Продали паляницю, що обвітрилася, і відмовили у поверненні, так як не купили в магазині пакетик. Хоча зазвичай купували хліб свіженький
Фотогалерея
Відгуки
-
Evgenij S ★★☆☆☆
-
Katya Barabash ★★★★★
Великий вибір свіжого мʼяса яке розлітається через постійні черги. Гарне обслуговування.
-
Olha Salnikova ★★☆☆☆
Атмосфера совка. Мало того, що продавці спілкуються рос мовою, так в них ще і «рублі» Я сподіваюсь, керівництво магазину донесе до своїх працівників, яка в нас національна валюта
-
Oleksandra ★★☆☆☆
Сьогодні вперше за весь час продали яловичину, що з одного боку була свіжа, а з іншого вже мала темнуватий колір та неприємний запашок. Звичайно, що на вітрині вона лежала гарною стороною до клієнта. Через те, що чеки там не видають в руки ніколи, як це має бути, я його і не взяла, бо і так часто доводиться нагадувати, щоб дали в руки. Та власне в чеку і нема переліку товару, а лише сума, наскільки я пам'ятаю. Скоріш за все у вітрині щось вже почало доживати віку і через це інша продукція теж почала псуватися з тієї сторони, що торкалася вітрини. Або температурні режими чи проблеми з холодильником. Раджу завжди ретельно перевіряти продукцію та брати хоч який чек. Витратила марно гроші та час, але отримала урок, що треба робити закупки ретельно все перевіряючи.
-
Vadim Vasyljovych ★☆☆☆☆
У ВСІХ продавців маски на бороді , посівають своїми бацилами продукти , про обслуговування Українською - не чули . Ідея магазину класна а з персоналом ніхто не працює ,атмосфера СОВКА (( .
-
Елена ELEN ★☆☆☆☆
Скупляемся на велику суму м'ясо пельмені чебуреки на прохання видати чек на продукцію сказали ми не видаємо або чекайте близько години з'явиться другий продалася тоді випишуть чек
-
Саша «Аль-Искандер» ★☆☆☆☆
Де набирають цей персонал? Ветерани радянської торгівлі ... І плюс молодь теж у них навчилася хамити! Таке враження, що я прийшов до них додому і відбираю у них м'ясо. І взагалі кожен покупець заважає їм жити. Тільки в їхні голови не доходить, що з кожним втраченим клієнтом вони все ближче до пошуку нової роботи. Куди дивиться менеджмент мережі?
-
Сероб Серобян ★☆☆☆☆
Не раджу. Вибір м'яса начебто є, але продавці і обслуговування на 0. Продавці хамлять, таке відчуття що ти до них додому прийшов. Обходьте 10 стороною.
-
ناديش ★★☆☆☆
Продукція не дорога. Асортимент великий. Але 50/50 - половина свіже, половина немає. Цим все сказано. Чеки не видають.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Свіжина?
Свіжина знаходиться за адресою Аерокосмічний проспект, 166, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Свіжина?
Дістатися до Свіжина можна за посиланням