Відгуки

  1. Юля Прокуда ★★★★★

    Чудова кухня, доступні ціни, Мар'яна офіціант від Бога

  2. Александр Кабанец ★★★★★

    Був в кафе дуже смачне кави, персонал привітний поділитися своїм акціями, і дуже вкусноя їжа. Раджу вам посітіть.

  3. Микола Нечитайло ★★☆☆☆

    Доброго дня, поверніть будь ласка вашу увагу до клієнтів. Сьогодні завітав до вашого закладу за сендвічем «Цезар», такого хамовитого ставлення не очікував, сендвіч був посереднім, обслуговування- ніяким. Попросив винести на літній майданчик замовлення, прочекав хвилин 10, зайшов моє замовлення хололо на стійці… Персонал сидить в гаджетах, без масок! і виходить попалити на літній майданчик ( на мою думку це не прийнятно). Поверніть будь ласка приємних і доброзичливих працівників. Дякую за увагу, гарного дня!

  1. Марина Солоденко ★★★★★

    Сьогодні снідали у цьому чудовому місці. Ну Дуже смачно)))) і обслуговування на рівні!!! Ціни помірні))) обов'язково повернемося!!! Рекомендую

  2. Fuad Safiyev ★★★★★

    Чудовий сніданок. Млинці як у бабусі в дитинстві. І дуже розумні ціни

  3. Galina Erofeeva ★★★★★

    Дуже смачно. Брали запіканки з овочами і куркою і з картоплею і куркою, млинчики з куркою і млинчики з лососем. Дійсно дуже смачно. Проста і абсолютно зрозуміла їжа. Ціни відмінні, абсолютно відповідають якості, можна добре і смачно поїсти. Пробували ще тут крем суп з грибами, сочевичний суп, різні сандвічі. Сирники дуже повітряні і смачні. Все зрозуміло не за один раз) Заклад нам дуже сподобалося. Персонал теж дуже хороший, ввічливий і привітний.

  1. Niyare Sh ★☆☆☆☆

    Сьогодні на сніданок скуштували шакшуку та млинці з лососем і авокадо кремом (взяли на виніс). Хочу поділитися враженнями від їжі. 1. Не зрозуміло, чому у млинець на сніданок (та навіть взагалі, не лише на сніданок!) поклали копчено-солений лосось (зазвичай кладуть слабосолений), а крем і не пахне авокадо. Це була звичайна вершкова намазка. Доїсти таке не змогла. 2. Білок яйця у шакшуці якогось дивного сірого кольору, що одразу зіпсувало апетит. Scramble Cafe, сподіваюсь, що ви візьмете такі моменти до уваги

  2. Niiarie Shevkiieva ★☆☆☆☆

    Сьогодні на сніданок скуштували шакшуку та млинці з лососем і авокадо кремом (взяли на виніс). Хочу поділитися враженнями від їжі. 1. Не зрозуміло, чому у млинець на сніданок (та навіть взагалі, не лише на сніданок!) поклали копчено-солений лосось (зазвичай кладуть слабосолений), а крем і не пахне авокадо. Це була звичайна вершкова намазка. Доїсти таке не змогла. 2. Білок яйця у шакшуці якогось дивного сірого кольору, що одразу зіпсувало апетит. Scramble Cafe, сподіваюсь, що ви візьмете такі моменти до уваги

  3. Kit Kot ★★★★★

    Затишне місце, все дуже смачне, рекомендую

  1. Тоня Латай ★★★★★

    Смачні сніданки та ароматна кава) Приємна спокійна атмосфера) Рекомендую)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Scramble cafe?

Scramble cafe знаходиться за адресою вулиця Урлівська, 1-8, Київ, Україна, 02095

Як можна дістатися до Scramble cafe?

Дістатися до Scramble cafe можна за посиланням

Advertisements