Дуже дивний сервіс. Звернулась вперше, за моїм питанням надали номер майстра Ярослава, далі комунікація була саме з ним у меседжі.Спочатку все було добре, надали інформацію щодо вартості запчастин, та сказали що потрібно приїхати,щоб оглянути авто, домовлялися на понеділок 13.10, майстер запитав яка половина дня мені зручна, я відповіла перша, а далі був просто ігнор. Через кілька днів я перепитала, на яку саме годину я можу приїхати, відповіді не отримала.
Фотогалерея
Відгуки
-
Татьяна Булатова ★☆☆☆☆
-
Вікторія Володимирівна ★★★★★
якісно та швидко ремонтують і за адекватну ціну !) сервісом задоволена на всі 100%
-
Віталій Скочко ★☆☆☆☆
Шахраї - працівники та менеджери в цій компанії. Ось історія: Приїхало авто на це сто. Заплати за ремонт, зняття та встановлення запчастин. Через пів року вирішили помити підкапотку і як виявилось що одну подушку двигуна - не замінили. А гроші за зняття, за нову запчастину та за встановлення її ми заплатили. Моє зверення - проігнорували, звичайно як шахраї відповіли ми подивимося, та ви що не може бути. Замовник робіт винний, а вони ні. Щоб вас не обдурили, щоб ваше авто далі кудись поїхало - не відвідуйте дане сто! Нове авто якщо це буде VW - в них не куплю, бо знову знімуть щось або спишуть на нього запчастини. Таке життя, кому вкрасти - кому заплатити.
-
Arteecool ★★★★★
Приїхав зробити регламентні роботи на амарок, заразом поскаржився на проблеми які переслідували три роки із моменту купівлі нового авто. (інший офіційний сервіс розводив руками, казали нічого не знайшли) Проблема була в поштовхах при початку руху а також занадто сильна вібрація двигуна на високих обертах. Дякую хлопцям, змогли знайти причину за один день, частково виправили і замовили запчастини для подальшого ремонту. Супер задоволений роботою сервісу, оцінка 10/10. Окремо дякую співробітникам: Ярославу, Богдану та Петру. Хлопці професіонали! Адміністратор Світлана теж молодець, чемна, привітлива, неодноразово пропонувала чай/каву поки я чекав завершення робіт.
-
Артем Прокопенко ★★★☆☆
Значок Фольксвагена на салоні не рівно висить) Volkswagen Das Auto)
-
Николай Симион ★★★★☆
Класний автосалон,де продаються хороші машини!!!
-
Тетяна Олекс ★☆☆☆☆
Найгірший СЦ з усіх, де я обслуговувала своі авто за останні 12 років! За тиждень зробила запис на заміну фари, приїхала рівно о 9.00 на час запису (середа, робочий день).В підсумку до 9.20 чекала поки керівник відділу відновлювального ремонту Володимир налаштується на роботу, погуляє по території з іншими співробітниками, вип'є ранкову каву. Більш того, я його набирала та нагадувала, що чекаю. Коли він вийшов та я зробила зауваження, він мені відповів : "Так ви би сказалі, что спешитє" :) ЩО?! Тобто, кожен кліент за умовчуванням "нє спешит", та повинен витрачати свій час? Дякую, але до вас більше ніколи не звернусь. В Полтаві є багато дійсно якісних СЦ, де ціни такіж, а сервіс набагото краще!
-
Evgenia Lukash ★☆☆☆☆
Деілька тижнів тому відвозили автомобіль на діагностику двигуна, тому що висвітилась помалка в його роботі. Провірили, замінили свічку і сказали все ок. Через дві неділі знову проблеми з двигуном, відвезли машину вже на інший сервіс --діагностика показала що потрібен капітальний ремонт. Так от до чого веду, що гроші у першому випадку були викинуті на вітер.Чи це так навмисно робиться, що тобі поступово інфу кажуть або не кажуть для того щоб звертались знову і знову але вже з гіршими наслідками.
-
Ігорь Погорілий ★★★★★
Не знаю кому як мені сподобалось.Не вистачає безкоштовної кави в залі очікування. Дуже не вистачає((
-
Юра Коврижко ★★★★★
Оперативна робота сервісного персоналу, пригощають кавою, швидка та якісна робота майстрів в рем зоні. Ремонтом задоволений.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автодім?
Автодім знаходиться за адресою вулиця Серьогіна 2, Шевченківський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Автодім?
Зв'язатися з Автодім можна за номером телефону +38 (053) 267-91-44
Як можна дістатися до Автодім?
Дістатися до Автодім можна за посиланням