Відгуки

  1. Мирошниченко Александр ★★★★★

    Вітаю! Приїхав і дуже швидко прийняли авто, все розповіли, майстер вирішив проблему. Також отримав маленький подарунок. Дякую!

  2. Артем Крижанівський ★☆☆☆☆

    Саме кінчене сто , яке "помагає людям купляти авто, не орієнтуйтуючись в авторинку , рекомендує або не рекомендує авто до покупки", проходьте повз таких людей, точно не професіонали! Спілкування на рівні 0

  3. Роман Шатковський ★★★★☆

    Робив авто все зробили , тільки не надали жодної документації про виконання робіт ((

  1. Anton Gordiichuk ★☆☆☆☆

    В першу чергу Ви організація яка надає послуги, і маєте надавати їх згідно з Законом України на державній мові. По друге - Ваше хамське спілкування з клієнтами видно навіть на відповіді з негативними відгуками ( тикати будете вдома!). Як Ви спілкуєтесь в живу можна вже уявити! По трете - за заміну гранати питав я особисто і для свого авто! По четверте - якщо б, як ви кажете стопорне кільце було зламане до ремонту ричага, то в гранаті був би хруст, якого не було до заміни ричага! По п’яте - після ремонту, майстер повинен був переконатись перевірити! І можна далі багато чого перечисляти…. Не рекомендую просто навіть із за відношення до людей!

  2. Jimmy Neutron ★☆☆☆☆

    Приїхати на заміну ричага в зборі (потрібно було міняти сайлкнтбок і шарову) автомеханік який знімав старий ричаг, зрушив конструкцію полуосі яка була вставлена в гранату, ШРУС, не перевіривши цей момент, поставив новий ричаг, спустив з підйомника, завів авто щоб виїхати а машина не їде, піднімаємо назад на підйомник, автомеханік прокручує колесо а там полуось крутиться по кругу з боку а не в центрі. Сперли все на штопорне кільце що в мене його не було, потім все таки знайшли його в гранаті промили гранату, вставили нове штопорне кільце і здерли гроші ще за їх помилку і необачлевість. Не рекомендую, адміністратор, перебив і сказав що ніхто вам не буде безплатно робити, це у вас вже так було до приїзду! 25.07.2023 16:00 Mazda 626 1999 р. GF

  3. Ruslan Kyrpach ★★★★★

    Професіонали своєї справи. Завжди допоможуть.

  1. Василь Дмитрук ★★★★★

    Роботою задоволений. Декілька разів робив планове ТО. Заміна грм. Нарікань немає.

  2. Rostyslav Vyshnevskyi ★★★★★

    Зробили безкоштовно діагностику кондиціонера, все супер

  3. MS ★★★★★

    Механік Сергій проводив діагностику і ремонт ходової. Показав що необхідно замінити в першу чергу і чому та на що звернути увагу в перспективі. Респект!Рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО Ангар?

СТО Ангар знаходиться за адресою вулиця Каунаська, 13, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону СТО Ангар?

Зв'язатися з СТО Ангар можна за номером телефону +38 (050) 440-92-21

Як можна дістатися до СТО Ангар?

Дістатися до СТО Ангар можна за посиланням

Advertisements