Відгуки

  1. User Samsung ★☆☆☆☆

    Не рекомендую! Шарашкина контора!

  2. Максим Левченко ★★★★★

    Робив тонування на кросовер. Дуже швидко і якісно. Ціни норм. Дякую.

  3. Biben dum ★☆☆☆☆

    Взагалі не рекомендую дану станцію по тонуванню авто. Якщо хочете тонування з брудом під плівкою, то Вам саме сюди.

  1. Michael Valiant (minodvesP) ★★★★★

    Це єдине місце, де до мого автомобілю віднеслися при заміні лобового скла та одразу ж його тонуванні, як до особистого авто. Майстри зі стажем більше 10-ти років (Сашко та Олег) просто золоті руки! P.S. у цьому ж повільйоні інший майстер запропонував мені полірування фар та відремонтувати тріщини бамперу.

  2. sadar radar ★★★★★

    Це одне з небагатьох місць де лишились справжні професіонали, майстри своєї справи.

  3. Dencomedy ★★★★★

    Працюють професіонали, швидко, компетентно роз'яснюють та консультують. Чемні та вічливі. Ціни адекватні, середні на ринку. Краще заздалегідь домовитися за телефоном про приїзд.

  1. Игорь Колосан ★★★★☆

    Тут працюють професіонали.

  2. Роман Иваненко ★★★★★

    Тонування тут роблять відмінно

  3. Анатолий Браток ★★★★☆

    Приємний і зручний сервіс

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО?

СТО знаходиться за адресою вулиця Старосільська, 2А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону СТО?

Зв'язатися з СТО можна за номером телефону +38 (044) 510-60-64

Як можна дістатися до СТО?

Дістатися до СТО можна за посиланням

Advertisements