Більше 15 років з Автокладом!!!Жодного кода, знижки, акції за весь час. Але от щось новеньке "передоплату зробити", бо мають бути впевнені, що прийдеш забирати - це якось взагалі ницо і нічим не виправдано. Принципово оформили в іншому місці все необхідне. Якщо вибраний такий вектор руху - прощавайте!
Фотогалерея
Відгуки
-
Альонка Я ★☆☆☆☆
-
Gordon Freeman ★★★★★
Замовляв щітки гібридні Денсо, менеджер по телефону допоміг швидко підібрати під авто, на наступний день забрав на Драгоманова.
-
Ihor S. ★★★★☆
Точка само вивозу. Зручний сайт по вибору автозапчастин. Треба бути дуже уважним у підборі за vin кодом. Повернення при помилці без проблем. Доступна оплата картою на сайті в будь-який час. Якість запчастин жодного разу не викликала підозри на підробку.
-
Alex Under ★☆☆☆☆
Купував у цьому магазині роками, доки не розвели з акумом. Замовив акумулятор, приїхав забрав, через 20 хвилин подзвонили сказали що помилились і видали не той, і попросили привезти, я запропонував щоб не кататись - коли буде мій в наявності - привезу і відразу заберу свій, на цьому і домовились, на наступний день дзвонить менеджер і каже що мій акум буде у 18.00 а цей що у мене потрібен раніше і він готовий сам приїхати до мене забрати і повернути кошти за замовлення а коли буду забирати то оплачу, я увійшов у положення і віддав акум, а через 5 хвилин дзвонить менеджер і каже ваш акумулятор вже дорожчий на 200 гривень, , дочекались доки віддам той і відразу накрутили, хоча косяк був з їхньої сторони. Більше ні ногою до вас, не цінуєте свою реутацію і час клієнтів
-
ARTEMIDEO GMAIL ★★★★★
оперативно і професійно /хоча важко знайти місце для парковки кругом новобудови і безліч авто/
-
ЮРІЙ КРИВЕЦЬ ★★★★☆
Стояв в черзі в суботу хвилин 20, дуже довго, деякі просто не витримували черги і їхали собі далі
-
Юрій Пінах ★☆☆☆☆
В описі сказано що є можливість покупки в магазині. Приїхав, хочу купити деталь, мені відповідають тільки попереднє замовлення. Змініть інформацію на актуальну
-
Константин Никитин ★☆☆☆☆
Замовляв амортизатори SACHS на свій Lanos. До того стояли рідні GM яким вже було 114000 км. Так от нові передні аморти SACHS сінхронно потекли маслом через 10000км.. Враження таке, що продали підробку. А ще приєднуюсь до коменту про те, що в їх точці видачи, відсутній термінал для оплати. Дуже не зручно. Мабуть точно уникають налогів .
-
Andriy Serduk ★☆☆☆☆
Це pzdc якийсь а не магазин! Прийшла дружина за замовленням а їй кажуть нема терміналу! У Києві, столиці, нема терміналу! Приймають до розрахунку курей?? Мабуть для того щоб не платити налоги, і ми ще хочемо будувати Європейське суспільство! Ганьба. Принципово більше у них нічого замовляти не буду і вам не раджу. P.S у кол центрі мені відповіли:"Здраствуйтє кампанія автаклад". І запронували скинути на карту.
-
Serhii Sokolov ★★★★★
Дуже добра фірма по продажу автозапчастин. Гарний сайт: autoklad.ua. Зручно підбирати необхідну запчастину для свого авто. Вибір можливий і по марці автомобіля, і по він номеру. Менеджери завжди прийдуть на допомогу у підбірі належної якості але не дорогої з/ч (в мене не нова машина). Та якщо комусь треба, можна і оригінальні запчастини замовити. Ціни, як я неодноразово пересвідчився, дешевше ніж на автобазарі на Вересневій. Доставка 1-4 дня, в залежності від фірми та самої з/ч. Розташування, як для мене, дуже зручно. Моє ставлення: рекомендується.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автоклад?
Автоклад знаходиться за адресою вулиця Михайла Драгоманова, 1д, Київ, Україна, 02068
Який номер телефону Автоклад?
Зв'язатися з Автоклад можна за номером телефону +38 (044) 502-25-09
Як можна дістатися до Автоклад?
Дістатися до Автоклад можна за посиланням