Якісно і відповідально проводять обслуговування автомобілів. Дякую майстрам Максиму і Віталіку за ТО мого авто. Молодці. Рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Микола Пушкар ★★★★★
-
Юлія Ященко ★★★★★
Обслуговували свій Colt майже 10 років: Віталій і Максим завжди приймали нас привітно, знаходили зручний час, консультували, давали поради, Толік і хлопці в майстерні мають золоті руки. Ми дуже вдячні Денису за таку команду і ці роки найкращого сервісу! Так тримати!
-
Stanislav Pokutnyy ★★★★★
Хороше СТО, професіонали, якісно, швидко, надійно, зазвичай є в наявності запчастини оригінал mitsubishi, або аналоги кращі за якістю, ніж оригінал. Наприклад масло для cvt рекомендують іншого виробника. Пепевірено воно краще відпрацювує на outlander xl ніж те що пропонують офіціали
-
Volodymyr Taras ★★☆☆☆
Робили круіз-контроль, робили годин 5. Забрав машину, поїхав, через пару кілометрів відчуваю люфт в рулі. Ну ці хлопці вже закрились та і затор, крч поїхав я додому. На наступний ранок заїхав на інше СТО по місцю, хлопці кажуть: так у вас руль не закручений, добре що десь в дорозі не провернувся. (!!!) Заплатив ще їм 200 грн за те щоб закрутили, а на це СТО більше не приїду. Хоча круіз працює. Але як і тут теж інші пишуть, вартість розрахували неправильно, +300 виявилось за ще якийсь датчик.
-
Yevgen Mlts ★★★★★
Мій Лансер замурчав як кіт. Хлопцям респект. Рекомендую!
-
Віталій К ★☆☆☆☆
Ремонтувати двигун на даному СТО не рекомендую. Після ремонту мотора на даному СТО, споживання мотором (4g18 Lancer IX) масла не припинилось. Майстрами СТО було зроблено два розбирання мотору, результат незмінний - «масложор». Після першого розбирання пройшов обкатку і після 2 тис. км. пробігу почалось споживання масла, після другого - «масложор» почався на обкатці після 1 тис.км. пробігу. На даний час вартість ремонту перевищила 60 тис. грн., продовжувати не бачу сенсу. На разі в роздумах, що з цим робити (. Розуміння гарантійних зобов'язань у адміністрації СТО специфічні.
-
Віталій Кошевський ★☆☆☆☆
Ремонтувати двигун на даному СТО не рекомендую. Після ремонту мотора на даному СТО, споживання мотором (4g18 Lancer IX) масла не припинилось. Майстрами СТО було зроблено два розбирання мотору, результат незмінний - «масложор». Після першого розбирання пройшов обкатку і після 2 тис. км. пробігу почалось споживання масла, після другого - «масложор» почався на обкатці після 1 тис.км. пробігу. На даний час вартість ремонту перевищила 60 тис. грн., продовжувати не бачу сенсу. На разі в роздумах, що з цим робити (. Розуміння гарантійних зобов'язань у адміністрації СТО специфічні.
-
Anatolii Gvozdetskyi ★★★★★
Серві супер. Рекомендую!
-
Vitaliy Kuchynsky ★★★★★
Дуже рекомендую! Завжди гарні поради і доступні ціни.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО "Майстер"?
СТО "Майстер" знаходиться за адресою вулиця Новокостянтинівська, 1В, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону СТО "Майстер"?
Зв'язатися з СТО "Майстер" можна за номером телефону +38 (097) 830-20-10
Як можна дістатися до СТО "Майстер"?
Дістатися до СТО "Майстер" можна за посиланням