Відгуки

  1. Тетяна Ворона ★☆☆☆☆

    Сьогодні не пустили в магазин із маленькою собачкою на руках. Просто хотіла взяти пляшку води з холодильника біля входу, по причині стало погано — не заходила далі, в продуктовий відділ. Надворі нереальна спека, але компромісу не знайшли. У 2025 році, коли більшість закладів вже давно pet-friendly, це виглядає як мінімум дивно. Шкода, що людяність не всюди доходить швидше, ніж правила зі старої епохи.

  2. Анна Васильева ★★★☆☆

    Ціни встановлені неправильні на деякі товари. Дізнається про це після оплати і дуже довго треба чекати на вирішення питання

  3. Yuriy Yaloza ★☆☆☆☆

    Дружина сьогодні купила курятину. Відкрила дома і за малим не втратила свідомість, просто тухлятина. Повернулась в магазин, чека не було але був стікер на пакеті. Спитали що повертається, без питань та наявність чеку зразу повернули гроші… тобто свідомо то роблять, всі все розуміють і не хочуть якогось розголосу. Обходьте стороною цю крамницю, а враховуючи відношення керівництва до контролю, то мабуть і мережу вцілому…

  1. Crazy Hamster ★☆☆☆☆

    Чому ви брешете покупцям, що магазин працює цілодобово? Щойно прийшла, а ватне бидло на вході мені заявляє, що вони вже закриті.

  2. Yustas Foosa ★★☆☆☆

    Длиннюча черга

  3. Галина Пасичник ★★★☆☆

    В магазині є майже все що потрібно! Але недолік того що дуже мало місця!А асортимент овочів та фруктів досить бідний. Хотілося б різноманіття!)

  1. Ganna Churkina ★★☆☆☆

    На касі звертаються українською. Проте за дотриманням карантинних заходів не слідкують суворо. Маски не у всіх покупців на носі, дистанції ніхто не дотримується. В черзі у відділі кулінарії десяток покупців, а продавчиня неспішно користається за прилавком. Хоча я була вражена знижками на каву.

  2. Юрій Хомяков ★★★☆☆

    Упаковка овочів так собі, а в цілому хороший магазин в даному районі.

  3. Hanna Churkina ★☆☆☆☆

    Повна неповага до здоров'я клієнтів під час карантину. Продавці без масок. Продавці-консультанти навіть не посунуться, коли тобі щось потрібно взяти з полиці, а будуть продовжувати стояти перед товаром, хоча зараз треба зберігати дистанцію не менше 1 метра між людьми. Працювала 1 каса. Не знаю, чи обробляють прилавки та каси антисептиками. Касири без масок. Не слідкують за скупченням людей. Не пропонують людям зберігати дистанцію. Дуже непривітний персонал. Заходити до магазину не хочеться. It's awful shop without without respect for buyers. The sellers aren't friendly. I can't suggest it for you.

  1. Maria Gluzd ★★★★☆

    Маленький, але годненький. Найсильніша сторона цього діскаунтера-бюджетність. Ціни дешеві, вибір невеличкий, але достатній, продукти завжди свіжі, кулінарія непогана. Що обурило - ледь не силоміцьке примушення запаковувати вже запаковані продукти в кляті пластикові пакетики. Ніби місто не потопає у смітті. Попросила не запаковувати - запакували поки розраховувалася, бо ніби керівництво звільнить. Також часто натрапляла на обурених на життя та покупців касирів. Не думаю що завинила в життєвих негараздах цих дівчат, бо бачила їх вперше.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Посад?

Посад знаходиться за адресою проспект Героїв Харкова, 51Б, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Посад?

Зв'язатися з Посад можна за номером телефону +38 (080) 050-08-33

Як можна дістатися до Посад?

Дістатися до Посад можна за посиланням

Advertisements