У закладі сморід ( погана витяжка), обслуговування відсутнє взагалі, все потрібно просити, начебто додому до них прийшла, подають з незадоволеним обличчям. Дуже вражена, ніби завітала на забиту заправку (таких зараз потрібно ще знайти) заправку де самообслуговування в тисняві та смороді. Фіскальний чек не дають, чому? Податки не платите? Звертаюсь до власників, зверніть увагу, на обслуговуючий персонал, навчіть: людина прийшла потрібно обслужити - запит задовольнити (спитати з собою чи тут на місці, скільки води до кави чи потрібен цукор, чи потрібен підстаканник); почистити витяжку, зробити щільне закриття дверей кухні. Бізнес - це справа з повагою до людей!
Фотогалерея
Відгуки
-
Лариса Горностай ★☆☆☆☆
-
Vlada Diachuk ★★★★☆
Чи не єдиний адекватний заклад на Липках, з класною кавою і смачною їжею :) Єдине побажання: звернути увагу на витяжку, бо після відвідування одяг відчутно пахне їжею. Сподіваюсь, це можна буде вирішити
-
Энж ★★☆☆☆
Чекала, поки офіціант підійде, 20 хвилин, і це при тому, що їх у залі було двоє. Вони спілкувалися між собою та з барменами, ходили повз столики і робили вигляд, що не бачать мене. Потім зрозуміла, що це ще не найгірший варіант, адже дівчині за сусіднім столиком офіціантка ще й нахамила. Сирники чекала ще 20 хвилин. Їжа нормальна, але ставлення персоналу — жахливе! Давно такого не зустрічала. Настрій зіпсований на весь день. Не рекомендую. Персонал непривітний, хамовитий.
-
pika pechatala (Cinderfur) ★★★★★
Чи готові їхати сюди з лівого берега такий смачний у вас капучино) У кав'ярні красиво і чисто, дуже прикольно що є шахи і всякі книжечки щоб погортати поки п'єш каву (не прикольно тільки що шахи одні і вони часто зайняті))
-
Valeria Minailenko ★★★★★
Із задоволенням заходимо сюди майже кожен день (!) І перекусити, і просто взяти морозиво! Персонал відмінний, їжа незвичайна, завжди вам тут раді. Одним словом, onelove. Поверніть тільки бутерброд з індичкою, будь ласка!
-
Ангелина ★★★★☆
Кава приголомшливий! Їжа середня, тост з лососем не сподобався (( сирники теж були дивні
-
Андрій Гевко ★★★★★
Затишне кафе з смачною кавою. Колд брю саме те, що рятує в цю київську спеку
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ONE LOVE coffee?
ONE LOVE coffee знаходиться за адресою вул. Андрія Верхогляда, 9, Київ, Україна, 01103
Який номер телефону ONE LOVE coffee?
Зв'язатися з ONE LOVE coffee можна за номером телефону +38 (067) 176-18-18
Як можна дістатися до ONE LOVE coffee?
Дістатися до ONE LOVE coffee можна за посиланням