Відгуки

  1. Мария Геллер ★★★★★

    Мені потрібна була робоча віза до Туреччини, агенство підбирала прискіпливо, тому що був негативний досвід, за підсумком якого залишилася без грошей і без візи! Вирішила звернеться до EGO agency, тут гроші за роботу беруть після результату, це мене й підкупило. У процесі оформлення майже не брала участі, все робили за мене, добре підготували до співбесіди у консульстві. Чесно кажучи, не легко було, консул, мабуть, був не в настрої, але я змогла відповісти на всі питання, саме завдяки ретельній підготовці. Візу мені дали за 3 тижні. Результатом роботи агенства я дуже задоволена. Такий комфорт мені коштував 100 доларів.

  2. Виктория Радимова ★★★★★

    Минулого тижня отримала робочу візу. Зараз вже перебуваю в Туреччині, оформляюся на роботу. З міграційною службою проблем не виникло. Я не пошкодувала, що скористалася послугами даної компанії. Розглядала різні варіанти. Більшість фірм пропонували якісь мутні умови і нічого виразного не говорили. Тут же, навпаки, зі мною провели ретельну роботу. Я знала буквально кожен крок, де мені що зробити і як відповісти. Спасибі за ваш відповідальний підхід до справи. Всі формальності, були виконані фахівцями, моя участь було зведено до мінімуму. Дякую за гідний результат.

  3. Александра Сенина ★★★★★

    Чесно кажучи, то я вже давно доглядаю це агентство, збираюся вилетіти в найкоротші терміни на заробітки. Скільки не порівнювала, для мене EGO agency виграє за всіма параметрами. Дуже важливо щоб була ліцензія на діяльність, щоб обов'язково складали контракт, документи допомагали зробити. Щоб все було абсолютно безпечно по максимуму. Тут крім усього ще й працевлаштування безкоштовне. Таких послуг як в EGO agency реально більше ні у кого немає. Приємно здивована, оскільки компанія орієнтована на клієнтів, тобто на дівчаток. Менеджери завжди допоможуть з виникаючих питань.

  1. Марта Киринова ★★★★★

    На даний момент я доглядаю агентство, де буду робити робочу візу, так як збираюся найближчим часом летіти на заробітки. Переглянула вже купу варіантів, але поки що мене по всіх параметрах цікавить EGO agency. Я вже встигла з'їздити до них особисто в офіс і познайомитися з ними. За документами у них все окей: ліцензія, складання контракту, сам офіс і так далі. Обумовлена ​​вартість мені здалася цілком прийнятною. Плюс, я помітила, що у них дуже багато позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Якогось серйозного приводу для критики я абсолютно не бачу і сподіваюся, що не побачу.

  2. Дарья Коваль ★★★★★

    Реально велике спасибі агентству. Підготували всі документи і записали на подачу на візу в Туреччину за 2 дні. Довідку про несудимість з перекладом отримала за один день. Мені до цього одне "агентство" морочити голову два тижні. То у них одне, то інше. Те чекаємо відповіді від клубу не можемо затвердити. У них 100% мільйон посередників, напевно тому так все погано просувалася. Вообщем, добре хоч сорентіровалась і знайшла EGO. 3 тижні і віза на руках. Можна вилітати до Туреччини. Thx EGO

  3. Ева Потап ★★★★★

    Полетіла я через Ego агентство до Туреччини на контракт. Це моя перша подорож. Працювала я у клубі Фінал в Анкарі. З першого дня я знала, що зробила правильний вибір агентства. Мені підібрали контракт, розповіли всі тонкощі та нюанси, спочатку підтримували. Умови на сайті відповідають дійсно на всі сто відсотків, чому я дуже рада, тому що переживала саме з цього приводу. Всім рекомендую ego agency, я дуже задоволена і роботою агенції та роботою у клубі.

  1. Анастасия Кисилевич ★★★★★

    У цю агенцію я зверталася за рекомендацією хороших знайомих і замовляла робочу візу до Туреччини. Сподобалося, що тут працюють чудові фахівці, які знають свою роботу на всі сто відсотків та відповідально її виконують, тому моя участь була мінімальною. За мене все зробили, повністю підготували, тому я знала всі відповіді на запитання консула, хоч і було важко, але я була повністю підготовлена. А через три тижні отримала готову візу і за все віддала сто доларів (до цього був сумний досвід звернення до двох організацій). Тому роботою фахівців залишилася задоволена та ставлю тверду п'ятірку.

  2. Itsumo Benchik ★☆☆☆☆

    Дуже мерзотна «організація» і безсумнівно найгірша з тих, з якими мені доводилося мати справу. Ми збиралися летіти через них в Корею, менеджер Василь солодко співав по телефону про те, що ніяких проблем не буде, кращі клуби і гарантію на всі їхні послуги. Оформленням віз займається Ego agency, тому нас попросили сплатити по 200 $ і чекати свій пропуск в безтурботне життя в Кореї. І вони дійсно зробили візи, тільки не на 3 місяці, як було обіцяно, а всього лише на 1. Після логічних запитань «Що це за фігня? Ми так не домовлялися." менеджер Василь знайшов «відмінне» на його думку вирішення питання і запропонував прострочити своє перебування в країні, порушити терміни перебування в Кореї, після чого я повинна б була отримати штамп у паспорт як правопорушник і мені б заборонили взагалі в'їзд і транзит через Корею мінімум років на 5. Я відмовилася і сказала, що не хочу таких проблем і надалі світитися на всіх базах. Тоді Вася сказав, що може спробувати влаштувати на місяць, але не факт, що хтось погодиться і тільки за умови, що я сама собі куплю квиток спочатку, а це ще мінімум ~ 750 $. Всі претензії на свою адресу це «агенство» відмітає. Та й що говорити-прі тому, що ми знаходимося в Харкові, нам ніхто не призначав особистих зустрічей, ми не підписували ніяких договорів, всі питання вирішуються виключно дистанційно, по телефону. З упевненістю можу сказати, що Ego agency не несе ніякої відповідальності за те, що робить, а до дівчаток відноситься просто як шматку м'яса, який треба переправити через кордон усіма правдами і неправдами, отримати своє бабло і забути. А з подружкою ще веселіше вийшло. Після того як вона вже сплатила візу, раптом з'ясувалося, що зростання у неї не той, висока занадто ... і з вагою проблеми, коротше її не хочуть брати. Але і тут супер-Вася не розгубився і знову-таки запропонував їй самостійно придбати квиток, самостійно оплачувати житло, а якщо в якийсь клуб будуть вимагатися дівчинки на підмогу, то місцевий менеджер на автобусі буде її катати по гастролях. Це взагалі цирк просто! Розумієте, як Ego agency хоче урвати свою копійку за всяку ціну, і неважливо, що дівчинка отримує одні проблеми від такого «співробітництва» і в кращому випадку залишиться просто без гроша. Резюмуючи ... Ні в якому разі нікому не раджу з ними зв'язуватися!

  3. 유미아 ★☆☆☆☆

    Дуже мерзенна «організація» і, безперечно, найгірша з тих, з якими мені доводилося мати справу. Ми збиралися летіти через них до Кореї, менеджер Василь солодко співав телефоном про те, що жодних проблем не буде, найкращі клуби та гарантію на всі їхні послуги. Оформлення віз займається Ego agency, тому нас попросили сплатити по 200 $ і чекати свою перепустку в безтурботне життя в Кореї. І вони справді зробили візи, тільки не на 3 місяці, як було обіцяно, а лише на 1. Після логічних питань « Що це за фігня? Ми так не домовлялися. менеджер Василь знайшов «відмінне» на його думку вирішення питання і запропонував прострочити своє перебування в країні, порушити терміни перебування в Кореї, після чого я мала б отримати штамп у паспорт як правопорушник і мені заборонили б взагалі в'їзд і транзит через Корею мінімум років на 5. Я відмовилася і сказала, що не хочу таких проблем і надалі світ. Тоді Вася сказав, що може спробувати влаштувати на місяць, але не факт, що хтось погодиться і лише за умови, що я сама собі куплю квиток спочатку, а це ще щонайменше ~750$. Усі претензії на свою адресу це «агенство» відкидає. Та й що говорити-при тому, що ми знаходимося в Харкові, нам ніхто не призначав особистих зустрічей, ми не підписували жодних договорів, усі питання вирішуються виключно дистанційно, по телефону. З упевненістю можу сказати, що Ego agency не несе жодної відповідальності за те, що робить, а до дівчат ставиться просто як шматок м'яса, який треба переправити через кордон усіма правдами та неправдами, отримати своє бабло та забути. А з подружкою ще веселіше вийшло. Після того як вона вже оплатила візу, раптом з'ясувалося, що зростання у неї не те, високе занадто ... і з вагою проблеми, коротше її не хочуть брати. Але й тут супер-Вася не розгубився і знову-таки запропонував їй самостійно придбати квиток, самостійно оплачувати житло, а якщо в якийсь клуб вимагатимуться дівчинки на допомогу, то місцевий менеджер на автобусі кататиме її по гастролях. Це взагалі просто цирк! Розумієте, як Ego agency хоче урвати свою копійку за будь-яку ціну, і неважливо, що дівчинка отримує одні проблеми від такої «співпраці» і в кращому разі залишиться просто без гроша. Резюмуючи... У жодному разі нікому не раджу з ними зв'язуватися!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса EGO agency?

EGO agency знаходиться за адресою майдан Захисників України, 7/8, офис №70, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону EGO agency?

Зв'язатися з EGO agency можна за номером телефону +38 (095) 200-79-99

Як можна дістатися до EGO agency?

Дістатися до EGO agency можна за посиланням

Advertisements