Чудова кухня, доступні ціни, Мар'яна офіціант від Бога
Фотогалерея
Відгуки
-
Юля Прокуда ★★★★★
-
Александр Кабанец ★★★★★
Був в кафе дуже смачне кави, персонал привітний поділитися своїм акціями, і дуже вкусноя їжа. Раджу вам посітіть.
-
Микола Нечитайло ★★☆☆☆
Доброго дня, поверніть будь ласка вашу увагу до клієнтів. Сьогодні завітав до вашого закладу за сендвічем «Цезар», такого хамовитого ставлення не очікував, сендвіч був посереднім, обслуговування- ніяким. Попросив винести на літній майданчик замовлення, прочекав хвилин 10, зайшов моє замовлення хололо на стійці… Персонал сидить в гаджетах, без масок! і виходить попалити на літній майданчик ( на мою думку це не прийнятно). Поверніть будь ласка приємних і доброзичливих працівників. Дякую за увагу, гарного дня!
-
Марина Солоденко ★★★★★
Сьогодні снідали у цьому чудовому місці. Ну Дуже смачно)))) і обслуговування на рівні!!! Ціни помірні))) обов'язково повернемося!!! Рекомендую
-
Fuad Safiyev ★★★★★
Чудовий сніданок. Млинці як у бабусі в дитинстві. І дуже розумні ціни
-
Galina Erofeeva ★★★★★
Дуже смачно. Брали запіканки з овочами і куркою і з картоплею і куркою, млинчики з куркою і млинчики з лососем. Дійсно дуже смачно. Проста і абсолютно зрозуміла їжа. Ціни відмінні, абсолютно відповідають якості, можна добре і смачно поїсти. Пробували ще тут крем суп з грибами, сочевичний суп, різні сандвічі. Сирники дуже повітряні і смачні. Все зрозуміло не за один раз) Заклад нам дуже сподобалося. Персонал теж дуже хороший, ввічливий і привітний.
-
Niyare Sh ★☆☆☆☆
Сьогодні на сніданок скуштували шакшуку та млинці з лососем і авокадо кремом (взяли на виніс). Хочу поділитися враженнями від їжі. 1. Не зрозуміло, чому у млинець на сніданок (та навіть взагалі, не лише на сніданок!) поклали копчено-солений лосось (зазвичай кладуть слабосолений), а крем і не пахне авокадо. Це була звичайна вершкова намазка. Доїсти таке не змогла. 2. Білок яйця у шакшуці якогось дивного сірого кольору, що одразу зіпсувало апетит. Scramble Cafe, сподіваюсь, що ви візьмете такі моменти до уваги
-
Niiarie Shevkiieva ★☆☆☆☆
Сьогодні на сніданок скуштували шакшуку та млинці з лососем і авокадо кремом (взяли на виніс). Хочу поділитися враженнями від їжі. 1. Не зрозуміло, чому у млинець на сніданок (та навіть взагалі, не лише на сніданок!) поклали копчено-солений лосось (зазвичай кладуть слабосолений), а крем і не пахне авокадо. Це була звичайна вершкова намазка. Доїсти таке не змогла. 2. Білок яйця у шакшуці якогось дивного сірого кольору, що одразу зіпсувало апетит. Scramble Cafe, сподіваюсь, що ви візьмете такі моменти до уваги
-
Kit Kot ★★★★★
Затишне місце, все дуже смачне, рекомендую
-
Тоня Латай ★★★★★
Смачні сніданки та ароматна кава) Приємна спокійна атмосфера) Рекомендую)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Scramble cafe?
Scramble cafe знаходиться за адресою вулиця Урлівська, 1-8, Київ, Україна, 02095
Як можна дістатися до Scramble cafe?
Дістатися до Scramble cafe можна за посиланням