Найкраще сто по фіатам❤️ Працюють приємні майстри та приємний керівник. Мені як дівчині важко знайти СТО де буде нормальне спілкування і де не будуть говорити як з дурепою, а це сто професіоналів, все пояснюють, не викачують гроші, все швидко роблять, просто бомба, рекомендую!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Полина Гогайзель ★★★★★
-
Аліна Б. ★★★★★
Не дивлячись на те що це Фіат клуб , мені не відмовили в ремонті Форда . Були проблеми по ходовій частині і лопнув стабілізатор також робили заміну подушки двигуна та ременя генератора. По часу зайняло 2 дні. Ціни доступні , хлопці приємні та знають свою справу . Лишнього не накидають ( не було як в тих анекдотах коли дівчина приїздить на СТО) Однозначно рекомендую 10 з 10
-
Rostyslav Filatov ★★★★★
Їздив на 3 різних СТО, всі розводили руками і не могли зрозуміти що стукає. Тут 15хв треба було, що знайти причину і усунути цей стук. На данний момент це топ сервіс по ремонту фіатів
-
Паша Ткачук ★☆☆☆☆
Змушений залишити негативний відгук. Взимку на нашій Альфі Джулієтті (55к рідного пробігу) почався неприємний звук з лівого переднього колеса. На кожній ямі було враження, що їдеш на старому пружинному ліжку. Заїхали на знайому сто, проблем з підвіскою не виявили, але підозри впали на опору амортизатора. За рекомендацією знайомих поїхав діагностуватися та ремонтуватися на Фіат-клуб. Вердикт був заміна передніх амортів та опор. Замінили, доїхав додому і той же звук (чи навіть гірше) проявився у обох колес. Заїжав знову на діагностику, сказали, що це мабуть скрипить матеріал опори. Їх чимось замазали і звук пішов. Через тижні 3 з'явився знову звук, але вже в районі правого переднього колеса (з яким проблем до ремонту не було). Прийняли рішення чекати літа і планового ТО, бо і так витратились нормально. Тим часом звук з лівого колеса посилився і з'явився скрип. Не буду оцінювати чи варто було міняти тоді все чи ні та чи гарно виконано ремонт, скажу лише факти: 1. За результатами діагностики у дилера - права опора (переднього колеса) була встановлена невірно (і ймовірно через це) її погнуло. Ліва опора ймовірно теж була встановлена або підібрана не вірно, деформацій там очевидних не було, але колесо було не в допуску та не могло пройти розвал-сходження. 2. Двічі за менше ніж пів року замінив опори на майже новій машині.
-
Микола Ковтонюк ★☆☆☆☆
Сто повний розвод. Спеціалісти та керівник Олександр не адекватні
-
Yurii Kokhan ★★★★★
Замовляв у Олександра запчастину на свій FIAT 500, приїхав забирати, на вигляд -не той розмір. Але мене запевнили, що все окей -підійде. Так і вийшло, все чьотко, дякую СТО ФІАТ Клуб. Справжні профі.
-
Андрій Красуцький ★★★★★
Дуже приємні хлопці. Демократичні ціни. Електрика-ТО. Дякую.
-
Станіслав Кононенко (Petrovich) ★★★★★
В мене полетіла єлектроніка на Фіаті Стіло,випадково знайшов в інтернеті СТО Фіат клуб.Зателефонував, домовився,привіз авто на євакуаторі так я признаків життя воно не подавало, закотили в бокс,розповів що сталося,хлопці викликали єлектрика.Трішки довелося зачекати єлектирика так як він займався іншим авто.Я скористався моментом щоб дізнатися у хлопців по технічній частині болючі місця цих авто, та на що потрібно звернути увагу. Я задавав багато питань на які давали чіткі і зрозумілі мені відповіді,багато дізнався для себе новенького.Звільнився єлектрик,і почав чаклувати над моїм авто,на протязі 15-ти хвилин авто завелося, вигнали з боксу авто,я ще попросив щоб він заглянув до коректора фар бо чомусь постійно гудуть як включаєш світло. І єлектрик знову почав чаклувати над моїм авто, через 15-ть хвилин мою проблему було ліквідовано! Я з полегшенням видихнув... і запросив рахунок,мені повідомили суму я (сума для кожного індивідуальна залежить від складності роботи)розрахувався, задоволений і з спокійно поїхав додому!!!! Персонал привітний та й технічно підкований,відповідальні!!!! Дякую вам!!!! Всім рекомендую!!!!!!!!!!
-
Оксана Якубович ★★★★★
ДЛЯ НИХ НЕ ІСНУЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО!!!!!!!!!!!!!!!! Після придбання ФІАТа так склалось, що я досить довго поневірялась з ним по СТО, сервісам і.т.д. І випадково натрапила на ФІАТ КЛУБ. Як виявилось є СУПЕР майстри своєї справи. Дають гарантію на свою роботу(чек +печать+підпис) і зроблять все можливе і не можливе щоб клієнт отримав бажане в ремонті свого авто, та якомога довше тривала гарантія роботи(а це на сьогодні НЕ МАЛО ВАЖНО в СТО). Доречі біля їх майстерні ви не побачите ніяких інших авто крім ФІАТ. РЕКОМЕНДУЮ НА ВСІ 1000%. ЗВЕРТАЙТЕСЬ НЕ ПОШКОДУЄТЕ.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ФІАТ-Клуб?
ФІАТ-Клуб знаходиться за адресою вул. Плодова, 1, Київ, Україна, 04128
Який номер телефону ФІАТ-Клуб?
Зв'язатися з ФІАТ-Клуб можна за номером телефону +38 (067) 443-83-11
Як можна дістатися до ФІАТ-Клуб?
Дістатися до ФІАТ-Клуб можна за посиланням