Відгуки

  1. Valerii Zalishchuk ★★☆☆☆

    Звернувся автосервіс для регулювання розвалу-сходження коліс. Машину тягнуло в правий бік. Зробили. Тяга в правий бік пропала. Кермо при їзді прямо стало "дивитися" на 10 градусів праворуч. Повернувся на СТО. Працівники почали перевіряти. Погодились переробити. Зробили. Кермо "дивиться" прямо, машину знову тягне в правий бік. Результат: заплатив 1150 грн, згаїв 3 години часу. Результат нульовий.

  2. Анастасія Шмат ★★★★★

    Сервіс - відмінний! Хлопці швидко зреагували та поремонтували терміново машину.

  3. Лариса Печенюк ★★☆☆☆

    Звернулися з проблемою гальмівної системи. Ціни дорожче ринку, по запчастинах альтернативи не пропонувалися. Гальмівна рідина залита не ясно яка і скільки. Разом з цим було питання по Парктроніку. Консультацію оплатили проте не отримали. Замість неї з'ясували, що авто треба залишити ще хто зна на скільки часу, щоб зрозуміти ціну питання. Зате у чек нав' язали ціну якоїсь лампочки і слюсарних робіт, про які взагалі не йшлося. Загальні враження негативні.

  1. Oleksandr Monko ★★★★★

    Була проблема з накладкою на поріг, на іншому сервісі нарахували 10 000 і сказали що потрібно замінювати всі кріплення. На цьому сервісі виявили що накладка просто вискочила з кріплень і за 5 хвилин накладку вставили на місце.

  2. Громадянин ★★★★★

    Сподобався нормальний підхід до клієнта та помірна ціна, окремо дякую майстру Олександру.

  3. Олександр Бовтун ★★★★★

    Дякую за швидке та якісне вирішення проблеми з автомобілем! взяли без запису так як мені потрібно було терміново їхати, відремонтували машину, ще й перевірили багато чого додатково поки машина була в роботі, уважно віднеслись. Хлопці молодці!

  1. Сегрій Шахрай ★★★★★

    Усім доброго дня! Вчора відвідав дане СТО за рекомендацією друзів і був приємно вражений. Робив планове ТО перед поїздкою за кордон. Охайно одягнений персонал, ввічливе ставлення до клієнта, що сказати, дуже стараються. Тепер я постійний клієнт і вам раджу.

  2. Олександр Соловей ★★★★☆

    Швидкий сервіс. Приємний і професійний персонал. З майстрами можна поговорити. Роз'яснити і уточнити будь які деталі. Свою роботу роблять якісно

  3. Igor Katanian ★★★★★

    Чудова компанія і сервіс для легкових та комерційних (вантажівки та автобуси) автомобілів. На СТО є все необхідне, розвал-сходження, шиномонтаж, мийка, встановлення сигналізацій і т.д. Працює 7/7, в робочі дні - 10 годин на день.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автоком?

Автоком знаходиться за адресою вулиця Івана Гонти, 1, Київ, Україна, 04112

Який номер телефону Автоком?

Зв'язатися з Автоком можна за номером телефону +38 (044) 364-25-05

Як можна дістатися до Автоком?

Дістатися до Автоком можна за посиланням

Advertisements