Жахливе обслуговування! Не раджу. Була постійним покупцем з відкриття магазину. 07.12.25 мене обхамила касир з гідрапірітним волоссям (продавець 1, чек √532595), здалося, що вона була на підпитку, бо вела себе неадекватно. Агресивно рвала абсолютно прозорий пакет, в якому була "котлета теляча" (звичайний гуляш), бо їй здалося, що там телячий ошийок))) Коли зрозуміла, що я кажу правду, швирнула мені пакет. Голосно та грубо вела себе за касою. Розрахувавшись, я вже виходила з магазину, коли вона вибігла за мною з-за каси і почала орати на весь магазин, що ,, покупатели у нас постоянно воруют, а у нас потом недостача ". Звісно ж вона не вибачилась, на мої зауваження, що з покупцями так поводитись не можна, не було жодної реакції. Тому в вас на одного постійного покупця стало менше. Витрачати нерви та псувати свій настрій через ваш недолугий персонал не має бажання.
Фотогалерея
Відгуки
-
Emmyly ★☆☆☆☆
-
Alina Makarova ★☆☆☆☆
Уважно дивіться, що вам дає продавець, нам сунула вже черствий хліб. Я від цього не збіднію, але туди більше ні ногою. Не рекомендую цей магазин
-
Инна Мащенко ★★★★★
Найкраща мережа м'ясних магазинів міста Харкова
-
Сергей Роденко ★★★★★
Відмінний магазин! Так тримати!
-
Olya Krizanskaya ★☆☆☆☆
Забезпечте своїх касирів розмінною монетою, щоб вони не говорили покупцям «це не мої проблеми», а здачу не клали собі в кишеню. Магазин «м'ясник» на Тракторобудівнику (біля АТБ)
-
Олег Парфёнов ★★★☆☆
Ковбаски Егерської зовсім не реально віддерти від оболонки, хоча на упаковці написано що оболонка не їстівна! Товщина оболонки, що у лінолеуму, хоча сам фарш і копчення за таку ціну прийнятні!
-
Scawer Bass ★★★★★
Хороший м'ясний магазин.
-
Нарине Гаспарян-Малютина ★☆☆☆☆
Купили грудку курячу домашню в упаковці запечатану за 16.02.21 06:22,купили 17.02.21 увечері, прийшовши додому поклали в морозилку. Раніше купували четвертинки курячі теж в упаковці аналогічна ситуація була. Ну дуже засмучена як ваша продукція. Шановний посібник вживіть заходів щодо забезпечення безпеки вашої продукції, і знайдіть можливість вирішити мою проблему. Фото чека та стікера на упаковці можу надати!
-
Illia Shcheblykin ★☆☆☆☆
Ставлю один за охоронця, було 16.12.20, коли купили перший раз продукти з чеком, пішли ще раз купити тут продукти не дістаючи з сумки ті продукти, охоронець побачив, і підлетів по злому, мовляв, покажіть, що в сумці. Коли все зрозумів, навіть не вибачився...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса М'ясник?
М'ясник знаходиться за адресою проспект Тракторобудівників, 130, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону М'ясник?
Зв'язатися з М'ясник можна за номером телефону +38 (097) 541-04-04
Як можна дістатися до М'ясник?
Дістатися до М'ясник можна за посиланням