю з режимом роботи?
Фотогалерея
Відгуки
-
Сергей ★★★☆☆
-
Sergio ★★★☆☆
Не вказано, що вони мають обід з 13.00 до 14.00! На офіційній табло режим роботи без обіду, на аркуші формату А-4 (наклеєного на двері), обід з 13.00 до 14.00. Чи настільки бідний банк чи ліниві керуючі відділення, що не можуть поміняти офіційну таблицю з режимом роботи?
-
Yevhen B ★☆☆☆☆
Влаштовують собі короткі дні без будь-яких попереджень. Повісили листок на двері – день скоротили. Могли б хоч повідомлення розсилати через програму.
-
Jeka B ★☆☆☆☆
Влаштовують собі короткі дні без будь-яких попереджень. Повісили листок на двері – день скоротили. Могли б хоч повідомлення розсилати через програму.
-
Лев Лев ★☆☆☆☆
Хами рідкісні, зателефонував з конкретним питанням, що почув купу негативу. Що в них черга, а я дзвоню.
-
Андрей Фоменко ★☆☆☆☆
Огидний банк, найгірший із найгірших.
-
Serg Reznich ★☆☆☆☆
Дуже неприємний і недоброзичливий касир Рибалко Катерина.
-
White Snow ★☆☆☆☆
Огидний досвід, жінка похилого віку з установками з минулого століття відмовила в обслуговуванні, як пізніше з'ясувалося з "особистих" міркувань, я звичайно пішла в інший банк, але дивна поведінка працівника банку не зрозуміла. В інших відділеннях, де були молоді співробітники, відчувається, що ти в банку, а не в черзі за ковбасою в СРСР.
-
Nadya Bosiek ★☆☆☆☆
Цікаво, чи буває гірше? Питання риторичне. Ощадбанк – для тих, хто хоче поринути в атмосферу радянських банків у незалежній Україні. Ощадбанку НЕОБХІДНО міняти свою політику роботи з клієнтами! При оформленні платної іменної банківської картки в анкеті вказувала банківську систему VISA, а отримала картку Maestro з нульовим ступенем захисту (без чіпа та голограми). Саме у цьому відділенні зіштовхнулася із саботажем і хамством касира. Заради справедливості відзначу ввічливу та привітну дівчину оператора, яка допомагає клієнтам, часто літнім, здійснити оплату за комунальні платежі. Чи варто говорити, що банкомати цього банку потрібно шукати навіть у центрі буквально вдень з вогнем?
-
Наталия Сотникова ★☆☆☆☆
Я просто обурена хамським ставленням співробітників! Я поставила оператору цілком конкретне питання, чи зможе неповнолітній син відкрити собі рахунок у банку без моєї присутності? На що отримала конкретну відповідь: так, зможе. Коли наступного дня син прийшов відкривати рахунок, його просто послали ... за мамою. Я, звичайно, розумію, що мій відгук тут нічого не вирішить і читати його ніхто не буде, але Ощадбанк – найхамський совдепівський банк із некомпетентними співробітниками. А найприкріше те, що я не можу обрати інший банк, де мене б обслужили на порядок вище, бо людей тупо заганяють у цей банк без права вибору!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ощадбанк?
Ощадбанк знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 65, Харків, Харківська область, Україна, 61024
Який номер телефону Ощадбанк?
Зв'язатися з Ощадбанк можна за номером телефону +38 (057) 700-40-86
Як можна дістатися до Ощадбанк?
Дістатися до Ощадбанк можна за посиланням