Вперше чую, щоб у лікарні НЕ МОЖНА було відвідувати родичів після операцій, вважаю це величезною недоробкою клініки.Не кажучи вже про дуже «недружелюбне» спілкування гарячої лінії клініки. Чоловік, який підняв трубку, міг би хоч представиться, або хоч сказати, що я потрапила на потрібний номер і це дійсно клініка, а не просто відморожене «так». Вже дуже сумніваюсь у адекватності цієї клініки.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анастасія ★☆☆☆☆
-
Елена Белашова ★★★★★
Дуже гарна клініка,професійний персонал,гарне ставлення до пацієнтів, велика подяка Страховецькому Віталію Сергійовичу,медперсоналу, молодшому мед.персоналу,анестезіологам, операційним сестрам. Дякую за вашу працю,ви лучші.
-
Джей Роуз ★★★★★
Лікування у даному закладі більше схоже на санаторно - курортне. Надзвичайно приємні і кваліфіковані лікарі та медсестри. Надзвичайно вдячна лікарю Іраклі Томазовичу - лікар від бога, знає свою справу, відповідає на всі питання чітко і зрозуміло. Окрема вдячність анастезіологу Василю Васильовичу, дуже кваліфікований професіонал, від анастезії відійшла безболісно та швидко, хоча була комбінована анастезія. Вдячна медсестрам та санітаркам, всі такі приємні дівчата, уколи роблять чітко і безболісно, піклуються про нас як мама про рідну дитину, дуже смачно годують - 2 Ірини, Тамара, та і всі інші. Дякую, що рятуєте життя, ви надзвичайні.
-
Надiя Руденко ★★★★★
30.06.2023 робила операцію в клініці "Ашера" у Страховецького Віталія Сергійовича - це лікар з великої літери, професіонал своєї справи, чуйнийний, уважний, на зв'язку з пацієнтами 24/7. Хочу висловити слова подяки і всьому персоналу клініки, які роблять свою справу на найвищому рівні. Бажаю подальшого процвітання, плідної праці під мирним небом України. Рекомендую всім цю клініку і лікаря Страховецького В.С, ви не пожалкуєте!
-
Vi Pr ★★★★★
Тут так мало відгуків, дуже дивно за такого потоку. Додаю свій через 2 тижні після гістероскопії. Оперувалася у Віталія Сергійовича. Отже, зараз все дуже добре! Так, ніби й операції не було, хоча таке враження у мене було й одразу після операції, жодного дискомфорту. Чиста свідомість через годину після приходу до тями від наркозу. А мені є із чим порівняти! Це другий поліп у мене, в 1 раз було вишкрібання в 602м.Після нього я відходила від самого наркозу дуже важко, потім було погано ще тиждень, нікому не пораджу! По Ашер ніяких нарікань, все пройшло чітко, злагоджено, аналізи теж здавала в них, набрали швидко. Єдине, вони пишуть, що харчування вартості операції, але ніхто нічого не пропонує. Я попросила суп, мені налили. Припускаю, що це тому, що після гістероскопії всі майже одразу їдуть додому, а мені далі їхати, не хотілося на голодний шлунок. Дуже сподіваюся, що в мене й надалі все буде добре, а клініці удачі у всьому.
-
Ольга Иванова ★★★★★
Клініка чудова! Затишно, гарно, чисто! Співробітники – дуже уважні та приємні люди. Ішла туди спеціально до Страховецького Віталія Сергійовича. Давно знаю і ціную цього лікаря за високий професіоналізм та чуйність.
-
Juliya Polova ★★★★★
Добрий вечір усім! Хочу порекомендувати цю клініку за відмінне відношення персоналу, професіоналізм та окрема подяка
-
Екатерина Проноза ★★★★★
Хочу подякувати весь персонал клініки від охорони, стійки реєстрації та медичного персоналу до керівників та засновників! Рівень персоналу та якісне обслуговування на вищому рівні! Сьогодні спостерігала підхід до всіх госпіталізованих та до себе зокрема. Приємно до Вас звертатися!
-
Наталья Аверьянова ★★★★★
Клініка повністю відповідає очікуванням від приватної клініки. Умови перебування хороші. Чудовий чуйний персонал, окремо велике спасибі хірургу- Страховецкому Віталію Сергійовичу. Професіонал своєї справи і дуже уважний людяний доктор при всій його зайнятості. Це найкраща клініка для жінок в Харкові.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ashera?
Ashera знаходиться за адресою вулиця Римарська, 21-А, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Ashera?
Дістатися до Ashera можна за посиланням