Живу поряд із цим супермаркетом. Ходжу в нього щодня. Продукція свіжа, але охорона максимально тупа. Толку від них нуль. Пускають бомжів та неадекватних п'яних людей, які бігають по торговому залу і перестають до інших покупців. Постійно стоять на касі самообслуговування та заважає самостійно пробивати продукти. Коли справа доходить до алкоголю, їх ніколи немає на місці. Потрібно чекати на них. Що жінка що чоловік. Рекомендую розглянути можливість зміни персоналу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Vladislav Dobrinya ★☆☆☆☆
-
Ромчик Кривенко ★☆☆☆☆
Хороший супермаркет, чистий завжди все свіже, але сьогодні був засмучений, жінка на відділі м'ясо грубіянка, крім грубостей нічого не почув, більше туди ходити не будемо!
-
Инна Белорусова ★☆☆☆☆
Сьогодні відвідувала цей магазин, підійшовши на касу була в черзі п'ята, працювало всього 2 каси хоча в магазині їх 4, на цих 2х касах черга була по 7 осіб на кожній, охоронець стоїть усміхається на касі і навіть не намагався покликати ще касира, і ось диво- вона прийшла і грубо каже- " я теж людина, я була на обіді". у свою чергу повинні забезпечити комфорт для покупця, а не кілометрові черги, і продавцям поясніть, що покупець це його джерело заробітку, і по обслуговуванню на касі-у вас касири не знають напевно, що таке сказати покупцю "добрий день"
-
Karasev Andrey ★☆☆☆☆
Здійснювали покупки з дружиною 20.10.2021 р. о 20:45-21:00 , коли спускалися з другого поверху , дружина підскочила і впала зі сходів через те, що всі підлоги були мокрі «вода стояла як у басейні» прибиральниця подивилася як вона лежить на підлозі, зібрала швабру з відром і швидко вмотнула, адміністрація це не стала ніяк коментувати, сказали що можуть тільки вибачитися, ні табличок (мокра підлога) ні стрічок для зчіпки з підлогою ніяких немає. У дружини вся спина в синцях, але я так розумію всі будуть далі падати тому що ніхто ніяких заходів не вживатиме «дослівно»
-
ВикториЯ д ★★★☆☆
Магазин як магазин посередній. Але що напружує - кількість несправних ламп, що все збільшується, світловий потік яких пульсує і створює відчутний дискомфорт. А це на хвилину шкідливий виробничий фактор. Не уявляю, як працівники день у день у цих приміщеннях працюють. Цікаво, начхати на це лише керівникам чи співробітникам теж, що вони про це мовчать?
-
Сергей Швыдко ★★★★★
Мій улюблений супермаркет, завжди все свіже жодного разу не потрапляв на прострочення. Чистота ідеальна (весь час миється підлога) порядок у всьому, персонал чудовий уважні доброзичливі завжди підкажуть розкажуть проконсультують. Обслуговування на касі здійснюється на мові, дуже пріємні касири. Як для мене найкращий супермаркет в якому низькі ціни, широкий асортимент продукції, все завжди свіже, ціни трохи вище ніж в АТБ
-
Oleksii Chernov ★★★★★
Відмінний супермаркет. Вибір продуктів хороший. Ціни – середні по місту. Бувають непогані акції. У приміщенні завжди чисто, прострочення жодного разу не бачив. Кількість працюючих кас завжди відповідає кількості покупців. Відділ з овочами та фруктами – єдине слабке місце. Варто розширити асортимент і краще стежити за якістю-товарним виглядом.
-
Sergii Pantieliei ★★★★☆
Помірні ціни
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Посад?
Посад знаходиться за адресою вулиця Валентинівська, 26А, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Посад?
Зв'язатися з Посад можна за номером телефону +38 (080) 050-08-33
Як можна дістатися до Посад?
Дістатися до Посад можна за посиланням