Відгуки

  1. Кирилл Жидовленко ★★★★★

    Швидко, професійно і з головою виконують роботу. Нормальні ціни

  2. Bogdan K ★★★★★

    Чудовий автосервіс, гарні майстри та приємні ціни. Швидко та якісно замінили елементи підвіски. Тепер буду обслуговуватись тільки тут.

  3. Александр Парубец ★☆☆☆☆

    Без розбору подушки безпеки керма (власник не проти) стверджують, що її нема. Бо дослівно «там може бути все що завгодно». Не рекомендую сервіс з точки зору компʼютерної діагностики, бо «може бути все що завгодно»

  1. Антон Солярик ★★★★★

    Привіт! Знайшов хлопців, відібравши топові відгуки на гугл картах. Чесно кажучи, вперше їхати було досить страшно, але.. але. Цей відгук може показатись проплаченим, але, насправді, все рівно навпаки. Це я віддав хлопцям грошей, і віддам ще. Вони настільки круті, що аж в голові не вкладається. Перший з факторів -- коммунікація. З моменту взяття машини в роботу (тобто завершення черги тих, хто до вас був) менеджер постійно на зв'язку. І це не якась дівчинка, яка пише шось по типу "ой ну ми зараз розбираємо, спитайте пізніше". Це професіонал, який пояснить що, як, навіщо і коли вони роблять. В мене набралось 64 (!!!) фото-звіта по роботі з мотором. Звісно, я капіталив, тому була можливість, але зазвичай СТО роблять обличчя цеглиною і мовчать, що і як вони роблять. Тут -- не так. Жодного разу я не відчув що про мене забули. Другий фактор -- швидкість. Машина була в черзі тиждень -- це, хоч і немало, та не те щоб я з мотором мав якийсь вибір. Зате потім, капіталка мотора зайняла рівно 7 робочих днів (мінус неділя, коли у хлопців був вихідний). Це, якщо ви не шарите, ДУЖЕ ШВИДКО. От прям дуже. Попередні ремонтники робили 6 тижнів і доробляли б ще довше, якби я не вставляв їм люлів. Тут же хлопці без жодного меседжа "ой, а ви ще довго" зробили за тиждень. Ну і коронний фактор -- ціна. Ні, це не пацани в гаражі, і за роботу ви тут теж платите, і приблизно ринкові ціни. Зате, варто тільки один раз погуглити будь який пункт з чеку -- можете прям з мого і погуглити -- і виявляється, що у хлопців місцями ДЕШЕВШЕ ніж в інтернеті. Ні, воно логічно, коли закупаєш великими партіями, то товар дешевший. Але коли це бачить і відчуває клієнт -- то зовсім інша історія. І дуже приємна. Резюмуючи. Я не знаю, чому тут лише 75 відгуків, мало б бути 7500. Це, певно, накраща станція на 2024 рік в Києві -- професіональна, адеватна, комунікабельна, викликаюча довіра. Ні, тут ви не посидите на другому поверсі з кавою, ліниво знімаючи в інсту як вашу машину розбирають офіціали. Втім, все інше тут б'є будь-яку СТО всуху. І так, я обов'язково приїду ще. І друзям пораджу. Настільки тут круто.

  2. Jack Evilmust ★★★★★

    Швидко та якісно.

  3. Віталій Миколайович ★★★★★

    Олічниє ребята професійно якісно швидко відремонтували

  1. Віталій Касьяненко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую, особенно шиномонтаж!

  2. Денис Доманов ★★★★★

    Все чудово, людське відношення до клієнтів. Швидкість роботи, якість і ціни приємно здивували! Рекомендую!

  3. Рома Кулик ★☆☆☆☆

    Не рекомендую.!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ROSCO Автосервис?

ROSCO Автосервис знаходиться за адресою улица Каменская, 131, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону ROSCO Автосервис?

Зв'язатися з ROSCO Автосервис можна за номером телефону +38 (093) 935-05-93

Як можна дістатися до ROSCO Автосервис?

Дістатися до ROSCO Автосервис можна за посиланням

Advertisements