Відгуки

  1. Sofia Zegelnik ★★☆☆☆

    Ми замовили доставку, і це був один із найгірших досвідів за довгий час. Окрошка нарізана якимись шматками. Виглядала й на смак була такою, ніби її робили поспіхом і без жодного бажання. Прибалтійський суп просто жах. Суп віддавав гаром, грибами, які банально пережарили до гіркоти. Їсти це було абсолютно неможливо. Локшина з куркою теж “сюрприз”. Страва мала дуже неприємний запах, настільки сильний, що ми просто злякалися це куштувати. Складається враження, що продукти були не свіжі. Гарбузовий крем-суп водянистий, розбавлений, взагалі не схожий на крем-суп. Ні смаку, ні текстури. Єдине, до чого немає жодних претензій — салат Вітелло тоннато. Ось він був смачный. Але загалом враження від замовлення катастрофа. За такі гроші отримувати страви настільки низької якості просто неповага до клієнтів. Сподіваємось, що ви звернете увагу на цю ситуацію й нарешті переглянете стандарти кухні, перш ніж відправляти таке людям.

  2. Kyrylo ★★☆☆☆

    Подивилися на хорошу оцінку на гуглі і прогадали( Місце схоже на пивнушку, оплатити за qr не можна. Їжа смачна, але подача звичайна, нічого цікавого. В цілому ви тут можете добре поїсти, але атмосфера закладу із 10-х. Із цікавого - тут є куб на кожному столі і треба його перевернути щоб до тебе підійшов офіціант.

  3. Анастасия Ридкокаша ★☆☆☆☆

    Декілька разів замовляли доставку їжі та відвідували це місце. Сам заклад розташований в центрі міста, легко знайти. приміщення маленьке, зазвичай влітку все зайнято, але є літня площадка. Приємні ціни. Замовляли неодноразово бургери, сніданки. Саме в самому закладі подача влаштовувала, розраховували і на гарну доставку. Але не таке якісне обслуговування саме на замовлення додому-забувають покласти сухарі до супу, замовляєш грінки, приїзжає мʼякий хліб. Це дрібниці, але помітні. Враження однозначно зіпсувалося коли замовили стейк-приїхав повністю сирий. Доставка зайняла приблизно півтори години. Після дзвінка менеджеру та фото в відповідь - повернули кошти на наступний день, але все це було з явною недовірою в наш бік та сміхом по телефону. Плюс/мінус вирішили проблему, попросили вибачення. Після цього інцинденту вирішили ще раз замовити-і це вже був край. Розмʼяклі сухарі в салаті, що зазвичай окремо відправляють, згорівше мʼясо, волосся в супі з креветками. За суп повернули кошти.

  1. Анна Сай ★★★★☆

    Місце гарне, дуже приємна тераса. Ввічливий персонал. Їжа смачна, але не на 5, стейк був сирий, хоча самі сказали, що просмажка medium, а було типу rare, але сухе (середина червона і без соку), здивувало. Може просто співпало так, але є над чим подумати

  2. Svitlana Polaris ★★★★★

    Відвідали цей заклад вперше і абсолютно задоволені співвідношенням ціна/якість. Дуже демократичні ціни, особливо на напої. Рекомендую звернути увагу на коктейлі. Перед Хелловіном були креативні декорації. Офіціанти були привітніші і професійніші, ніж у пафосних ресторанах Полтави

  3. Роман Арісов ★★★★★

    Надзвичайно сподобався обід у ресторані. Блюда оригінальні і смачні, особливо суп. Оригінальний інтер'єр. Мабуть один з найкращих закладів у місті по співвідношенню ціна /якість. Були акційні пропозиції: тому ціна приємно вразила. Гарне обслуговування.

  1. Неля ★★★☆☆

    В цілому дуже навіть пристойний заклад, єдине що з бентежило... Спочатку сказали про те, що обрану страву на даний час не можна замовити,а через 3 хв. вияснилось, що можна.?. Не зовсім зрозуміло. По цінах досить демократично. На смак також задовільно. Стосовно чистоти закладу є зауваження... Нажаль.

  2. Volodymyr Kolbasa ★★☆☆☆

    Колись гарне місце вразило поганим обслуговуванням - два рази підряд довелося чекати 30-40 хвилин ввечері при напівпорожньому залі навіть на напої, яки не треба готувати. Офіціанти просто стояли собі теревенили. Не говорячи про те, що вперто не переходили на українську. Шкода.

  3. K Z ★★★☆☆

    Репутацію закладу псують офіціанти, які розмовляють на общєпанятному суржику і навіть не роблять примітивних спроб на українську відповідати українською

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Meat Wood?

Meat Wood знаходиться за адресою вулиця Гоголя 22, Шевченківський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна

Який номер телефону Meat Wood?

Зв'язатися з Meat Wood можна за номером телефону +38 (050) 255-40-43

Як можна дістатися до Meat Wood?

Дістатися до Meat Wood можна за посиланням

Advertisements