Відгуки

  1. Aleksandr Bashkalenko ★★★★☆

    Кав’ярня для швидкого сніданку - загалом непогано, але є нюанси. Обслуговування так собі: офіціанти не дуже уважні. Страви подали холодними, що трохи зіпсувало враження. Втім, як для закладу в торговому центрі - терпимо. Можна перекусити, якщо поруч і немає часу шукати щось краще. Хочу в цьому нещасному ТЦ взагалі нічого немає ))

  2. Viktoria Мuliar ★★☆☆☆

    Запропонували салат з печінкою з ягідним кюлі. Принесли салат з печінкою посипаний потовченою смородиною, що зіпсувало весь смак( зазвичай тут смачно

  3. Kirill Kudinov ★★★★★

    Дуже смачно та швидко, трохи б більше сала до борщу) Наполеон одної рукою їв, іншою змахував сльози радощі)

  1. Anhelina Kalnychenko ★★★★★

    Приємна атмосфера, яку доповнює спокійна музика. Людей не дуже багато. Їжу приготовили доволі швидко. Страви ситні та смачні. Сподобався карамельний молочний коктейль, який нам порекомендували. Нас обслуговувала приємна і ввічлива дівчина. Їй окреме дякую, за допомогу у виборі. Сервіс відмінний. Рекомендую ✨

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Coffeelat?

Coffeelat знаходиться за адресою Столичне шосе, 103, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Coffeelat?

Дістатися до Coffeelat можна за посиланням

Advertisements