Не рекомендую! Шарашкина контора!
Фотогалерея
Відгуки
-
User Samsung ★☆☆☆☆
-
Максим Левченко ★★★★★
Робив тонування на кросовер. Дуже швидко і якісно. Ціни норм. Дякую.
-
Biben dum ★☆☆☆☆
Взагалі не рекомендую дану станцію по тонуванню авто. Якщо хочете тонування з брудом під плівкою, то Вам саме сюди.
-
Michael Valiant (minodvesP) ★★★★★
Це єдине місце, де до мого автомобілю віднеслися при заміні лобового скла та одразу ж його тонуванні, як до особистого авто. Майстри зі стажем більше 10-ти років (Сашко та Олег) просто золоті руки! P.S. у цьому ж повільйоні інший майстер запропонував мені полірування фар та відремонтувати тріщини бамперу.
-
sadar radar ★★★★★
Це одне з небагатьох місць де лишились справжні професіонали, майстри своєї справи.
-
Dencomedy ★★★★★
Працюють професіонали, швидко, компетентно роз'яснюють та консультують. Чемні та вічливі. Ціни адекватні, середні на ринку. Краще заздалегідь домовитися за телефоном про приїзд.
-
Игорь Колосан ★★★★☆
Тут працюють професіонали.
-
Роман Иваненко ★★★★★
Тонування тут роблять відмінно
-
Анатолий Браток ★★★★☆
Приємний і зручний сервіс
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО?
СТО знаходиться за адресою вулиця Старосільська, 2А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону СТО?
Зв'язатися з СТО можна за номером телефону +38 (044) 510-60-64
Як можна дістатися до СТО?
Дістатися до СТО можна за посиланням