Розводять на гроші на шиномонтажі. Спершу одна ціна а потім накидають допи. Дуже не ввічливе спілкування. Користувався декілька сезонів а зараз скотились. Уточнюйте ціни.
Фотогалерея
Відгуки
-
Илья ★☆☆☆☆
-
Sergii Bendyk ★★★★★
Багато років користуюсь послугами цього автосервісу. Останній раз робив велике ТО + фарбування декількох елементів авто. Все добре по якості. Адекватна ціна. Всім рекомендую.
-
Юрій Темнохуд ★☆☆☆☆
Найгірший сервіс який тільки бачив в своєму житті. Здерли купу грошей, а по роботі все зроблено аби як. Після їхньої роботи половинну переробляти треба в інших майстрів. І коли сказав про їхні недоробки той, типу "майстер" Дмитро взагалі заблокував мене. Буду шукати їхнього начальника і розбиратись. Так не можна з людьми поводитись як вони. Навіть не думайте користуватись їхніми послугами
-
COPA ★★★★★
Шукав цей автосервіс в Гугл бо не залишився номер телефону. Почитав відгуки вирішив свій залишити. Робив авто Тесла модель 3 на цьому сто десь 2,5 роки тому . По фото з аукціону хлопці майже вгадали ціну ремонту та звичайно розчарували мене. Але я не вірю відгукам попереднім . Тому що мені зробили попередній наряд заказ в процесі роботи він збільшився тільки на захист якого не було і кліпси, але попередили перед тим як купувати. Авто я нещодавно продав дивилися і перекупи звичайно знали що бита , але пальцями ніхто не тикав … так що рекомендую.
-
nevajno SK ★★☆☆☆
Добрий день. Одразу орієнтуйтесь, коли вам скажуть попередню ціну,сміливо множте на 2... і звичайно ж скажуть,що спочатку орієнтуємось на певну ціну і коли починають "розбиратися", то ціна зростає в геометричній прогресії.. що до термінів виконання... скажуть Місяць, буде 2-3.. тому що машин дуже багато і т.д.. ну причини знайдуть,повірте.. що до якості виконаних робіт, то мені фарбували, були зварювальні роботи.. робив до початку війни.. через місяців 5-6 фарба пішла бульбашками ( на дверях і порозі) після зборки залишились якість болтіки ( зайві), якісь заглушки.. ну і звичайно деяких просто не виявилось взагалі ( просто одразу не помітиш усього,а потім через якийсь час піднімаєш кришку багажника,а там на петлях з однієї сторони 2,а з другої 1 болт, який цю кришку і тримає..) ще й бампер вдарили ( звичайно не сильно, заполірували, але це ми побачили,а не вони..) Загальне враження, дорого... не відповідає якості, звертатися більше бажання немає. Моїм знайомим і рідним робили на цій станції, казали що не дешево, але вони в загальному лишилися задоволеними .. Можливо мені не дуже повезло..але написав те,що було..
-
Oleg Kupriiets ★★★★★
Двічі був у них на рихтування, фарбування і реставрації бампера. Роблять все в строк, якісно і за помірними цінами. А головне, не розповідають казок і не накручують зайвого до ціни, як це люблять робити на інших СТО. Єдиний невеликий мінус - вдруге погано проклеїли заднє скло, коли миєш його під тиском на мийці, то в салон трохи прокопує вода. Але для мене це не критично.
-
Iryna Kononchuk ★★★★★
Просто прерасний сервіс, дуже радію, що знайшла вас! Олександр - чудовий електрик. Завжди дуже сумлінно шукає проблему і вирішує її, а поки шукає зазвичай поправляє і інші. Дуже дякую і за Ніссан, і за Санг йонг.
-
Maryna М ★★★★★
Робили фарбування, рихтування і заміну парктроников. Все дуже швидко, оперативно і головне якісно виконане! Буду Вас рекомендувати!
-
Dmytro Gnat ★★★★★
Непоганий сервіс, з можливістю якісного підбору та доставки деталей на заміну. Досить конкурентний сервіс, на свої кошти. Не соромно в якості рекомендації.
-
дмитрий шевченко ★★★★★
Колян мастер на все руки )
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автохата?
Автохата знаходиться за адресою вулиця Газопровідна, 3А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Автохата?
Зв'язатися з Автохата можна за номером телефону +38 (067) 108-78-78
Як можна дістатися до Автохата?
Дістатися до Автохата можна за посиланням