Відгуки

  1. Юля Kyranda ★☆☆☆☆

    Дуже розчарована гостинністю і привітністю персоналу . Під час тривоги , велика черга за кавою і , якщо ти захочеш присісти почекати чергу , тобі одразу ж кричать сидіти без замовлення не можна ((((…дуже грубо , при цьому вільні місця є . Бажання заходити знову -ніякого .

  2. Анастасія Дяченко ★★★★★

    гарна атмосфера, приємні люди і повернули телефон, який забула дякую!

  3. Ych Ych ★★★★★

    Є одна проблема. Не має контактного номера телефона. Я постійно забуваю воду у них. І не має як зв‘язатись з закладом. Будь ласка, зверніть на це увагу! Дякую! p.s Якість продукції яку пропонує цей заклад ВИСОКА! Дякую!

  1. Svetlana Zhelepa ★★★★★

    Сподобалася їжа та кава. Ввічливі співробітники. Приємна атмосфера. Дякую за відчуття!!!

  2. Ирина Демьяненко ★★★★★

    Улюблене місце, щоб вити вранішню каву! Смачна кухня! І приємний бонус - вранці кава за півціни!

  3. Lika Astra ★★★★★

    Чудове місце! Одне з десяти, де приємно здивували рідною мовою. Молодці. Успіхів,вдячних клієнтів та розвитку!

  1. Андрій Юрьев ★★★★★

    Замало зірочок у шкалі. Про каву: оскільки вважаю себе її поціновувачем, маю змогу порівнювати. Як на мене, кращої годі й шукати. Напої, коктейлі перепробував весь асортимент. Теж сподобалось усе, хоча не є великим прихильником всього цього. Намагаюсь не оминати цей заклад. Всім раджу. На роздвижних двецятах назва - Без дверей. Тільки що почитав відгуки відвідувачів, вирішив продовжити свій,аби поділитися своїми поглядами на деякі речі. Вважаю, що варто притримуватись обраної стратегії в бізнесі. Підтримую відмову подачі кави у форматі "амерікано",адже призначення кави не заповнення порожнечі у шлунку. Чули про смакові рецептори коли небудь? Спробуйте їх задіяти. А про історію, культуру споживання цього напою? Поцікавтесь. І на останок. Якщо йти на компроміс з більшістю, ми будемо споживати солоденький сурогат, і слухати "шансоносердючку".

  2. Владислав Соболевський ★★★★★

    Найкращий еспресо на метро Бориспільська. Вам тут не приготують американо, бо "смак буде втрачено та напій втратить кофеїн". Хороший інтер'єр, є прихована кімната в підземеллі. Чисто, хоча на Бориспільській могло бути по всякому. Найкращий вибір!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NO NAME espresso bar?

NO NAME espresso bar знаходиться за адресою Харківська площа, 201, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до NO NAME espresso bar?

Дістатися до NO NAME espresso bar можна за посиланням

Advertisements