Відгуки

  1. Iryna Tsyba ★★★★★

    Дуже подобається сто, є приємне відчуття довіри до роботи і майстрів та атмосфера майстерні, де люди люблять свою роботу

  2. Андрей Пенский ★★★★★

    Робив ТО і шиномонтаж, зробили все вчасно, якісно, ціна приємна.

  3. Людмила Гридковець ★★★★★

    Обслуговуюся на сервісі з 2012 року. Завжди задоволена якістю роботи фахівців. Задоволена рівнем комунікації персонала з клієнтом. Жодного разу не було якихось лівих накруток. Можу сказати лише «щире дякую»

  1. Ганна Мошківська ★★★★★

    Прекрасний сервіс - робила ТО автомобіля, роботи виконані швидко і якісно, ціна також була приємною. Рекомендую.

  2. Oleksii Galkin ★★★★★

    Чудове обслуговування за адекватні гроші. Все зробили у визначений строк і дешевше, ніж мені оцінили на двох інших СТО. Щодо якості виконаних робіт зауважень поки не маю.

  3. Yuliia Demchenko ★★★★★

    Перед поїздкою з'явився "Check Engine". Знайшла дане СТО, з оператором домовилась, щоб під'їхати найближчим часом і прочитати помилку. Все пройшло швидко, помилку виявили, пояснили з чим зв'язано. Дякую за оперативність! Буду звертатись.

  1. Александр Андрощук ★★★★★

    Мінялись свічки, були певні проблеми з машиною після цього(не по вині станції). Все виправили , отримав цінні рекомендації по експлуатації авто. Дякую. І рекомендую)))

  2. Євген Боярчук ★★★★★

    Гарний підхід! Намагаються відповісти на всі мої питання, і все зробити. Був перший опит. Сподіваюсь так і будуть продовжувати.

  3. Ярослав Новіцький ★☆☆☆☆

    Дуже дорого, ціни беруть невідомо звідки і озвучують в самому кінці роботи коли вже немає вибору. Поміняли колодки тормозні які навіть стерті не були, поміняли свічки коли двигун був пчихав, хоча проблема була не в свічках а в прокладці яка почала пропускати антифриз в 4 циліндр, коли приїхав сказав поміняти підшипник, + накинули ціну за діагностику аби вони впевнились чи то точно підшипник, +ціна за роботу була в 2 рази вища за середню ціну роботи в інших сто. Повне недотримання карантинних умов, під час карантину знаходячись в червоній зоні, всі менеджери зустрічають гостей без масок. Основний мінус це їхні ціни, після діагностики вам зателефонують і озвучать повністю всі проблеми з усіма рекомендаціями і профілактичними діями які б вони зробили на десятки тисяч гривень. Таке враження що вони тупо впарюють свою роботу вам а не вирішують проблему з якою ви приїхали. Більше зроблять - більше зароблять.

  1. Bohdan Kovalchuk ★☆☆☆☆

    Що ж, почнемо з Того, що називається клієнтоорієнтованість, вже відсутня повністю, не кажу в цілому, адже зі мною розмовляв лише один менеджер, Артем. Привіз їм свій Пассат на ремонт АКПП, два тижні рівно авто було в них, але зі мною зв'язалися лише тричі, щоб повідомити вартість, щоразу більшу! Ніхто не уточнив які запчастини я б обрав, оригінальні чи ні, ставили найдорожче, адже так є гарантія, а саме безкоштовний ремонт у випадку поломки цієї ж АКПП, напевно безкоштовно то не сильно меньше ніж сам ремонт якщо не більше. Лист робіт, які мені потрібно зробити я побачив коли потрібно оплачувати, вже я автоматично згоден з усім, навіть якщо б коробку повністю змінили, думаю, мені б про це сказали під час оплати. І так головне, після слів остаточної ціни! 8700 мені дзвонять і кажуть все готово, 12500. І так, на прохання скинути що зроблено мені скинули, але без цін, при чому що я заради цього попросив це скинути.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса 1a autoservice?

1a autoservice знаходиться за адресою вулиця Борщагівська, 154, Київ, Україна, 04119

Який номер телефону 1a autoservice?

Зв'язатися з 1a autoservice можна за номером телефону +38 (098) 228-00-66

Як можна дістатися до 1a autoservice?

Дістатися до 1a autoservice можна за посиланням

Advertisements