Сьогодні була в перукарні «Ната-лі» — загалом усе дуже сподобалося. Привітний персонал, зручне розташування. Попри те, що під час нашого візиту було багато людей, нас прийняли дружелюбно, атмосфера була приємною. Перукар Анжела уважно вислухала мої побажання та якісно виконала стрижку «каскад». Загалом я задоволена результатом і можу рекомендувати перукарню «Ната-лі»
Фотогалерея
Про нас
Ната-лі — перукарня. Серед послуг — стрижки. У роботі підтримують уважне ставлення.
Відгуки
-
Irena R ★★★★★
-
Вікторія Лашина ★☆☆☆☆
Жахіття просто. Адміністратор жінка неврівноважене чудо-юдо. Хамка, знімала мене на телефон. Брехливі ліцеміри. По телефону говорили, що 500 гривен коштує пофарбувати волосся, а по факту вже вигадали 640.
-
Vito 7 ★☆☆☆☆
Дуже сильно поспішав, не знайоме місто і все таке, перша потрапивша в око перукарня, відразу застрожило що коло неї майстрині парехмахерської справи, сиділи і курили не начебто ті гопарі коло під'їзду) побачив на рецепції мущінчіка призовного віку який побачивши ЗСУ подумав що напевно військомат, якесь заступорене спілкування, і вуаль вийшла майстер ( Руда Жінка), і почалось спілкування що я хочу, я їй пояснив, коли сказав по бокам нуль і зверху трохи, вона сказала а що тут знімати! Думаю не так сильно я і заріс значить! Стригла вона швидко, постійно балакаючи зі всіма, і паралельно ще й одною рукою, (розповідала по телефону щось своїй знайомі) . Я людина на окулярах з великим мінусом, коли їх знімаю дуже погано бачу, в таких закладах зрозуміло що я окуляри зняв тому що з ними немає можливості стригти людину, коли вона сказала все я одів та вроді би і норм, стомлений з дороги пішов оплачувати послуги, 150 гривень і відразу майстру на чай як зомбі 50 закинув, побажав гарного настрою і почемчекував! Але яка моя зараз радість коли я виспавшись все те побачив) Не знаю не хочу вірити що це таке ставлення до нас солдатів, можливо в майстрині день поганий, можливо ще щось! Але однозначно не рекомендую! Перший мій відгук на щось взагалі в житті, і перший раз щоб мене так стригли і таке відношення!
-
Сергій Лічман ★★★★★
Дуже круте місце для отримання перукарських послуг. Неперевершені зачіски створюються на основі власних експериментів з підбору кольору для волосся! Рекомендую!
-
ОКСАНА Динец ★☆☆☆☆
Адміністратор даного закладу неврівноважена людина, яка дивним способом тримається на тій табуретці! Не ходіть туди люди!!!! Якщо хочете вберегти власні нерви!!!! Вигнала із салону 2 клієнтів, яких сама ж записала на процедури!! Я взагалі в шоці, зі мною таке вперше, щоб за мої ж гроші так грубили!!!!
-
Ірина Солодянкіна ★★★★★
Ввічливий персонал та гарний сервіс.
-
Іван Голощепов ★★★★★
Гарний сервіс. Ввічливі адміністратори.
-
Александр Стецун ★★★★★
Супер якісно.
-
Миша ★★★★★
Мастер Лена стриже дуже гарно))
-
Санек Ковалев ★☆☆☆☆
Жахливе місце. Неприємна атмосфера. Погага якість роботи.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ната-лі?
Ната-лі знаходиться за адресою Воскресінська вулиця, 37600 Миргород, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Ната-лі?
Зв'язатися з Ната-лі можна за номером телефону +38 (050) 046-81-30
Як можна дістатися до Ната-лі?
Дістатися до Ната-лі можна за посиланням