Відгуки

  1. Plys Mariia ★★★★★

    Дуже класне сто! Завжди можна розраховувати на чіткість, якість і високий рівень професіоналізму. Окремо хочу подякувати за додаткові педалі на мої 4 учбові (робила в Олексія на 2 акценти, Сузукі, та Санта фе) машини, краще не економити, а одразу зробити в Олексія.

  2. Алена Попова ★★★★★

    Відмінна станція !!! Обслужили супер! Дякую!)

  3. Ruslan Garaskebich ★★☆☆☆

    Роботу роблять. Меркантелізм понад усе. Прихильність до клієнта на рівні плінтуса.

  1. Sergey Lebakin ★★★★★

    Користуюся нагодою, висловлюю, ще раз, подяку за роботу Майстрам! На двох інших іменитих СТО ніяк не могли знайти причину періодичного перегріву двигуна і вихлюпування охолоджуючої рідини, викинув купу грошей на обслуговування, і тільки тут Майстер Євген, зміг знайти і усунути причину. Другий раз приїжджаю на СТО Автоковаль на інший кінець міста для ремонту та розумію що не дарма, бо чесність і професійність того варті. Знаю, що тут не будуть накручувати ціни і продавати неіснуючі "поломки", а все буде чітко, по справі, і запчастини знайдуть і привезуть і зроблять в кращому вигляді. До того ж з послугою "Забрати \ відвести авто" і віддаленість СТО не проблема. Дякуємо!

  2. Seo Lee ★★★★★

    Користуюсь нагодою, висловлюю, ще раз, подяку за роботу Майстрам! На двох інших іменитих СТО ніяк не могли знайти причину періодичного перегріву двигуна та виплескування охолоджуючої рідини, викинув купу грошей на обслуговування, і тільки тут Майстер Євген зміг знайти та усунути причину. Вдруге приїжджаю на СТО Автоковаль на інший кінець міста для ремонту та розумію що не дарма, бо чесність та професійність того варті. Знаю, що тут не накручуватимуть ціни і продаватимуть неіснуючі "поломки", а все буде чітко, по справі, і запчастини знайдуть і привезуть і зроблять у кращому вигляді. До того ж із послугою "Забрати\відвести авто" та віддаленість СТО не проблема. Дякую!

  3. Eugene Semenchuk ★★★★★

    Я дуже рідко пишу відгуки, але тут не зміг пройти повз. Стояло завдання відновити авто після аварії. Крім безпосередньо самих робіт (монтаж, демонтаж, фарбування і т.д.) була надана допомога в пошуку зап.частин. І як результат - авто в ідеальному стані, витрати оптимізовані. Рекомендую! Професіонали на 100%.

  1. Юлия Кучма ★★★★★

    Дуже гарний підхід до роботи.Приємні працівники,які знають свою роботу.Дуже швидко і якісно,. А саме механік Саша то взагалі людина який 100% добре зробить.Приємно вразила чистота на станції. Є кімната для клієнтів кава, чай, телевізор і тепло комфортно. Рекомендую

  2. Алексей Шешко. Продвижение в Инстаграм. SMM ★★★★★

    Хлопці молодці, круто працюють! Професіонали і роблять більше ніж від них очікуєш. Обслуговуюся у них більше року.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО Автоковаль?

СТО Автоковаль знаходиться за адресою вулиця Екскаваторна, 37А, Київ, Україна, 04050

Який номер телефону СТО Автоковаль?

Зв'язатися з СТО Автоковаль можна за номером телефону +38 (050) 333-77-48

Як можна дістатися до СТО Автоковаль?

Дістатися до СТО Автоковаль можна за посиланням

Advertisements