Відгуки

  1. Рина Петраш ★☆☆☆☆

    Краще не зв'язуватися. То товару немає, то він зламався, то відправимо 18, потім через день перезвонюють - відправлять 21. По оплаті не бачать квитанцію, надходження коштів, по недостачі , пишуть, що все у них в порядку. Це я винна, що в мене не вистачає товару. Хамлять.

  2. Катерина Червона ★★★★★

    Дуже задоволена покупкою! Чайник працює відмінно, дизайн стильний. Доставка — супер швидка. Рекомендую магазин і товар!

  3. Алла Зубанич ★☆☆☆☆

    Я 25.10.24 зробила замовлення. Це була термокружка Каміл синього кольору, на сайті вона була. Наступного дня мені зателефонувала менеджер і повідомила, що з синьою вставкою немає, треба почекати. 5.11.24 я її отримала, але з хорошою подряпиною. Відправила назад, вона дійшла до них 7.11.24. Декілька днів назад пишу, коли вишлете, відповідь 12.11 -13.11. Сьогодні вже 13.11.24, знову запитання, де вона, на що отримала відповідь, що вони її ще не отримали на Новій почті. За тиждень!!! І знову, чую - завтра, але вже чи то відправлять товар, чи то чашку, чесно кажучи вже й не знаю. В неділю вона мені вже потрібна в дорогу, а в мене ні чашки, ні грошей! Дякую за сервіс! Рідко пишу погані відгуки, але тут реально накипіло!!!

  1. Людмила ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Замовила на подарунок керамічну форму для запікання, посилку відкрила при отриманні, побачівши форму , дуже засмутилася, зрозуміла, що це виставковий зразок, ще й з браком покриття. Прийняла рішення забрати по декулька причінам. Більше в цьому магазині заказувати нічого не буду.

  2. Ольга Шумінова ★☆☆☆☆

    Одна зірочка тільки за те, що вдало зроблені сторінки з написом "Отправка сегодня-завтра". І це заворожує відвідувачів. Я зробила замовлення (майже на 1000 грн), 10 днів чекала. дзвонила, розшукувала хоть якусь інформацію про моє замовлення. Відповідь була завжди одна "замовлення пакується". Прийшлось шукати інші сайти і замовляти, так як попереду Новий рік і сподіватися на ваш сайт було б необачно. Хай відвідувачі вашого інтернет-магазину будуть обережними.

  3. Олена Голодюк ★☆☆☆☆

    Зробила замовлення,відразу його оплатила. Передзвонили і сказали,що відправлення буде протягом тижня. Минуло 10 днів, ні замовлення, ні грошей. На повідомлення не відповідають.

  1. Marina Gubarets ★☆☆☆☆

    Так довго ще не чекала жодного замовлення. З менеджером спілкувалася у суботу, відправку обіцяли у понеділок чи у вівторок. В середу я зателефонувала сама, з'ясувалося, що немає в наявності одного з товарів. Чому про це не знав менеджер, що оформлював замовлення, незрозуміло. Відмовилась від міксеру, якого не було в наявності, пообіцяли відправити посуд у той же день. Чекала ще два дні, потім зателефонувала знову, поскандалила. Через добу отримала свій набір посуду. Все перевірила одразу, індукційна плита роспізнала кожну каструльку. АЛЕ!!! Судячи з маркування, цей посуд можна мити лише вручну. У той час, як на сайті виставлено фото з коробки, де стоїть значок, що дозволяє мити каструлі у посудомийці. Якби продавець був уважний та клієнтоорієтований, то потурбувався б про те, щоб представити не одну-єдину фотографію з коробки, надану постачальником, а зробити власні фотографії дна посуду і не вводити в оману покупців. До того ж, мене попередили, що повернення товару можливе лише за кошт покупця. Проте, мабуть, буду повертати. Краще взяти дорожчий набір, ніж відмивати каструлі руками, маючи посудомийку.

  2. Anatoliy Anatolievich ★☆☆☆☆

    Нож слайсерный Damask Stern 20,5 см Krauff 29-250-016: Підробка, чи як у китайців (але ж китайці пишуть, попереджують, що не справжній дамаск, а лазерна гравіровка, легко знімається автомобільним поліровочним наждаком. Малюнок дамского візерунку на моєму ножі точно співпадає з фото на рекламі. Тобто, нема сумніву _ намальовано лазером ), чи перепродаж безпосередньо "китайського бренда".

  3. Roma Tykova ★★☆☆☆

    Доброго дня. Дуже важливо підтримувати українську мову у час коли Росія атакує українську державність. Будь ласка, переходьте на українську у спілкуванні з клієнтами, які телефонують вам на номери! На лінії роз'єднання гинуть українці, які захищають Україну тілом, ми не маємо права стояти осторонь, ми маємо приєднатися щонайменьше ментально. Це наш обов'язок!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса i-posud?

i-posud знаходиться за адресою проспект Льва Ландау, 66 Б, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону i-posud?

Зв'язатися з i-posud можна за номером телефону +38 (096) 143-63-44

Як можна дістатися до i-posud?

Дістатися до i-posud можна за посиланням

Advertisements