1). Великий мінус за чеки. Мені з моїм добрим зором прочитати це нереально! 5 шрифт це поза будь-якими нормами. Неодноразово бабусі просили допомогти прочитати в чеку, що скільки коштує. 2). Камера схову. Дуже незручно. Пролізти може тільки одна людина, всі інші мають чекати, поки хтось забере свої речі і відійде. Я розумію, що не це не супермаркет, але хоч якість елементарні зручності можна було зробити? Пакувальний столик з цієї ж опери. Не підійдеш, поки хтось один не спакується та не віідійде від камери схову. 3). Російська мова в інтерфейсі вагів самообслуговування. Центральний інтерфейс та вікно запрошення російською, далі вибір овочів/фруктів українська. Нікого не бентежить такий суржик? 4). В цілому охайно, нема негативних запахів. В тому ж РОСТі (будь-якому) завждли тхне гнилою рибою, ПОСАД поки що тут виграє.
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Марчук ★☆☆☆☆
-
Юлия Яковенко ★★☆☆☆
Цей магазин знаходиться біля дому, заходжу вже не перший раз і ось що хочу сказати- Навчіть персонал вітатися! Кожен раз на касі коли вітаєшся з касиром у відповідь тиша! Бажання заходити відпадає.
-
Станіслав Каплій ★☆☆☆☆
На чернівецькому вїзді стоїть невеликий посад.рижа продавчиня ніколи не продає мені товар.немає решти говорить.це постійно.вона негативно відноситься до україньньської символіки яку я ношу на сумці. та військових які нас захищають .Такі люди не повинні працювати в ваших магазинах.
-
Массон ★★★★★
Все добре, іноді обслуговування шкутильгає, а так усім задоволений
-
Tatiana D. ★★★★★
Зручна невелика крамничка з невеликим, але збалансованим асортиментом. Є каса самообслуговування.
-
Александр «Кукумбер» Гарькавенко ★★★★★
З мережі магазинів Посад цей був гарний. Я б сказав, що серед міні-маркетів це хороший магазин з непоганим вибором, ціни хороші, чисто, зручне розташування
-
Lydmila _ ★☆☆☆☆
Ніби й нове приміщення,мало б бути комфортно,але..Продукція..якщо порівняти з їх іншим маркетом,то асортимент і свіжість на трійку..Персонал..переляканий,злий з істерією-"вдягни намордник'. Вдруге заходити немає бажання. Адміністрації варто почитати Цивільний Кодекс і Конституцію і не вчиняти дискримінацію для покупців і ламати волю касирам. Не рекомендую!
-
Ksusha Khmelevskay ★★☆☆☆
Так собі. Асортимент для магазину біля дому нормальний. Але в час пандемії продавці та охоронці ходять з масками під носом. Кульптура обслуговування - радянський напівхамовитий рівень
-
Oksana Huzhva ★★☆☆☆
Так собі. Асортимент для магазину біля дому нормальний. Але в час пандемії продавці та охоронці ходять з масками під носом. Кульптура обслуговування - радянський напівхамовитий рівень
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Посад?
Посад знаходиться за адресою вулиця Академіка Павлова, 319А, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Посад?
Зв'язатися з Посад можна за номером телефону +38 (080) 050-08-33
Як можна дістатися до Посад?
Дістатися до Посад можна за посиланням