Дуже люблю цей магазин, супер-класний і чуйний персонал, вони завжди підкажуть, допоможуть, порадять дуже класні охоронці і взагалі дуже хлопці супер дякую вам! Хочу приходити до вас завжди)) Премируйте хлопців вони це заслуговують
Фотогалерея
Відгуки
-
Светлана Кандыба ★★★★★
-
Юлия ★☆☆☆☆
Саме в цьому Маркет + багато продукція прострочені, хоча за фактом на етикетки немає. Печиво не свіже, дати переклеюють не соромлячись. Одного разу взяли кальмарів, майже дійшли до будинку розпакували, а там з плісняви, повернулися і віддали їм назад. Батон з пліснявою траплявся, сметана здута і кисла, сир у склянках кислий. Але найбільше було дивно взяти паштет шпроти, консерви в банку і то прострочена. Взяли ввечері не глянули, а на роботу привезли й ах. .. Ще й був випадок із панночкою на касі. У мене не помістилися всі продукти в мій пакет, і я попросила її дати пакет. Хоча спершу я відмовилася, думала в мій все поміститься. У результаті мадам почала хамити, тип Я ж питала вас ... але яка різниця на початку або кінці ти його проб'єш. А ще таже касирка зробила мені зауваження, що маску одягни на ніс хоча попереду мене стояв хлопець якому вона все продала, я так зрозуміла вони знайомі, так на ньому маски взагалі не було.
-
Юлия Ковалева ★☆☆☆☆
Саме в цьому Маркет багато продукція прострочені, хоча за фактом на етикетки немає. Печиво не свіже, дати переклеюють не соромлячись. Одного разу взяли кальмарів, майже дійшли до будинку розпакували, а там з плісняви, повернулися і віддали їм назад. Батон з пліснявою траплявся, сметана здута і кисла, сир у склянках кислий. Але найбільше було дивно взяти паштет шпроти, консерви в банку і то прострочена. Взяли ввечері не глянули, а на роботу привезли й ах. .. Ще й був випадок із панночкою на касі. У мене не помістилися всі продукти в мій пакет, і я попросила її дати пакет. Хоча спершу я відмовилася, думала в мій все поміститься. У результаті мадам почала хамити, тип Я ж питала вас ... але яка різниця на початку або кінці ти його проб'єш. А ще таже касирка зробила мені зауваження, що маску одягни на ніс хоча попереду мене стояв хлопець якому вона все продала, я так зрозуміла вони знайомі, так на ньому маски взагалі не було.
-
ЕВгения Семернина ★★★★☆
Обслуговування саме цього продавця дуже приємне
-
Лена Леночка ★★★☆☆
Маленька крамничка, але є майже все необхідне
-
Alex Qwerty ★★★★★
Відмінний магазин місцевого масштабу. Все необхідне тут є за хорошими цінами
-
Ольга Сафронова ★★★★☆
Нормальний магазин біля будинку. Ціни в адекваті, вибір необхідних продуктів є. Персонал хороший, особливих черг немає. Загалом норм.
-
Валерия Петрова ★★★★★
З тих пір, як після періоду мінливих некомпетентних касирів-гальм ситуація стабілізувалася - ходжу із задоволенням. Продавці супер, охорона доброзичлива, а асортимент – ну, не АТБ звичайно, але як для магазину за хвилину ходьби від дому, дуже добре. Принаймні, завжди можна купити свіжий хліб, ласощі до чаю для несподіваних гостей, "ще пиво", а іноді відмінну овочеву уцінку.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Маркет +?
Маркет + знаходиться за адресою вулиця Світланівська, 11а, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Маркет +?
Дістатися до Маркет + можна за посиланням