Відгуки

  1. Nataliia Avramenko ★☆☆☆☆

    Жахливе СТО. Некомперентні майстри, неадекватний хамовитий директор. Звернулася щоб полагодили систему охолодження, зробили тільки гірше. В результаті їх "ремонту", при якому вони не змогли просто нормально прикріпити трубку від бака з охлаждайкою до патрубка радіатора хомутом, витікла вся охлаждайка. Машина перегрілась, вийшли з ладу термостат і тд. зе буду розбиратись. Просто хомут приліпили аби приліпити. А грошей взяли в 2 дорога за хомут і роботи. Відпоаілальність за рукожо*** майстрів директор, не бере і за "роботи" які доломали машину і могли призвести до катастрофи, такої як нівечення голови двигуна і т.д. Коротше жах.. не раджу ніколи.!! П.с Дивилась як з третього перевороту надягають назад захист, поки машина висіла, то зрозуміла куди ідуть робото-часи ...

  2. Vladyslav Yurchak ★☆☆☆☆

    Записався завчасно. Приіхав, заїжджаю на сто, директор каже: «їдь на парковку» Я кажу: «я записався, через скільки можу встати на обслуговування?» Каже: «їдь на парковку» Поїхав, підійшов до нього Кажу: «я вчора записувався на 10 на перевірку ходовки» Каже: «а шось десь було таке, ну погуляй 20 Хв» Сам нехай погуляє Набрав інше сто, записався, все чотко, проблем немає, ніхто надмінно та хамовито не говорить Чекати не потрібно Люди записуються щоб не «гуляти» 20 хв

  3. Olek Sii ★★★★★

    Працюють швидко та якісно, нарікань не маю. Дякую за роботу та сторіз від Петровича

  1. Dana Martseniuk ★☆☆☆☆

    СТО велике а толку мало! Після здачі машини ще тиждень їздила щоб косяки доробляли (так і не доробили) і це враховуючи, що машина в них стояла 2 місяці, 2 місяці Карл! За цей час можна було з Америки перегнати і відремонтувати! А машина то звичайний шевролет, досить розповсюджена.. Рекомендую для тих, хто хоче собі потріпати нерви, отримати недороблену машину!

  2. Назар Прокопюк ★☆☆☆☆

    Тут машину не зремонтують, а ухайдохають і будете їздити кожен день щоб усунули свої косяки. Не рекомендую брату шевролєта уже майже два місяці дороробити не можуть віддали, і зараз тільки сміються що зробили добре, але по факту не зробили! Гроші бируть а роботи не роблять!

  3. Назар Прокоп’юк ★☆☆☆☆

    Тут машину не зремонтують, а ухайдохають і будете їздити кожен день щоб усунули свої косяки. Не рекомендую брату шевролєта уже майже два місяці дороробити не можуть віддали, і зараз тільки сміються що зробили добре, але по факту не зробили! Гроші бируть а роботи не роблять!

  1. Александр Репетун ★☆☆☆☆

    Працють однi оленi, сусiду робили шевролэта, бiльше мiсяця, так i до ума довести не можуть тiльки смiються, якщо любете свою машину, подумайте 50 раз чи потрібно туди звертатись, навколо 1000 сто де дiйсно люди розумiють що роблять

  2. Михаил Царюк ★★★★★

    Тілкі 5...Звернувся з складним ремонтом(тобто ремонт сам не складний,заміна шруса.складнісь полягала в тому що по він-коду нічого не підходило бо карока передач не є рідна...корочше )взялись ,знайшли відремонтували.По часу звісно зачекав (томущо складно знайти було )але саме заміна старої на нову пройшла швидко +замінили саленблоки все разом може до 3 годин.Що до персоналу то тут всі на свому місці,всі до одного знають свою справу і зайвого не "впарят",відповідальна та якісна робота.

  3. Alex Sher ★★☆☆☆

    Ремонтували корпоративне авто моєму колезі, за безготівковий розрахунок! Все добре, якби не один момент з тим, що щось зробили, а щось зламали.... (Роботи по заміні підшипника ступиці ) Потім все відновили за свій кошт..... Ось таке буває!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО ART Garage?

СТО ART Garage знаходиться за адресою СТО Станція технічного обслуговування, вулиця Пантелеймона Куліша, 1а, Київ, Україна, 02002

Який номер телефону СТО ART Garage?

Зв'язатися з СТО ART Garage можна за номером телефону +38 (067) 505-49-94

Як можна дістатися до СТО ART Garage?

Дістатися до СТО ART Garage можна за посиланням

Advertisements