Відгуки

  1. Максим Цыганок ★★☆☆☆

    Шановна, Марина Аркадіївна! Сподіваюся Ви читаєте те, що пишуть про Ваш центр. Претензій до вчителів-вихователям немає - спасибі величезне, дитина задоволений. Претензії по оплаті за послуги, тому що якщо ти пропустив цілий місяць, то ти зобов'язаний за нього заплатити. Пояснили що нам потрібно відпрацювати пропущений матеріал, але у нас ще не було відпрацьованих 5 уроків. Питання: якщо дитина не ходила абсолютно, то послуги не надавалися - за що платити? Виявилося ходиш ти або не ходиш все одно плати. Обіцяні відпрацювання за пропуски просто забуваються керівництвом. (На нашу адресу була претензія, що ми єдині не віримо керівництву, і що ніхто крім нас не вважає кількість днів відпрацювань). Загалом уважно з'ясуйте всі умови перебування в даній установі. Усім добра!

  2. Алексей ★★★☆☆

    В принципі педагоги непогані. І розташований зручно. Але господиня, МА, надто жадібна. Якщо дитина пропустила з поважних причин, то ніяких переносів залишків грошей на наступний місяць. Тільки відпрацювання з іншою групою. Але апофеозом стала відмова закрити клуб під час загальнодержавного карантину. Відповідь була шикарний - у нас же менше 200 чоловік в групах і в клубі. Тобто на здоров'я дітей їй насрати ... ть. Карантинний доповнення. «Шановна» (лапки дуууже жирні) Марина Аркадіївна! Ви, напевно, не читаєте відгуки про свій клуб. Або вам все одно, що про нього пишуть. У всякому разі, складається таке враження. Дистанційне навчання не замінює очне, а лише частково компенсує відсутність можливості реалізувати спілкування «вживу». Тому незрозуміло ваше бажання зрубати за дистанційне навчання таку ж плату, як і при очній. Навіть не вдаючись у подробиці оподаткування, оплати праці викладачів, які працюють дистанційно, офіційного статусу клубу на час карантину (відкритий-закритий), ваші витрати зменшуються за рахунок зниження плати за комуналку (вода і електроенергія по лічильникам, каналізація). Так чому ж ви намагаєтеся з батьків зрубати плату без змін? Дуже потрібні гроші? Лайф-хак - переводите клуб на постійну дистанційну роботу незалежно від карантину без зміни оплати відвідувань. Грошей буде більше. Навздогін словами Марини Івлєва про своєчасне закриття на карантин. Нагадаю, що карантин оголошений з четверга 12 березня 2020 року. В суботу 14 березня клуб працював. Так що ваші слова про "турботу" всього лише красиві слова, які не відповідають дійсності. Так що крім надмірної любові до грошей ви ще й не цураєтесь відвертої брехні.

  3. Олексій ★★★☆☆

    У принципі, педагоги непогані. І розташований зручно. Але господиня, МА, надто жадібна. Якщо дитина пропустила з поважної причини, то жодних перенесення залишків грошей на наступний місяць. Лише відпрацювання з іншою групою. Але апофеозом стала відмова закрити клуб під час загальнодержавного карантину. Відповідь була шикарна - у нас менше 200 осіб у групах і в клубі. Тобто. на здоров'я дітей їй наср...ть. Карантинне доповнення. «Шановна» (лапки ТОВЧЕНЬ жирні) Марина Аркадіївна! Ви, мабуть, не читаєте відгуки про свій клуб. Або вам байдуже, що про нього пишуть. У всякому разі, створюється таке враження. Дистанційне навчання не замінює очне, а лише частково компенсує відсутність можливості реалізувати спілкування «наживо». Тому незрозуміло ваше бажання зрубати за дистанційне навчання таку саму плату, як і за очне. Навіть не вдаючись до подробиць оподаткування, оплати праці викладачів, які працюють дистанційно, офіційного статусу клубу на час карантину (відкрито-закрито), ваші витрати зменшуються за рахунок зниження плати за комуналку (вода та електроенергія за лічильниками, каналізація). То чому ви намагаєтеся з батьків зрубати плату без змін? Дуже потрібні гроші? Лайф-хак – перекладайте клуб на постійну дистанційну роботу незалежно від карантину без зміни сплати відвідувань. Грошей буде більше. Наздоганяючи словами Марини Івлєвої про своєчасне закриття на карантин. Нагадаю, що карантин оголошено з четверга 12 березня 2020 року. У суботу 14 березня клуб працював. Так що ваші слова про "турботу" лише красиві слова, що не відповідають дійсності. Так що окрім надмірної любові до грошей ви ще й не цураєтеся відвертої брехні.

  1. Стас Панасенко ★★★★★

    Дитина піде в 1й клас вміючи читати і пісать.Ето завдяки знанням, які дають в студіі.Вибором задоволений.

  2. Марина Ивлева ★★★★★

    Дитяча студія Всезнайка працює з 2006 року. Ми пишаємося тим, що кілька поколінь вибирають нашу студію. Життя і Здоров'я дітей для нас в пріоритеті. Студія своєчасно закрита на карантин і строго дотримується всіх запобіжних заходів. Під час карантину заняття ведуться онлайн.

  3. Zhanna Filina ★★★★★

    Нормальна студія, що не дуже зручний заїзд, але це не їх вина

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Всезнайко?

Всезнайко знаходиться за адресою проспект Льва Ландау, 12, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Всезнайко?

Зв'язатися з Всезнайко можна за номером телефону +38 (050) 732-77-73

Як можна дістатися до Всезнайко?

Дістатися до Всезнайко можна за посиланням

Advertisements