Перший раз сьогодні відвідала цей заклад. Шашлик принесли холодний,без свічки,яка підігріває. Овочі гриль чекали 1 годину 50 хвилин,коли вже майже закінчився шашлик,принесли холодні. 5 раз питали коли будуть готові овочі гриль,через кожні 5 хвилин відповідали через 2 хвилини. Гіршого обслуговування я ще не бачила. Сьогодні була в цьому закладі перший раз,і останній. Нікому не рекомендую!!!!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Сергей Мелешко ★☆☆☆☆
-
Наталья Голенко ★★★★★
Постійні клієнти цього закладу з 2020 року! Якість зростає з кожним роком! Всім радимо, смачно, дешево, вчасно!!!!!
-
КАТЕРИНА Кулініч ★★★★★
Мала чудову можливість відвідати цей заклад.Рекомендую всім любителям затишної атмосфери та поціновувачам грузинської кухні.Заклад дуже гостинний .Колектив приємний і привітний.Велика подяка Марини Ростислав у,Тетяні,Галина,Марині і всьому персоналу цього затишного кафе.Дуже всім рекомендую.Саме тут ви можете приємно провести свій час смачно пообідати та відсвяткувати своє свято
-
Ирина Татусь ★★☆☆☆
Зробили заказ на шашлик, курятину,люля та хачапурі. Курятиниа та хачапурі були дуже добрі,а от шашлик зі свинини ошийок- це просто шах: перше то,що шашлик був не з ошийка, друге- горілий та дуже сухий. Люля були не сочні, а сухі. Нам був зіпсован день народження. Пропонуючи перед тим як брати контейнера на виніс- подивитися що забираєте
-
Богдана Яковенко ★★★☆☆
Дуже неприємна ситуація, вийшла, попросили приглушити світло і вімкнути музику веселішу ніж грала.На годиннику 21:07,нам сказали : «не можна», бо є інші відвідувачі,так є, які на літній площадці.Ми запитали чи можливо домовитися, якщо ми домовимося з компанією на дворі ,нам сказали все рівно - ні,хоча компанія на дворі була лише за.Я їхала з Києва на зустріч однокурсників 15 років ,але ця ситуація просто іспоганила приємну зустріч.Персонал замотаний згідна відвідувачів було багато,але це не повинно сказуватися на відвідувачах.Ви маєте дохід від відвідувачів ,які повинні бути задоволені,це не в нашому випадку.Кухня смачна питань немає,але офіціантів можна вдягти стильніше і опрятніше.
-
Василь Тимошенко ★★★★★
Тут смачно готують!
-
Олексій Юргелевич ★★★★☆
Гарний заклад зі смачною кухнею, але нажаль відсутній бар.
-
Mykola Dolynskyi ★★★★★
Ковбаска домашня українська, кебаб - бомба.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ONE GOG?
ONE GOG знаходиться за адресою вулиця Пушкіна 129, Київський район, 36014 Полтава, Полтавська область, Україна
Який номер телефону ONE GOG?
Зв'язатися з ONE GOG можна за номером телефону +38 (099) 296-38-78
Як можна дістатися до ONE GOG?
Дістатися до ONE GOG можна за посиланням