Відгуки

  1. Жанна С. ★★★☆☆

    7 листопада 2021 р., неділя, Бульвар Юр'єва...зайшли з 3-річною дитиною, зробили замовлення і прохання неодноразове зробити какао дитині відразу після оплати...обійшлося нам в 10 хвилин+ очікування, коли вже не було бажання його пити. .Продавець обслуговувала наступного покупця ... і більше НІКОГО не було в черзі. Роблячи вигляд, що не чує моє неодноразове прохання і НІЯК не реагує- зробити дитині какао, закрити чек і обслуговувати наступного покупця! На прохання надати книгу скарг продавець відповіла: зараз підійде адміністратор і надасть, окей чекаємо (в кутку споживача не було даної книги, хоча передбачене і позначене місце є). Чекаємо 5 хвилин ЩЕ і підходить ще один продавець, нами знайомий), з вибаченнями ... прошу книгу скарг - Відповідь порадував: - У нас її немає! Ми працюємо на франшизі! Бінго! Висновок: Встигаємо зробити касу магазину! І бачили але НЕ ЧУВАЛИ покупців! Вибачка - не прокочують ... навчайте своїх працівників!

  2. Юлия Демченко ★★★☆☆

    Дуже смачна випічка! Вчора (19:00) стала свідком дуже не приємної ситуації! Касирка в три горла репетувала на свою підлеглу (дівчинку в тілі, яка завжди дуже чемна). «робітницю» я і люди, що сидять за столиком, нітрохи не бентежили. Велике прохання до керівництва, переглядайте камери та ставте на місце Ваших співробітників.

  3. Анна Катасонова ★★★★★

    Відмінне місце для сімейного Перекусу Дуже смачна здоба, приємна відмосфера поєднується з приємною музикою. Окреме Дякуємо за обслуговування продавцю Анастасії, приємна дівчина. Бажаємо процвітання вашому закладу та найкращих клієнтів!!!!

  1. Микола ★★★☆☆

    Капучіно ніякої (на смак одне молоко), печиво хороше, слойка з шашликомком за фактом одне тісто (теж не сподобалося) і маринована курка з цибулею. Ледве не забув, трубочка теж не смачна, навіть не змогла з'їсти.

  2. Евгений Захаров ★☆☆☆☆

    Зайшли взяти кави. За смаком як помиї розбавлений водою. Найгірший кави в моєму житті. Вилив ...

  3. Helen Puz ★★★☆☆

    Купили ватрушки все дуже смачно нам сподобалося. Лише один мінус столи всі були брудні, довелося самій витерти.

  1. Аня Дорошенко ★★★★★

    У середу забігли з дітьми перекусити. Вперше відвідала цей заклад, буваю вкрай рідко в цьому районі. Діткам купила різні булочки і рулетики здобні, їм дуже сподобалися, особливо з вишнею та маком. Собі взяла круасан з салямі і кави, дуже гідний круасан, смачна салямі в ньому і кава відмінний, більш насиченою, ароматний. Жила б поруч, взагалі не готувала, годувала б сім'ю у них. І ще мене, як дуже делікатну матусю, порадувало те, що все свіженьке, ароматне, печеться прям на місці! Реально хлопці не встигали випікати, дуже багато покупців. Навіть присісти ніде було, все зайнято відвідувачами. Хлопцям пора розширятися !!!

  2. Ксения Устиловская ★☆☆☆☆

    Зайшли спробувати випічку та випити кави, але на жаль розчарування було з першої зустрічі з продавцем, дівчина просто погано обслуговувала нас! Почали робити замовлення вона зовсім не слухала, постійно відволікаючись на інших покупців, замовили бургер і каву, попросили підігріти вона поклала в мікрохвильову піч і не включила її, попросили підігріти ще раз тому що він так і залишився холодним з незадоволеним обличчям забрала бургер і поставила гріти, каву попросили з молоком, немає і пішла обслуговувати інших покупців Ми були в шоці

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Здобушка?

Здобушка знаходиться за адресою проїзд Стадіонний, 17, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Здобушка?

Зв'язатися з Здобушка можна за номером телефону +38 (068) 005-50-99

Як можна дістатися до Здобушка?

Дістатися до Здобушка можна за посиланням

Advertisements