Порушують закон України 1. Незаконні вивіски російською мовою. Замініть їх на українськомовні. Або просто приберіть взагалі. 2. Опис у профілі компанії у Instagram російською мовою. Замініть його на украінськомовний. Стаття 30 “Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відтак всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, мають обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою. Згідно з частиною шостою статті 27 Закону інтернет-представництва (в тому числі вебсайти, вебсторінки в соціальних мережах) органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, медіа, зареєстрованих в Україні, а також суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні та зареєстровані в Україні, виконуються державною мовою
Фотогалерея
Відгуки
-
Yurii Sysak ★☆☆☆☆
-
Oleksii Miranovych ★☆☆☆☆
Придбав на офіційному сайті кольчуги захист двигуна Fiat 500 із встановленням на даному СТО. Домовились на 18.00. Знаючи, що при записі на конкретний час запізнення може призвести до того, що графік поїде і у майстра, і у клієнтів, приїхав заздалегідь. Як виявилося, я дарма турбувався, оскільки люди тут працюють дуже спокійні і розслаблені, тож такі приземлені умовності, як графік, їх не дуже турбують. Ба більше, люди тут працюють дуже чуйні, вони нікого не обділять своєю увагою. О 18.00 я спостерігав, як майстер із встановлення захисту приймав машину, що приїхала 10 хвилин тому, оскільки кожен, хто приїде на дане СТО, може розраховувати на увагу спеціаліста. Незручність, що створюється для інших клієнтів, при цьому розглядається незначною, оскільки всі люди - брати та сестри. Що ж, о 18:10 з людьми, заради яких витратили мій час, було вирішено усі питання, і майстер милостиво вирішив все ж таки встановити мені захист. І почав він із того, що не зміг його одразу знайти. Адже підготувати деталь заздалегідь, знаючи, яка машина і в який час приїде - це зайва метушня, яка порушила б дзен цього місця. Після того, як захист все ж таки знайшовся і майстер почав щось робити, приїхала іще одна машина. І чуйність майстра була настільки великою, що він покинув роботу і побіг до новоприбулого, щоб послухати, що привело його на це СТО (прости мене, боже, за те, що я використовую тут це слово, ображаючи всі інші, нормальні СТО). Виключно з цікавості, наскільки дажеко це все може зайти, я не робив майстру зауважень, а просто рахував час. Так от, якби він просто робив свою роботу, то впорався б за 10 хвилин (час фактичного виконання операції з підготовленою заздалегідь деталлю). Але на практиці мій візит розтягнувся на півгодини, і, на превеликий жаль, я ще не досяг того рівня просвітлення, щоб ігнорувати той факт, що було змарновано 200% мого часу. Додатково під час встановлення у майстра ніяк не виходило правильно прикріпити захист, тому він взяв - увага - БОЛГАРКУ, і почав розпилювати його на ходу. Здогадуєтеся, що сталося із захистом від корозії? Правильно, він перестав мати сенс, оскільки місця розпилу ніхто нічим не обробив. Я в цей момент дуже порадів, що узяв найпростішу версію, оскільки оцинкований варіант із зіпофлексом треба було б чекати близько трьох тижнів, а із таким підходом його немає сенсу чекати взагалі, оскільки ваш чудовий захист знищать буквально на ваших очах. І, коли ваш чудовий захист почне гнити (а він почне), ви навіть претензії висунути не зможете, тому що оплата відбувається або готівкою, або переказом на карту. Ні чеків, ні актів виконаних робіт, ні будь-яких інших документів ви просто-напросто не отримуєте. Я на даному етапі вже навіть не здивувався і не став сперечатися, просто відмітив собі на майбутнє уникати як виробника захисту, так і цієї "майстерні". UPD: Замовлення 10268 на 28.05.24, 18:00
-
Dima Tsv ★★★★★
Класне СТО. Приїхав з проблемою, яку не міг вирішити ніде і довгий час. Все було зроблено чітко. Досвід у сфері авторемонту працівників і головного "лікаря" дозволяють вірно та безпомилково знаходити проблему та вирішувати її. Задоволений і раджу!
-
Victor Ovechkin ★☆☆☆☆
Вчасна послуга - це не для цього СТО. Хоча домовленість була зазделегідь зробить авто за добу, віддали на третю(. Автівку віддали всю зовні брудну, в листях, в цвіті акаціїї, в пилюці...був кращої думки але як і всюди байдужість (шкода). Ціни вищі за середні. Не раджу...(
-
Liudmyla Dmytrakovych ★★★★★
Дуже сподобалось, як пофарбували дах. Це була досить кропітка робота. Зробили охайно та вклалися в термін. Ціна = якість. Дякую вам)
-
Юрій Мартиненко ★★★★★
СТО що приємно радує зовнішнім виглядом. Швидко і якісно встановлюють захист Кольчуга.
-
Андрій Охота ★★★★★
Ще нічого не робив, але за консультацію Дякую!
-
Kawa Gin ★★★☆☆
Працюють гарно, але є путанина з адресами та назвами. Персонал не знає адресу, яку називають Клієнтам
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО Солис?
СТО Солис знаходиться за адресою вулиця Миколи Шепелєва, 33а, Київ, Україна, 03061
Який номер телефону СТО Солис?
Зв'язатися з СТО Солис можна за номером телефону +38 (093) 746-44-85
Як можна дістатися до СТО Солис?
Дістатися до СТО Солис можна за посиланням