Вітаю! Приїхав і дуже швидко прийняли авто, все розповіли, майстер вирішив проблему. Також отримав маленький подарунок. Дякую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Мирошниченко Александр ★★★★★
-
Артем Крижанівський ★☆☆☆☆
Саме кінчене сто , яке "помагає людям купляти авто, не орієнтуйтуючись в авторинку , рекомендує або не рекомендує авто до покупки", проходьте повз таких людей, точно не професіонали! Спілкування на рівні 0
-
Роман Шатковський ★★★★☆
Робив авто все зробили , тільки не надали жодної документації про виконання робіт ((
-
Anton Gordiichuk ★☆☆☆☆
В першу чергу Ви організація яка надає послуги, і маєте надавати їх згідно з Законом України на державній мові. По друге - Ваше хамське спілкування з клієнтами видно навіть на відповіді з негативними відгуками ( тикати будете вдома!). Як Ви спілкуєтесь в живу можна вже уявити! По трете - за заміну гранати питав я особисто і для свого авто! По четверте - якщо б, як ви кажете стопорне кільце було зламане до ремонту ричага, то в гранаті був би хруст, якого не було до заміни ричага! По п’яте - після ремонту, майстер повинен був переконатись перевірити! І можна далі багато чого перечисляти…. Не рекомендую просто навіть із за відношення до людей!
-
Jimmy Neutron ★☆☆☆☆
Приїхати на заміну ричага в зборі (потрібно було міняти сайлкнтбок і шарову) автомеханік який знімав старий ричаг, зрушив конструкцію полуосі яка була вставлена в гранату, ШРУС, не перевіривши цей момент, поставив новий ричаг, спустив з підйомника, завів авто щоб виїхати а машина не їде, піднімаємо назад на підйомник, автомеханік прокручує колесо а там полуось крутиться по кругу з боку а не в центрі. Сперли все на штопорне кільце що в мене його не було, потім все таки знайшли його в гранаті промили гранату, вставили нове штопорне кільце і здерли гроші ще за їх помилку і необачлевість. Не рекомендую, адміністратор, перебив і сказав що ніхто вам не буде безплатно робити, це у вас вже так було до приїзду! 25.07.2023 16:00 Mazda 626 1999 р. GF
-
Ruslan Kyrpach ★★★★★
Професіонали своєї справи. Завжди допоможуть.
-
Василь Дмитрук ★★★★★
Роботою задоволений. Декілька разів робив планове ТО. Заміна грм. Нарікань немає.
-
Rostyslav Vyshnevskyi ★★★★★
Зробили безкоштовно діагностику кондиціонера, все супер
-
MS ★★★★★
Механік Сергій проводив діагностику і ремонт ходової. Показав що необхідно замінити в першу чергу і чому та на що звернути увагу в перспективі. Респект!Рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО Ангар?
СТО Ангар знаходиться за адресою вулиця Каунаська, 13, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону СТО Ангар?
Зв'язатися з СТО Ангар можна за номером телефону +38 (050) 440-92-21
Як можна дістатися до СТО Ангар?
Дістатися до СТО Ангар можна за посиланням