Купила курячі стейки (кіло), зніяковіла озвученою сумою. Продавщиця з десятого разу мене почула і знову зважила – але без ціни та суми. Коли нарешті зважила з ціною, все виглядало нормами, ваги не глючать, сума не вигадана. І лише коли я вийшла, зрозуміла: ціна на терезах була вказана більше (не 89,90, а 90,90). Справа, звичайно, зовсім не в "копійках", а в нахабності! Скільки покупців на день – з кожного по гривні мати на рівному місці?! М'ясних магазинів багато, я сюди не прийду.
Фотогалерея
Відгуки
-
Кристина Забелина ★☆☆☆☆
-
Кристина Кристина ★☆☆☆☆
Купила курячі стейки (кіло), зніяковіла озвученою сумою. Продавщиця з десятого разу мене почула і знову зважила – але без ціни та суми. Коли нарешті зважила з ціною, все виглядало нормами, ваги не глючать, сума не вигадана. І лише коли я вийшла, зрозуміла: ціна на терезах була вказана більше (не 89,90, а 90,90). Справа, звичайно, зовсім не в "копійках", а в нахабності! Скільки покупців на день – з кожного по гривні мати на рівному місці?! М'ясних магазинів повно, я сюди не прийду.
-
Максим Игнатов ★☆☆☆☆
Обважують як на м'ясі так і на ковбасі, продавщиці з вічно не задоволеними пиками, дивляться на клієнтів із піклуванням
-
Анжела Савенко ★☆☆☆☆
Сьогодні була в магазині, такої хамської поведінки продавця ковбасного відділу я ще не бачила. . Задаєш питання -хочу відповідаю,хочу ні,мороз повний.Половина товару обвітреного,тому що не хочуть нарізати.,Торгівля оптом''.Я вже не кажу про обвішування.Цієї співробітниці потрібно повчитися у колег з інших відділів ,вони завжди ввічливі і привітні.
-
Ukraine In Heart ★☆☆☆☆
Щоб вивантажити м'ясо, вони перекривають дорогу і проїхати неможливо, на прохання посилають на ..... Начальству варто пояснити своїм працівникам, інакше наступного разу потрапить не дівчина, і буде розмова іншою.
-
Юлия ★★☆☆☆
Живу неподалік, кілька разів заходила. Продавці вічно норовлять «втюхати" не ліквідує. Саме м'ясо не першої свіжості, хоча продавці твердять «свіжак». Не раджу, можете купувати свій страх і ризик
-
Данил Сущенко ★★☆☆☆
У цьому магазині продукція дуже посередня. Загалом їсти можна. У м'ясі багато жиру. Якщо у вас більше варіантів немає крім М'ясо Тут можете брати на свій страх і ризик.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Мясо Тут?
Мясо Тут знаходиться за адресою просп. Байрона, 179, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Мясо Тут?
Дістатися до Мясо Тут можна за посиланням