Відгуки

  1. Nikola Artemenko ★★★☆☆

    Сам заклад непоганий, обслуговування офіціантів добре. Але кальян це біда повна, на прохання замінити вугрі після 30-40хв, отримали відповідь що цього не буде, тому що за їх правилами вугілля міняють один раз на годину… Це повний треш. Нормально кальян так і не покурили… Ну і сам кальянщік з обличчям що його всі вже дістали це 1 з 5. При тому що були в будній і людей було 3 столи.

  2. Alina Tkachuk ★★★★★

    Побували нещодавно в the rooms,дуже смачна кухня,привітливий персонал.Більше всього сподобалась атмосфера.Дякую офіціанту Анастасії за обслуговування ☺️

  3. Лена Илиопол ★★★★★

    Дуже крутий заклад зі смачними стравами і чудовою локацією в центрі міста. Тут подають найсмачніші реберця і коктейлі. Чудовий персонал, і круте караоке. Заклад рекомендую!

  1. Овдиенко Юрий ★★☆☆☆

    Сумне враження. З плюсів – дизайн та антураж. І теоретично смачна шаурма. Мінуси: 1) дуже слизькі сходи на вході, ні настилу ні поруччя немає. Впасти можна взимку з легкістю. 2) зрозуміло, що це кальянна, але в трьох залах дим стоїть стовпом, вентиляції майже не відчувається. У залі де ми сиділи, дим повільно саморозсіювався у напрямку дверей, підозрюю примусової вентиляції не було взагалі. 3) Може це "фішка" закладу, але нам принесли холодну шаурму. Наголошую - не "не гарячу", не "кімнатну", а саме холодну. Точніше, з одного боку вона була кімнатної температури, а з іншого - холодна. І так у всій нашій компанії. Начебто шаурму поклали десь на вулиці і ненадовго про неї забули. Хоча сама шаурма теоретично і смачна, але подавати її холодною це якось дивно. 4) столики впритул один до одного. Розумію, що не це мінус, а сувора спроба ущільнити приміщення, але загальне враження знижує. Були ще деякі дрібниці, але вже несуттєві. Отже, надалі в заклад ні ногою. Був би я перевіряючим з техніки безпеки, люто замінусував би це кафе.

  2. Ірина Горбач ★★★★★

    Заклад сподобався своєю атмосферою, якщо хочеш відпочити душею і повеселитися, то це місце. Кухня сподобалася, все дуже смачно!! Дуже хороший персонал, офіціантка Анастасія знайшла з нами спільну мову та допомагала з вибором коктейлів! Заклад клас

  3. Geggae Shark ★☆☆☆☆

    Замовляла доставку шаурми з фалафелем через голову. Від шаурми несло огидним пригорілим жиром схожим із запахом паленого пір'я. Це неможливо їсти і було відправлено у сміття. Ця шаурма зіпсувала апетит навіть тим, хто сидів поряд. Це не просто несмачно, це огидно і не їстівно. Не робіть помилок. Чи не замовляйте тут нічого.

  1. USpaun Spaun ★★★★☆

    Дуже смачна шаурма, особливо сирна.

  2. Yurii Hupalo ★☆☆☆☆

    Найжахливіша шаурма у моєму житті. Замовляли доставку. - Приїхала уже холодна - Дуже маленька - Ніяка на смак – суха, соус не відчувається, наче просто накидали капусти з м'ясом в лаваш і завернули в фольгу. Не розумію за що така ціна.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса The Rooms Cafe?

The Rooms Cafe знаходиться за адресою вулиця Сумська, 80, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону The Rooms Cafe?

Зв'язатися з The Rooms Cafe можна за номером телефону +38 (066) 899-61-30

Як можна дістатися до The Rooms Cafe?

Дістатися до The Rooms Cafe можна за посиланням

Advertisements