Відгуки

  1. Катя Діденко ★★★★★

    Якщо думаєте де народжувати і вагаєтесь, хочу поділитися своїм відгуком о 7 роддомі. В перше приїхала з чоловіком на лекцію, яку ведуть для вагітних кожну суботу. Дуже цікаво і зрозуміло все розповідають. В друге вже була на стаціонарі. Всі лікарі професіонали, ввічливий персонал. Палати гарні, світлі. В третье вже приїхала на пологи. Пологи пройшли на вищому рівні завдяки Логвіненко Андрій Вікторович, медичному персоналу та моєму чоловіку. Логвіненко Андрій Вікторович лікар від Бога. Зараз це рідкість таких гарних лікарів. Дуже вдячна Вам за нашого синочка❤️

  2. Олена Кулініч ★☆☆☆☆

    Народжувала в цьому пологовому доньку 14 років тому.Враження жахливі. Лікарі швидкої та чоловік вночі ходили навкруг та стукали у вікна,щоб мене хтось прийняв,вони всі спали,вже хотіли везти в інший пологовий.Але пологи тієї ночі не відбулися,схватки припинилися.Ніхто за добу не прослухав ,як там дитинка.Наступної ночі,коли схватки вже були кожні 3 хвилини,знову нікого не було,в паузах між схватками ходила по всіх поверхах,шукала хоч когось.Коли випала пробка,я подумала,що народжувати буду у коридорі!!! Голосно застогнала,і сказала щось, і тут нарешті вийшла заспана медсестра і сказала мені "Що ви кричите,ви спати заважаєте!" Я кажу,лікаря кличте,у мене пологи починаються.Пішла таки,і привела лікаря. Отак я там народжувала.А вранці інша лікарка каже мені "Кажуть,ви погано себе поводили під час пологів". Чоловік ще й гроші їм заплатив,хоч не варто було за таке ставлення.

  3. Алина Касьян ★★★★★

    Я Рожала 1 лютого 2023 році умене було багато водія. Я дуже благодарна своему доктору Логвіненко Андрею Вікторовичю. І Коровай Віктор Іванович, і Тимченко Этері Ільінічна. Всем Дородовое отделение и послеродовое отделение велика благодарность всих Акушерок які сомною були і весь младший персонал. Поварам. Так чательно делали уборку. Дуже вдячна. І девочкам Акушерочкам дякую за все каждий раз ізмеряли дитині серцебіеніе. Температуру і АТ Інші після родов хотіли забрати дитину щоб я відпочіла після родів. І каждий раз заходили і питали як я себе почуваю Дуже дякую, що піклувались замене. Дуже классний колектив. Я іще прийду до вас рожати. І вас рикомендую усим.Хто умене спрашуе.

  1. Анжелика Коваль ★★★★☆

    Народжувала 1.9 місяців тому, пологи кс було плановим лікарем Вишневська Наталя дуже крутий лікар, так само був хороший анастазіолог, вся їхня бригада неймовірні професіонали своєї справи. Шва практично не видно, відносини хороші. Цікавляться самопочуттям до виписки, мені все сподобалося! Були нюанси на 3-му поверсі, деякі медсестри так собі були, але завідувачка 3-го поверху хороший лікар і начальник, досить зрозуміло їм пояснила що як. Так що раджу народжувати у Вишневської)

  2. Юлия Филатова ★★★★★

    Знаєте багато хто судить за картинками або зовнішньою оболонкою! Найчастіше красиве яблуко може бути гнилим! І біжать там де фасадні роботи краще ніж персонал лікарів!! Так ось! Це дивовижне місце для пологів! Шикарний скажу так, батальйон лікарів! Тут працюють люди з професійними навичками! !!!!

  3. Elza Katzc ★★★★★

    Велика подяка Тимченку Етері Еллінічній. Усьому персоналу пологового будинку та Оленці з "Острова", народжували ми планово. Операція пройшла успішно, ювелірний шовчик. Етері Іллівна професіонал своєї справи хто б що б не писав там. Велике дякую за донечку!

  1. Anna K ★☆☆☆☆

    Ганьба для рівня медицини всієї країни. Генікологіческім крісел я навіть не знаю скільки років, років 40 точно, ніжки фарбовані вже 1150 разів, хитаються і боїшся просто на повернутися, ноги не регулюються і якщо дівчина висока і велика то незрозуміло як зігнути ноги. Загалом післявоєнних радянських часів не тільки крісла, але і ліжка ... Ліжка ніжки точно також видно що фарбувалися мільйон разів, матраци старі і в плямах, але в целофане. Це просто тихий жах!

  2. Женя Шмараев ★★★★★

    Стала на облік на 35 тижні, на 38 дитина лежав правільно.Решіла не ризикувати і відразу домовлятися за операцію.Прішла до Кондрацька, він призначив день, за гроші не слова.Операцію робила чергова бригада, за гроші ніхто не слова, дали по своєму розсуд, (анестезіолога1тис і дитячому 500) .лекарства купувала (2тис) Були партнерські пологи, на місці зробили тест на ковід, дуже зручно, після операції малого відразу віднести татові. Взяла палату без зручностей, (був холодильник і умивальник) але була сама 100грн / сут.І так по дрібниці 50-100 грн медсестрам, виписка 280грн незрозуміло за що, але вирішили не скандалити, хотіли домой.Благотвор.фонд НЕ платіла.Отношеніе персоналу нормальное.В цілому я задоволена.

  3. Yana Sazhneva ★★★★☆

    Відділення патології вагітності – гарне, акушерки – хороші, всі класні дівчата. А ось 3 пов - де мами вже з дітками-жах! Якщо не дав грошей кожній санітарці-ставлення страх просто. кімната, куди бігти за сумішшю - далеко, самим робити не можна, молока немає, після кесарева дихати важко, не те що бігти, в палаті малюка не залишиш-кричить, з дитиною виходити в коридор не можна, маячня якась. А ось лікарі дитячі, там же, хороші. Етері Іллівна строга, але справедлива. Мені вона сподобалася.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Maternity hospital #7?

Maternity hospital #7 знаходиться за адресою 61000, вулиця Шота Руставелі, 12, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Maternity hospital #7?

Зв'язатися з Maternity hospital #7 можна за номером телефону +38 (057) 725-59-92

Як можна дістатися до Maternity hospital #7?

Дістатися до Maternity hospital #7 можна за посиланням

Advertisements